کتاب آموزش تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یوتیوب یکی از پلتفرم های پر اهمیت گوگل است که با انتشار ویدئو و سئو آن، کاربران کسب درآمد می کنند. شما بدون نقشه شروع به ساختن یک ساختمان نمیکنید وبدون طرلحی اولیه یک مجسمه نمیسازین یا یک کمپانی رو بدون هدف ایجاد نمیکنید پس برای تولید محتوا هم باید برنامه و نقشه ای در ذهنتون داشته باشید، در غیر این صورت ممکنه از هدفی که در نظر دارید دور بشید. انجام دادن مجموعه ی این کارها به برندینگ و شناخته شدن کانال یوتیوبی شما بسیار کمک می کند. توصیه میکنم روشها را مورد به مورد مطالعه کنید اما اگر به هر دلیل مایل هستید یک یا چند روش خاص را مطالعه کنید، با کلیک روی هر روش مستقیما روی آن روش قرار میگیرد. نکته ی کلیدی در تولید محتوای موفق جاذبه ای(INBOUND) ، اینه که هرکس محتوای شما رو میخونه یا میبینه این حس رو داشته باشه که مستقیما با خودش دارید صحبت میکنید و این محتوا برای اون ساخته شده. لینک بیلدینگ بخشی از سئوی خارجی است که هدف آن گرفتن لینک از وبسایتهای دیگر به وبسایت شما میباشد و امروزه محتوا نقشی کلیدی را در این فرایند ایفا میکند.

چند وقتی است که در ایران نیز رشد قابل توجهی داشته و افراد حرفهای سعی در تکمیل پروفایل خود و شبکه سازی با همکاران دیگر در سایر شرکتها هستند. باید بهتون بگیم که اگه راه های افزایش بازدید سایت رو یاد بگیرین میتونین جهش بزرگی در کارتون ایجاد کنین، چون ترافیک وبسایت هم شاخص مهم کیفیت وب سایت و هم محرک رشد کسب و کار هست. افزایش تعداد افرادی که از صفحه سرچ گوگل از سایت شما بازدید میکنند! البته از نظر خودشان بهترین روش افزایش فالوور همان استفاده از سرویس ربات اینستاگرام شان است. Handbrake یکی از بهترین نرم افزار ها برای کاهش حجم ویدئو با کیفیت مناسب است. پس از ضبط ویدئو و ادیت آن نوبت به آپلود ویدئو رسیده است، برای این کار در ابتدا کانال رادر حالت خصوصی قرار دهید تا بتوانید کارهای لازم برای آپلود را انجام دهید، در این مرحله شما باید حجم ویدئو را به اندازه کافی کم کنید. ارسال می کنند و باعث کندی سرعت اینترنت و مصرف حجم آن می شوند. پنل داده الکسا نمونهای از کل ترافیک اینترنت است که به منظور محاسبه رتبه الکسا و شاخصهای ثبت نشده برای وبسایتها مورد استفاده قرار میگیرد.

از نظر مهین: « دورکاری خوبه، اما باید زیرساختها هم فراهم باشد وقتی ما در منزل اینترنت پرسرعت نداریم، کاری نمیتوانیم بکنیم و باید روز بعد دو برابر کار کنیم و فقط استرس کاری زیاد میشود، اما جایی که اینترنت باشد، دورکاری هم موفقتر خواهد بود». یکی از بهترین استراتژیها برای پیدا کردن کلیدواژهها در یوتیوب استفاده از پیشنهادهای خود یوتیوب است. پس بهترین تصویر را به عنوان تامبنیل ویدئو یوتیوب خود قرار دهید. در مطلب “نحوه ساخت کانال یوتیوب” به نکات مهم به صورت کامل اشاره شده است. در ابتدا پیشنهاد می کنیم که کانال را در حالت خصوصی قرار دهید؛ تا در زمان دلخواه ویدئوهای خود را بارگذاری کنید و پس از سئو آن را منتشر کنید. هم چنین بهتر است در نوشتن آن از کلماتی که احساسات کاربر را درگیر می کنند، استفاده کنید. تامبنیل، تصاویر کوچک از نسخه هایی با اندازه کم تصاویر یا فیلم ها هستند؛ که در حقیقت ، تصاویر کوچک همان نقشی را دارند که نمایه متن معمولی برای کلمات دارد. هدف و استراتژی تولید محتوای شما باید با توجه به اهداف بازاریابیتون تعیین بشه که اون هم خودش وابسته به هدف و ماموریت سازمان یا شرکت یا کسب و کار شماست. بهترین مطالب بر اساس تحقیقات شما در مرحله 1 خواهد بود.

زبان فرانسوی از پیشتر هم در رده دوم زبان پر مصرف در دنیا با نظر به طیف استفاده اش ، بحساب می آمد . عامل توجه به نوآوری و دگرگونی در آموزش و پرورش کشور، شکست فاحشی بود که در جنگهای ایران و روس دامنگیر دولت ایران شد و با بستن قراردادهای گلستان (1192 ﻫ .ش) و ترکمانچای (1207 ﻫ . یکی دیگراز پر طرفدار ترین موضوعات در شبکه های اجتماعی ، نقد و بررسی است. در آموزش ساخت کانال یوتیوب و کسب درآمد از آن، نیاز است که کانال شما اصلی ترین شرایط یوتیوب را کسب کند. یکی از اصلی ترین نکات ساخت کانال یوتیوب، ادیت ویدئو برای کانال است. در قدم دوم سئو یوتیوب، عناوین را مختصر بیان کنید و مفهوم را سریع برسانید، از کلمات قدرتمند (مثل بهترین، فوقالعاده، باورنکردنی) استفاده کنید. وقتی در مورد هدف تصمیم گرفتین هر بخش از محتوا یی که تولید میکنید رو باید نسبت به هدفتون ارزیابی کنید تا در نهایت نتیجه دلخواه تون رو داشته باشید.