• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک صفحه خوب و حرفه ای در اینستاگرام بسازیم

چگونه یک صفحه خوب و حرفه ای در اینستاگرام بسازیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مانند بک لینک های افراطی ویا سایر روش های سئو کلاه سیاه. در این مطلب به بررسی تولید اصولی بک لینک های معتبر در سایت های دیگر و همچنین لینک به سایر سایت ها در سایت خود می پردازیم. بعد از اینکه در سال 2014، نقص ایمنی در سایتها باعث هک شدن و لو رفتن اطلاعات بسیاری از کاربران شد، نگرانیهای درباره بالا بردن امنیت سایتها بیشتر شد. با هوشمند شدن گوشیهای تلفن همراه و قابلیتهای رو به پیشرفتشان، طبیعی است که جایگاه جستجوهایی که در این ابزار سودمند انجام میشود هم بیشتر شود. جاوا اسکریپت یک زبان برنامهنویسی تفسیری است که خط به خط اجرا میشود و همین نحوه خوانش، باعث کند شدن آن میشود. شاید درک یک زبان برنامهنویسی و تفاوتهایش با سایر زبانها سخت باشد، به ویژه برای افرادی که برنامهنویسی انجام نمیدهند، اما نگران نباشید، چون هدف اینجا به هیچ وجه یادگیری یک زبان برنامهنویسی نیست. اگر اصول و تکنیک های سئو کلاه سفید به خوبی رعایت شود ، رتبه سایت شما تضمین شده خواهد بود در حالی که بهبود رنک سایت در کلاه سیاه سئو ، قطعی نیست و هر لحظه ممکن است موتور های جستجو ، ترفند های دور زنی را شناسایی کنند. در تاریخ 1400.04.28 به تعداد 4 پلان جدید به خدمات بهبود رتبه حرفه ای بازدید ایده افزوده شد.

در اینجا قصد داریم همین استراتژی را در تولید محتوای سئو شده استفاده کنیم. سرانه استفاده اینترنت در گوشیهای همراه چندین برابر حجم استفاده شده در دستگاههایی مانند لپتاپ یا کامپیوتر است. بهعلاوه، حجم کلی صفحه و تعداد درخواستهای رد و بدل شده تا زمان بارگذاری صفحه را هم متوجه میشوید. از آنجایی که تعداد خیلی زیادی از کاربران از تلفن همراهشان برای گشت زنی در اینترنت استفاده میکنند، گوگل و سایر موتورهای جستجو، اهمیت بیشتری برای جستجوهای موبایلی قائل شدهاند. از سال 2016، گوگل به تمام صفحاتی که از فرمت AMP استفاده میکنند اعتبار بیشتری میدهد. شاید کاربری که به سایت شما مراجعه میکند متوجه این تفاوت باشد، اما برای رباتها این صفحاتی یکسان هستند که صرفا url متفاوتی دارند و همه ما میدانیم که نظر گوگل درباره محتوای تکراری خیلی مثبت نیست. ما در کمتر از 24 ساعت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. اما در هر صورت اولین قدم، جذب بازدیدکنندگان مناسب از سایت شماست. این ابزار اولین ابزاری بود که داده های Google Autocomplete را حذف کرد. ضرورتی ندارد که URL همواره آدرس یک سایت باشد میتوان به نشانی یک تصویر یا یک فایل اشاره کرد.

در نتیجه، نتایج غنیشده یا rich results شکل میگیرند که تصویر آن را مشاهده میکنید. بنابراین، استفاده از آن میتواند در رتبهبندی شما در موتورهای جستجو به شدت تاثیرگذار باشد. دادههای ساختاری یا نتایج غنی شده آن دسته از اطلاعات هستند که باعث میشوند وبسایت شما در صفحه نتایج جستجو به شکل معمول آن یعنی یک لینک آبی و توضیحات خارج شوند. به همین دلیل هم هست که AMP یکی از مواردی است که در سئوی تکنیکال به آن پرداخته میشود. موتورهای جستجوی اصلی، زبان مشترکی دارند که به آن اسکیما گفته میشود. این قبیل مشتریان اکثرا مشتریانی هستند که مصرف اینترنت آنها بیشتر برای وب گردی است و استفاده از شبکه های اجتماعی در سطح متوسطی دارند و همچنین تعداد افرادی که به مودم وصل شده و از ان استفاده می کنند به صورت متوسط 3 الی 4 نفر است. تجربه تماشا، تجربه نگاه به روند سئو و بهینه سازی وب سایت ها در مدت طولانی و رقبا و رفتار آنهاست. بطور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و بیرون از وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها، خدمات سئو گفته می شود. وقتی با استفاده از اسکیما، دادههای ساختاریافتهای را به موتور جستجو میدهید، موتور جستجو متوجه هدف صفحه میشود و میتواند آن را به شکلی کاربردیتر در اختیار کاربر قرار دهد.

وقتی هدفمان را مشخص کنیم میتوانیم به خوبی روشی مناسب برای تولید محتوا ی مناسب خودمان تعیین کنیم و کارمان را شروع کنیم. با توجه به آنچه گفته شد متوجه میشوید که داشتن سایتی که کاربری خوبی در گوشیهای همراه داشته باشد چقدر اهمیت دارد. مثلا یک سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید که مدلهای مختلفی از یک محصول را میفروشد. البته اگر هم سؤالی داشتید که در این مقاله به جواب آن نرسیدید، میتوانید در قسمت نظرات سؤال خود را مطرح کنید تا متخصصان مدیریو به سؤال شما پاسخ بدهند. یعنی اگر شما میتوانستید هزار بار «مایکل جکسون» را در یک صفحه تکرار کنید، از رقیب خودتان که نهصد و نود و نه بار آن را نوشته بود، پیشی میگرفتید. از سال 2014، داشتن گواهی SSL عاملی برای بهبود رتبهبندی سایت شد و درنتیجه یکی از عواملی که در سئو تکنیکال حتما بررسی میشود، داشتن همین گواهی است. جیتیمتریکس یک سایت تحلیلی قوی است که با آنالیز سایت، راهکارهایی را برای بهبود آن ارائه میدهد. اگر اسکیما زبانی برای ارائه محتویات صفحه باشد، دادههای ساختاریافته، اطلاعاتی هستند که میخواهید آن را به نمایش درآورید.