چگونه یک کارشناس سئو شویم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس در این صورت دیگر از برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل (Google Keyword Planner) استفاده نکنید و سراغ تکنیک های درست سئو بروید. هر کاربری که در نوار جستجوی گوگل عبارتی را سرچ می کند ، نیازی دارد و یا دنبال جواب سوال خود است ; بنابراین ارائه محتوا های با کیفیت و بعضا طولانی و کامل ، کاربر را همراه سایت می کند و این کار شانس شما را برای بازدی بیشتر و ترافیک بالا به شکل چشمگیری بالا می برد. سپس به دنبال آن دسته از کلمات کلیدی باشید که رتبه آن ها در گوگل به طور میانگین بین ۱۱ تا ۳۰ باشد. آن دسته از کمپانی هایی که مدام در گوگل تبلیغ می کنند، در تمام این مدت به فکر پیشرفت و بهینهسازی تبلیغات خود برای گرفتن کلیک های بیشتر هستند. همان گونه که توقع داشتیم، برای عبارت کلیدی «SEO case study» نسبت به عبارت کلیدی «white hat SEO» رقابت و مبارزه کمتری دایر بود. بهترین روش برای توضیح این مسئله این گونه است: شاید صفحه وب سایت شما، در نتایج ۲ و ۳ قرار داشته باشد.

شاید سوالی در ذهن شما به وجود بیاید که «آیا مهندسی معکوس صفحۀ ششم گوگل در رتبه وبسایت من تاثیر گذار است؟ مسلما می دانید که ویدیوهایی که در یوتیوب انتشار می شود، در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار دارند. همان طور که می دانید خیلی از وب سایت ها، تولید محتوای ضعیفی دارید. همان طور که می دانید (Keyword Planner)، در واقع کلمات کلیدی همانند کلمه کلیدی اصلی خودتان در اختیارتان قرار میدهد. درست است که برنامه ریز کلمات کلیدی (Keyword Planner) گوگل جهت جستجوی ماهانه کلمات کلیدی گزینه خوبی است اما در تولید کلمات کلیدی جدید واقعاً ترسناک است. در دوازدهمین جایگاه گوگل قرار دارد. کاهش رتبه الکسا ایران ، علاوه بر اینکه میزان بازدید و ترافیک یک وبسایت را در میان کاربران ایرانی نشان می دهد، نقش مهمی در کسب اعتبار و دید بهتر مخاطبان به یک سایت دارد زیرا این رتبه ، چکیده ای از عملکرد سایت و وضعیت آن در مقایسه با سایر رقباست. یک سئو کار حرفه ای وردپرس و یا به طور کلی یک متخصص سئو که به اصطلاح به او seo expert گفته می شود باید بتوانند اطلاعات خود را آپدیت کرده و مطابق با جدیدترین تغییرات الگوریتم به موتورهای جستجو اقدام به بهینه سازی سایت کند.

پدر یک کودک به طرز وحشیانه ای در مقابل چشمان او کشته می شود. اخبار خوشحال کننده ای در دست داریم. در صورتی که دوست دارید به افکار و ایده های بیشتری برای کلمات کلیدی دست پیدا کنید، تنها کافیست روی کلمات کلیدی کلیک نمایید. تابحال دقت کرده اید که بعضی از مطالب شامل منابع بیشتری می شوند، که یا در متن اصلی به آن اشاره شده است و یا در بخش بیشتر بخوانید می توانید آن ها را ببینید. نکته ای در اینجا وجود دارد: باید دقت کرد که آن ها قبل از این که دست از تلاش کردن بردارند، محتوا و منابع بسیار خوبی را ساخته اند. به بیان دیگر، سایت هایی که از منابع معتبر و مفید لینک می گیرند، در واقع به عنوان منبع اطلاعاتی بزرگ خود را به گوگل معرفی میکنند. در صورتی که لینک صفحه شما در نتایج ۲ یا ۳ گوگل قرار دارد، بدانید که قطعا کلمه کلیدی با ارزشی در آن صفحه وجود دارد. این مثال از مقاله ای به نام لینک سازی: هدایت حتمی را مشاهده می کنید.

همیشه در خاطرتان باشد گوگل قادر به مشاهده کردن ویدیو و گوش دادن به محتوای آن نیست. سئو کلاه سفید بهترین نوع سئو محسوب میشه؛ چون شما با کمک تکنیکهای اون میتونید هم رضایت کاربر و هم رضایت گوگل رو کسب کنید. چون یک مقدار عجله دارم» حدود ۸۹ درصد از افراد حاضر در صف، به او پاسخ مثبت دادند. زمانی که شخص ناشناس از افراد منتظر در صف دستگاه کپی می پرسید: «آیا امکان دارد که من قبل از شما کار خود را دستگاه کپی انجام دهم؟ در اینجا ما مراحل اصلی برای انجام این کار را تشریح می کنیم. در نتیجه اگر شما محتوایی دارید که از مطالب خوبی برخوردار است و قصد دارید آن را با کاربران جدید به اشتراک بگذارید، بدون درنگ این کار را انجام دهید. این وب سایت در واقع یک وب سایت جدید و نوینی است که مانند یک فهرست راهنما عمل می کند و می توان بهترین وبلاگ ها را در زمینه های مختلف به صورت طبقه بندی شده، در آن پیدا کرد. با استفاده از ahrefs شما می توانید به راحتی صفحات معتبر وب سایت خود را تشخیص داده و برای ارتقا آن ها دست به کار شوید.