کتاب اول آزوفا تقریبا بافتمحور است

اگر به پارامترهای سئو نگاه دقیقی بیاندازید، متوجه می شوید که هدف گوگل نیز بالا بردن رضایت کاربران است. دستیابی به نرخ کلیک بالا برای موفقیت تبلیغات کلیکی شما ضروری است. 3. از استفاده بیش از حد و غیر ضروری و نا مفهوم کلمه کلیدی در جای جای متن خودداری کنید. ۳۵ درصد وبسایتها، یعنی بیش از ۶۰ میلیون وبسایت از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود استفاده میکنند. محتوای مفید و یونیک تولید کنید. گام دوم: در مورد عنوانی در حیطه کاری خود که متخصصین مقالاتی را درباره آن ها انتشار کرده اند ، اطلاعات تهیه کنید. دلیل این امر هم اینست که موتورهای جستجو چنین وب سایت هایی را منبعی غنی از اطلاعات به شمار می آورند. قیمت سئو سایت ممکن است برای شما مسئله اصلی باشد، اما نگران نباشید هزینه سئو سایت آنقدرها هم بالا نیست و گاهی برون سپاری آن از استخدام سئو کار ماهر به صرفهتر درخواهد آمد. پاسخ تنها یک چیز است : جلب رضایت کاربر!

جالب است بدانید امنیت وب سایت نه تنها برای بالا بردن ارزش و اعتبار سایت خودتان مهم است بلکه برای گوگل نیز معیاری مهم به شمار می رود. پیش از نسخه ی 5 برای طراحی منو ها از تگ div استفاده می کردیم اما در این نسخه به سادگی و با استفاده از تگ nav می توانیم به گوگل بفهمانیم که این بخش یک منو است. برای طراحی منو هنوز هم می توانید از تگ های دیگری مانند div استفاده کنید اما به شما توصیه می کنیم که حتما از تگ هایی با مفهوم برای موتورهای جستجو استفاده نمایید. در این مناطق که به آنها اصطلاحا نقاط کور میگویند، شما اینترنت را بسیار ضعیف و با سرعت بسیار پایین میتوانید دریافت کنید. اگر هکری بتواند به سایت شما نفوذ کند، گوگل به سرعت رتبه شما را کاهش می دهد. یکی از پارامترهای مهم گوگل برای رتبه بندی سرعت صفحات وب سایت و دسترسی پذیری راحت صفحات می باشد. داشتن یک سایت مپ به شما کمک می کند تا گوگل راحت تر در سایت شما کراول کند و این به آن معناست که ایندکس شدن و رتبه گرفتن بسیار ساده تر خواهد شد.

تنها یک خط کدنویسی در ساختار سایت شما می تواند سایت را از دید گوگل پنهان کند. در نهایت از شما می خواهیم که تنها به این آمار اکتفا نکنید و بیش از هر چیز روی محتوای باکیفیت سایت تان وقت بگذارید. کلید رمزگشایی این پروتکل تنها در مقصد یعنی وب سایت شماست و اگر هکرها در میان این ارتباط به داده ها دسترسی پیدا کنند، با یک سری دیتای نامفهوم مواجه می شوند که نمی توانند آن را رمزگشایی کنند. موتورهای جستجو همواره در سایت مپ سایت ها خزش می کنند تا وجود صفحات جدید را شناسایی کنند. هرچه محتوای جدید و جامع تری برای کاربران خود تولید کنید، گوگل نیز ارزش بالاتری برای شما قائل می شود. ارتباط میان محتوای سایت ها در درجه اول اهمیت قرار می گیرد. وب سایت ها به دو نوع داینامیک و استاتیک تقسیم بندی می شوند. یکی از ویژگی های اصلی وب سایت های مذکور این است که بازدید بالایی دارند و همین امر باعث می شود تا مطلب شما در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرد و ورودی سایت شما زیاد شود.

تولید کردن محتوا کا نه چندان سخت و نه خیلی آسان است . خب اینکه خیلی واضحه ! در این قسمت تنظیمات پیشرفته قالب فلت سام را در بخش فوتر توضیح می دهیم و به صورت عملی با آن کار میکنیم.هم چنین در این قسمت یک فوتر به شکل فوتر وب سایت دیجی کالا طراحی می کنیم که شما می توانید به صورت کامل بر این بخش و ساخت فوتر حرفه ای مسلط می شوید. حتی به شما پیشنهاد می دهیم که تصاویری که در سایت خود استفاده می کنید نیز تصویر جدید و منحصر به فردی برای شما باشد. همواره باید از تگ هایی استفاده کنید که نزدیک ترین مفهوم را دارند. متن اصلی که بعد از مقدمة فصل میآید، محتوای مورد نظر نویسنده را منعکس میکند. محتوای تولیدی بایستی مطابق با نیاز و خواسته مشتری و منحصر به فرد باشد. البته توجه داشته باشید که نباید به طور مصنوعی فقط کلید را در محتوا بیاورید و به صورت طبیعی اگر محتوای استانداردی بنویسید قطعا در 100 کلمه ی اول کلید به صورت خودکار نوشته می شود. زمانی کنیبالیزیشن رخ می دهد که شما دو صفحه با URL های متفاوت اما با یک کلید اصلی داشته باشید.