• خانه
  • وبلاگ
  • کلاس آموزش پیشرفته سئو – دوره جامع سئو سایت

کلاس آموزش پیشرفته سئو – دوره جامع سئو سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلن های مشاوره سئو و طراحی سایت ما اهداف و انتظارات و رتبه ی فعلی سایت شما را در نظر میگیرد و به صورت پروژه های سئو، به صورت کوتاه مدت و بلند مدت (بسته به نیاز شما) به رشد سئو سایت شما می انجامد . ما به طور کامل این مسئله را در مقاله بهینه سازی ساختار سایت تشریح کردیم. در این قسمت از ابتدا، قالب فلتسام را دانلود کرده و بر روی وب سایت مان از طریق هاست که روش استاندارد تری برای نصب قالب است قالب مان را نصب می کنیم، سپس قالب فعال سازی می شود. تاثیر آن در نتایج محلی بیشتر نیز بوده است. نتایج بررسیها نشانگر کارایی قابل ملاحظه موتورهای کاوش عمومی همچون گوگل و ابرموتورهای کاوش فارسی همچون سلام و بیاب است. سایتی مثل ویرگول، نمونه مناسب آن است. در 15 فوریه همین سال بود که عبارت سئو برای نخستینبار توسط جان اودت یکی از بازاریابهای مطرح در آن زمان مطرح شد.

به عبارت دیگر این نوع سئو در راستای تامین الزامات موتورهای جستجو برای پایش بهتر سایت است. در لینک بیلدینگ مصنوعی (link building)، مهم ترین موضوع رفتار طبیعی است. موبایل پسند بودن دومین بخش از سئو تکنیکال می باشد و به اندازه سرعت سایت مهم است. یکی از اهداف مهم در سئو تکنیکال، ساخت وب سایتیست که دارای معماری سئو پسندی باشد. از فرمت jpg برای عکس ها (دارای تنوع رنگ بالا) و png برای گرافیک ها (دارای تنوع رنگ محدود) استفاده کنید. با انجام این کار، پس از گذشت یک مدت زمان مشخص، شما یک پایگاه داده بسیار بزرگ از ایمیل کاربران خواهید داشت. ولی مطمئنا به این آموزش نیاز خواهید داشت. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد و به وسیله آن با مفهوم بک لینک آشنا شده باشید و به پاسخ سوالات خود درباره آن رسیده باشید. زمانی که سخن از سئو سایت می شود، یکی از گزینه های افزایش رتبه سایت برروی میز، بک لینک است. در هر یک از سناریوهای بالا بهتر است که آدرس صفحه 404 به وجود آمده را به صفحات مرتبط ریدایرکت کنید. سئو تکنیکال به هر فعالیتی در سئو گفته می شود که جزیی از بهینه سازی محتوا و لینک سازی نباشد.

برای اینکه تولید محتوا با استوری لاین را به شکل تعاملی انجام دهید، باید با «محرکها» (Triggers) آشنا باشید. تگ عنوان باید واضح باشد و هدف محتوا را به درستی منتقل کند و از نظر معنایی باید با محتوا هم معنی باشد. وب سایت آمازون در تحقیقات خود متوجه شد که هر 100 میلی ثانیه تاخیر در بارگذاری محتوا موجب کاهش یک درصدی فروش می گردد. هر چه تعداد اجزای قابل بارگذاری در صفحه بیشتر باشد، کاربران زمان بیشتری را معطل خواهند شد و بهتر است که آنها را بیشتر از سه ثانیه منتظر نگه ندارید. در وبسایت رادزاد نیز مطلبی در مورد سرعت وب سایت و اهمیت آن منتشر شده است. در هنگام طراحی وبسایت دقت داشته باشید تعداد کمتر اجزا معمولا گزینه بهتریست. تعداد کامپوننت ها و پلاگین های سایت را به حداقل رسانده و وبسایت مینیمالی ایجاد نمایید. کش مرورگر در هنگامی که کاربر اولین بار به وبسایت سر میزند ایجاد شده و در کامپیوتر او ذخیره می شود. سئو تکنیکال می بایست به صورت صحیحی اجرا شود تا پایه های لازم برای عملکرد بهتر محتوا و لینک ها ایجاد گردد.

و این 5 قطعه محتوا ، باعث دستیابی به 2243 بک لینک ، 17199 اشتراک و 202345 هزار بازدیدکننده شد. در صورتی که بک لینک PBN شما، کیفیت مناسبی داشته باشد باعث پیشرفت رتبه SEO شما خواهد شد. چه عواملی باعث ایجاد یک داستان خوب میشوند؟ اگر نمی دانید که وب سایت شما با دستگاه های موبایل سازگار است یا نه، بهتر است که آن را با ابزار mobile-friendly test گوگل تست کرده و ببینید که نیاز به چه مقدار بهینه سازی دارید. اما حدود هفت هزار سال است که همراه انسان ها و البته مخفیانه در زمین زندگی می کنند. اما سئو تکنیکال شامل چه نکاتیست؟ این کاملا واضح است که گوگل نکاتی را ارائه میدهد و میگوید چه چیزی برای سئو خوب است چه چیزی بد. به عبارتی اگر سئو را مانند ساختن یک خانه فرض کنید، سئو تکنیکال مانند ایجاد پایه های آن خانه است. وقتی برای سفارش خدمات سئو به یک شرکت طراحی سایت مراجعه نمایید ، ابتدا باید کلمات کلیدی مربوط به سایت را به مشاوران آن شرکت بگویید تا رتبه شما را بر اساس آن کلمات ارزیابی نمایند. صفحات 404 همیشه در هر سایتی وجود داشته و غیر قابل اجتناب هستند، بنابراین یک صفحه 404 خوب برای سایت ایجاد نمایید.