• خانه
  • وبلاگ
  • کاهش رتبه الکسا با ۱۰ تکنیک کاربردی – وب رمز

کاهش رتبه الکسا با ۱۰ تکنیک کاربردی – وب رمز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

البته این نکته ناگفته نماند که ممکن است در زمان بکار گیری سئو کلاه سفید ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که از جمله خطاهایی است که ممکن است هر سئو کاری با آن مواجه شود. لینک سازی خارجی میتواند به افزایش اعتبار و بهبود جایگاه شما کمک کند ولی در نظر داشته باشید که ورود به آن ممکن است موجب جریمه سایت شما و خروج از نتایج جستجو شود. چیزی به سادگی ثبت نام در خبرنامه رقیب شما و یک تحقیق کوچک به جز وقت شما هزینهای ندارد و میتواند برخی از استراتژیهای جدید را برای شما فراهم کند. یادتان باشد که محتوای متنی همانطور که گفتیم، تنها پل ارتباطی شما با مشتریانتان است پس اگر میخواهید که از کسب و کار خود سود بیشتری کسب نمایید و یا در زمینه تخصصی خود پیشرفت نمایید و دیده شوید، تولید یک محتوای متنی مناسب، میتواند برای شما بسیار سودمند و کمک کننده باشد پس سعی نمایید اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی را جدی بگیرید. افزونه های بسیار زیادی برای اشتراک گذاری محتوا در انواع رسانه های اجتماعی وجود دارد اما نکته منفی در مورد این افزونه ها آن است که ممکن است سرعت سایت شما را کاهش دهند.

لینک های طبیعی ، به آن دسته از لینک هایی که توسط وب سایت های دیگر که بصورت طبیعی میخواهند به مطالب یا شرکت شما لینک دهند گفته می شود.برای دریافت این نوع لینک ها نیازی به فعالیت خاصی در زمینه SEO وجود ندارد، بجز اینکه محتوا و مطالب فوق العاده تولید کنید و بتوانید دیگران را از وجود این مطالب آگاه نمایید. بعضی از سایت های معروف برای اینه در سایت خود به شما لینک بدهند ممکن است هزینه ای دریافت کنند و از این راه درآمدی ایجاد کرده اند. اینکه زیبا، تو دل برو و با نمک هستید و جلوی دوربین خیلی دلبرانه ظاهر میشوید اما محتوای با ارزشی را ارائه نمیدهید جایی در یوتیوب نخواهید داشت. پیاده سازی این موضوع هم مثل اسکیما، الزامی نیست اما میتواند به یک نقطه مثبت سئو سایت شما تبدیل شود. هر چقدر تعداد لینک های قرار گرفته در یک صفحه بیشتر باشد ارزش و اعتباری که به هرکدام میرسد کاهش خواهد یافت. این سوال بارها و بارها از بنده پرسیده شده بود که اصلاً کاربرد تگ ها در وردپرس چیست ! یکی از عوامل مهم در سئو که می تواند تاثیر زیادی در بالا پایین شدن رتبه سایت بگذارد لینک ها و بک لینک ها است، شاید براتون سوال باشد لینک چیست؟

برای آشنایی بهتر با مفهوم ریدایرکت 301 و روش های استفاده از آن میتوانید به مقاله ریدایرکت 301 چیست مراجعه کنید. اگر با بک لینک آشنایی ندارید در ادامه آن را به طور کامل شرح می دهیم. برای ورود به ساختمان های بزرگ چندین درب ورود و خروج در نظر گرفته می شود، طبقات مهمتر نیز تعداد راه های ورود و خروج متفاوتی دارند. صفحاتی که فاقد هرگونه لینک سازی داخلی اند از نظر گوگل به عنوان صفحات یتیم یا Orphan page شناخته می شوند. هنگامی که شما در حال ایجاد لینک هستید باید از نام تجاری خود همراه با کلمات کلیدی دیگر استفاده کنید. در پایان پیشنهاد می کنیم برای آموزش های بیشتر در زمینه لینک سازی داخلی و خارجی سایت به صفحه آموزش لینک سازی مراجعه کنید. اینجاست که لینک سازی داخلی میتواند مرگ یا زندگی سایت شما را رقم بزند! برای این کار پیشنهاد میکنیم با استفاده از دستور Site: و جستجوی عبارت کلیدی صفحه جدید در گوگل صفحات قدیمی و مهم سایت که توسط گوگل ایندکس شده و مرتبط با این موضوع هستند را پیدا کنیم.

اما هیچوقت برای بخش انبار و یا تاسیسات 10 راه رفت و آمد در نظر نمی گیریم. فرض کنید یک صفحه با محتوای جدید ساختید اما از هیج صفحه ای از سایت خود به آن لینک ندادید. اگر صفحه ای از سایت شما با استفاده از تگ noindex و یا فایل robots.txt از دسترس گوگل خارج شده است، تعداد لینک های داخلی آن را کاهش داده و حتما از ویژگی nofollow برای آنها استفاده کنید. پس از آن شما به وسیله محتوا هایی که تولید می کنید می توانید کاربران را به سمت لینک مرجع رانمایی کنید تا بر روی آن کلیک کنند و به صفحه ای که شما لینک داده اید سوق پیدا کنند، کلمات یا در کل محتواهایی که در آن لینک وجود دارد به یک رنگ دیگر در می آیند که اصولا به رنگ آبی است که فقط با کلیک بر روی آن وارد صفحه دیگر می شوید.