• خانه
  • وبلاگ
  • کامل ترین راهنما و آموزش تولید محتوا کسب و کارها 100% تضمینی

کامل ترین راهنما و آموزش تولید محتوا کسب و کارها 100% تضمینی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همه ی ما شنیده ایم که سئو رمز موفقیت تمام کسب و کارهای اینترنتی است. اولین اصل برای نوشتن یک محتوای خوب، توجه به نیاز مخاطب می باشد.اولویت قرار دادن مخاطب و جلب رضایت او موفقیت شما را به دنبال خواهد داشت. خیلی ها هم از لینک سازی صحبت می کردن و یه سری هم میگفتن نزنید بابا داغون میشید و این شد که رفتم چند تا دوره شرکت کردم و یکی از دوره هایی هم که خیلی اون سال سر و صدا میکرد و گرون هم بود به زمان خودش شرکت کردم . داخل دوره یه سری TA یا دستیار استاد هم بودن که به ما کمک می کردن و اسم یکیشون آقای x.x.x بود . حدود 4-5 میلیون هزینه دوره عمومی و 30 نفره میشد که به نظرم هنوز با توجه به چیزهایی که مدرس به ما میگفت زیادی گرون بودش. همین شد خودم شروع کردم مباحث رو سرچ کردم و همون روش قدیمی رو پیش گرفتم و اونم آموزش دادن چیزهایی بود که بلد بودم و این باعث میشد مجبور شم برم بشتر بخونم و یاد بگیرم تا عقب نمونم و کلی هم تو این چند سال یاد گرفتم . ما تو شرکت تجاری خودمون میخواستیم دیده بشیم و اونم با کمترین سرمایه ، چون اگر میخواستیم هزینه تبلیغات بنری و بلیبوردی و تلویزیون بدیم خیلی گرون از آب در میومد ، برای همین سئو رو شروع کردم .

اما هم یه چالش بوده برام هم اینکه دلم میخواست یکی مثل خودم که در اول راه گیج میزدنه این مطالب رو بخونه و یاد بگیره برای همین در زیر این متن یه سری آموزش به صورت ویدئو و متن برات گذاشتم که ببینی و استفاده کنی . برای رسیدن به این هدف گوگل مطالب و محتوای یک سایت را بررسی می کند و با درک کردن آن به این نتیجه می رسد که آن محتوا پاسخ کدام سوالات می باشد. احتمالا شما هم متوجه شده اید گه وقتی صحبت از سئو می شود، همه به دنبال کسب جایگاه بهتر در گوگل هستند. در این مرحله گوگل تصمیم می گیرد با کدام کوئری صفحه ی مورد نظر را نمایش دهد. بسیاری از افراد فکر می کنند که تنها موتور جستجویی که وجود دارد، گوگل است. کاربران به رتبه های برتر گوگل بیشتر اهمیت می دهند! اگر شما هم به فرآیند پیشرفت هوش مصنوعی گوگل توجه کرده باشید می بینید که تمرکز گوگل بر آن است که تا در سریع ترین زمان پاسخ کاربر را به او برساند. در این تعریف منظور از لینک، متون و یا تصاویری هستند که کاربر میتواند با کلیک بر روی آنها به صفحات دیگری در اینترنت منتقل گردد.

زبان برنامه نویسی: زبانی است که یک کار،عملیات یا محاصبه انجام می دهد. در ادامه از سیر تا پیاز سئو را با زبان ساده برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. این مساله ادامه داشت تا اینکه با تبلیغات ادوردز گوگل آشنا شدم و تبلیغ میدادم و باز پروژه می گرفتم . اما در اینجا سوال مهم تری مطرح می شود که گوگل بر اساس چه معیارهایی به وب سایت ها امتیار می دهد؟ بازی دواین جانسون که اغلبا در فیلم های اکشن بازی می کند و البته به عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوود نیز شناخته می شود، می تواند بر جذابیت های این فیلم به عنوان یکی جدیدترین فیلم های هالیوود بیافزاید. این مطلب بدون برچسب می باشد. من برای اینکه این سایت رو بزنم ریسک زیادی کردم چون تو این حوزه کار کردن مشکلات زیادی داره و شاید بازگشت پول زیادی نسبت به سایر حوزه ها برام نداشته باشه . مشکلات فنی سایت را توسط سرچ کنسول و Speed Test بر طرف کنید. سئو اولش زمان بر هست خیلی و بعد از یه مدت که بتونی بیای بالا ، نگه داشتنش به مراتب راحت تره تا بالا بردنش .

فکر می کنم با دیدن این ارقام متوجه شدیم که ما هم باید بیشتر زمان و هزینه ی خود را به بهینه سازی سایت در گوگل اختصاص دهیم. زمان بارگذاری سایت شما و قابل مشاهده بودن تمام محتوای آن برای کاربران یکی از مهمترین مواردیست که باید در ابتدای کار به آن توجه ویژهای داشته باشید. با توجه به هوشمندتر شدن موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل دیگر می توانیم به آن ها موتورهای پاسخگو نیز بگوییم. به عنوان نمونه فرض کنید که شما عبارت ” آموزش سئو ” را در یک موتور جستجو مانند گوگل جستجو می کنید. در بخش دانلودها (Downloads) که در ستون کناری وردپرس قرار گرفته است، می توانید گزینه Add New را انتخاب نمایید. پس می توانید در گوگل سرچ کنسول ببینید که گوگل آخرین بار در چه تاریخی نقشه سایت شما را خوانده و چند URL آن را فهرست بندی کرده است. زمانی شما می توانید سایت خود را بهینه کنید که بدانید موتورهای جستجو چگونه کار می کنند. با توجه به این موارد متوجه شدیم که در قدم اول موتورهای جستجو باید بتوانند سایت شما را پیدا کند. همون اول 4، 5 تا سایت گرفتم زدم و تا حدود زیادی حرفه ای شدم .