کارشناس سئو یا سئو کار کیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مگر از دست دادن 10 درصد از سئو اینقدر اهمیت دارد؟ در کل باید به یاد داشته باشید که تعداد بک لینک ها برای گوگل اهمیت چندانی ندارند بلکه کیفیت آنها است که تاثیر مثبت می گذارد. اهمیت کاربران موبایل و نسخه موبایل سایت را هرکسی خود بهتر میداند. حتما نوشته ای جدید و متفاوت در شبکه اجتماعی خود قرار دهید. راه های زیادی برا کسب درآمد از سئو و زمینه های شغلی سئو وجود دارد که هم میتوانید به صورت فریلنسری کار کنید و با گرفتن پروژه های متفاوت کسب درآمد کنید و هم برای شرکت های دیجیتال مارکتینگ کار کنید و درآمد ثابتی از سئو داشته باشید که این بستگی به زمان و سلیقه خودتان دارد. لینک بیلدینگ خارجی و یا همان لینک سازی خارجی یعنی قرار دادن لینک یک سایت دیگر با دامین متفاوت در یک صفحه از سایت. شما هم می توانید به یک سایت دیگر لینک بدهید. چون هم میاد به شما برای تولید محتوا کمک میکنه و هم اینکه هر چه که کاربرهای اینستاگرام تصاویر و فیلم ها و نظرات بیشتری با هشتگ برند شما ارسال کنن اقتدار و ثبات اجتماعی برند شما هم بیشتر و بیشتر میشه.

از طریق ارسال دیدگاه می توانید یک بک لینک طبیعی دریافت کنید. در واقع ، موتور جستجو عاشق محتوای منحصر به فرد هر وب سایت و ارسال های آنها نیز هست. اما این منوط به این است که شما هم به سوال کاربر دقیق و جتمع پاسخ دهید و هم اینکه بی ارتباط با موضوع خواسته شده نباشد. همواره در سایت هایی لینک سازی کنید که هم زبان با سایت شما هستند. هم از یک سایت دیگر لینک بگیرید. این ابزار به شما کمک میکند تا با درج یک لینک در بیو اینستاگرامتان، کاربران خود را به سمت چندین لینک هدایت کنید. یکی از روشهای بالا بردن رتبه الکسا ( بهبود رتبه الکسا) این است که شما سایت خودتان را با سایتهای رقبای خود بررسی کنید. چنانچه در حوزه بهینه سازی و سئو وب سایت فعالیت کرده باشید، میدانید که در بهبود رتبه یک سایت، محتوا حرف اول را میزند. بنابراین چه بسا به احتمال زیاد مجموعه تازه وارد بتواند رتبه و جایگاه بهتری کسب کند.

سایت اسپم نه تنها مفید نیست، بلکه به مراتب ضرر آن بیشتر است. با توجه به گزارشهای منتشر شده توسط گوگل تنها 0.3 درصد از وب سایتها از اسکیما که یکی از ابزارهای غنیسازی نمایش صفحات در گوگل است، استفاده میکنند. این یعنی به جای اینکه 100 ربات یا کاربر مختلف با 100 ip مختلف را به سایتتان بفرستد، یک ربات و یک ip را 100 بار به سمت وب سایتتان هدایت کند. اگر وارد یک مطلب شوید، مثلا همین نوشته که در آن حضور دارید، ساختار لینک دهی به این مطلب در بالای صفحه وجود دارد. به سراغ این مطلب رفتم و آن را بهتر کردم. در این صورت دیگران با مطالعه مطلب شما، آن را در سایت خود قرار داده و به شما لینک می دهند. توصیه میشود همان مطلبی که در قالب یک مقاله نگاشته اید را در دو فایل Word و PDF ذخیره کنید بعد آنها را با نام عنوان همان مطلب به علاوه عبارت Docx و PDF برای دانلود قرار دهید. فرض کنید شما می خواهید یک محصولی را خریداری نمایید. فرض کنید شما در یک روز 1000 لینک بیلدینگ خارجی انجام داده اید. هنگامی که شما یک محتوای ارزشمند تولید کنید، به خودی خود به عنوان یک مرجع شناخته خواهید شد.

این کار شما به سرعت توجه گوگل را به شما جلب می کند و مصنوعی بودن این کار، باعث جریمه شما خواهد شد. سیستم فیدبک گیری که به سایت اضافه شده است به شما امکان ان را می دهد تا مشکلات احتمالی را که کاربران نهایی شما با آن مواجه هستند شناسایی کنید. این کار باعث اعتبار بخشیدن به سایت هدف می شود. یکی از نکاتی که همواره باید به آن توجه نمایید، لینک سازی در سایت های مرتبط با حوزه کاری خودتان باشد. چگونه باعث اعتبار سایت ما می شود؟ یکی دیگر از معیارهای مهم برای لینک سازی خارجی، اعتبار دامنه و اعتبار صفحه می باشد. این متغیرها که معمولاً توسط افراد دیگر داده میشود، شامل پاداش، تحسین، جوایز و خط و مشیهای سازمانی است. در هنگام لینک سازی حتما دقت کنید که امتیاز اسپم سایت مورد نظر بالا نباشد. حال در این مقاله لینک بیلدینگ خارجی را تعریف و سپس آموزش لینک سازی خارجی در سایت را برای شما شرح خواهیم داد. اما کجا باید لینک بلدینگ خارجی انجام دهیم؟