• خانه
 • وبلاگ
 • چگونه می توان مطمئن شد که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است

چگونه می توان مطمئن شد که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه می توان مطمئن شد که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است


تصویر کوچک ویدیوی YouTube

انطباق ADA چیست؟

ADA در این فرم مخفف قانون آمریکاییان با معلولیت استانداردها برای طراحی قابل دسترس است. ADA در سال 1990 برای ارائه “یک دستور ملی شفاف و جامع برای رفع تبعیض علیه افراد دارای معلولیت” تصویب شد.

این یک حق مدنی است که مستلزم مشارکت همه مردم در همه زمینه‌های زندگی عمومی – از جمله وب‌سایت‌ها است. به عبارت ساده، مطابقت با ADA اساساً به این معنی است که وب سایت تجاری شما باید برای افراد دارای معلولیت قابل دسترسی باشد.

عنوان سوم ADA بیان می کند که:

«هیچ فردی نباید بر اساس ناتوانی در بهره مندی کامل و برابر از کالاها، خدمات، امکانات، امتیازات، مزایا یا محل اقامت هر محل اقامت عمومی توسط شخصی که مالک، اجاره (یا اجاره) اجاره می کند، مورد تبعیض قرار گیرد. ) ، یا محل اقامت عمومی را مدیریت می کند.’

اگر چه زبان عمل اصلی نیست به نظر می رسد برای استفاده از وب سایت ها، باید به خاطر داشته باشیم که در سال 1990 به تصویب رسید، زمانی که وب سایت ها مانند اکنون روشی برای زندگی نبودند. در سال‌های اخیر، وزارت دادگستری ایالات متحده، کنگره و دادگاه‌ها در نظر گرفته‌اند که زبان ADA را گسترش دهند تا به طور خاص ادعاهای دسترسی برابر به وب‌سایت را تحریم کنند.

علاوه بر این، در سال های اخیر افزایش قابل توجهی در پرونده های قضایی علیه وب سایت ها برای انطباق با ADA وجود داشته است. چندین دعوای حقوقی مربوط به شرکت های بزرگتر وجود دارد که بر پیچیدگی موضوع می افزاید. و سردرگمی پیرامون این منطقه باعث می‌شود که تاکتیک‌های ترساندن وکلای بی‌وجدان باز شود.

برخی از موارد قابل توجه ADA:

 • Robles v. Dominos: روبلز در سال 2014 شروع به کار کرد، روبلز ادعا کرد که وب سایت دومینو غیرقابل دسترسی است، زیرا روبلز نابینا بود، نمی توانست مانند یک فرد بینا پیتزا سفارش دهد.
 • Loadholt v. HSN, Inc.: Loadholt ادعا کرد که HSN با عدم دسترسی کامل به وب‌سایت خود برای نابینایان و کم بینایان، قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت را نقض کرده است.
 • Brown v. Grocery Delivery E-Services USA, Inc. (HelloFresh): براون ادعا می کند که HelloFresh خرید برای افرادی که از نرم افزارهای صفحه نمایش استفاده می کنند ارائه نمی دهد.
 • Vergara vs. Kohl: ورگارا ادعا می کند که وب سایت کوهل برای کاربران نابینا و کم بینا قابل دسترسی نیست.

چرا سایت من باید مطابق با ADA باشد؟

اولاً، زیرا همانطور که در بالا توضیح داده شد، یک حق مدنی است. و در حالی که این قانون همچنان با افزایش استفاده از وب سایت ها به گسترش و شفاف سازی ادامه می دهد، باید از آن پیروی کرد. علاوه بر این، خدمات حرفه ای مانند وکیل باید تلاش کند تا شامل همه افرادی باشد که به خدمات حقوقی نیاز دارند – حتی افراد دارای معلولیت.

آیا می دانستید؟

 • از هر 4 آمریکایی 1 نفر با معلولیت زندگی می کند.
 • کارشناسان پیش بینی می کنند که در سال 2022 بیش از 4440 مورد دسترسی دیجیتال وجود دارد.

چگونه بفهمم که وب سایت قانونی من مطابق با ADA است؟

تعدادی ابزار در دسترس هستند، از رایگان تا پولی، که به شما کمک می کند نشان دهید که آیا سایت شما مطابقت دارد یا خیر. آنها معمولاً وب سایت شما را اسکن می کنند و توصیه هایی را به شما ارائه می دهند. توصیه ما برای شروع Wave است: یک ابزار ارزیابی دسترسی به وب. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید برای سازگاری چه چیزی باید تنظیم کنید.

چگونه می توانم وب سایت شرکت حقوقی خود را مطابق با ADA تنظیم کنم؟

پس از اجرای یک ابزار اسکن مانند Wave، گام بعدی اصلاح مواردی است که پرچم‌گذاری شده است. این می تواند از رفع بسیار ساده تا راه حل های پیچیده تر باشد. کسب‌وکار فناوری اطلاعات یا آژانسی که با آن کار می‌کنید ممکن است اطلاعاتی درباره نحوه اعمال اصلاحات داشته باشد. اگر مطمئن نیستید، برای کمک با تیم TheeDigital تماس بگیرید. ما یک پایگاه دانش عمیق در مورد نحوه اجرای تنظیمات برای انطباق ADA داریم. انطباق با ADA در ابتدا می تواند گیج کننده باشد، اما با کمک آژانسی مانند TheeDigital، آسان است.

چگونه مطمئن شوید که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است

چک لیست برای یک وب سایت سازگار با ADA

در زیر یک چک لیست سریع از برخی از الزامات متداول ADA وجود دارد که به راحتی در اکثر وب سایت ها اجرا می شوند.

 • برچسب های جایگزین: تگ های Alt چند کلمه یا عبارت کوتاه هستند که به تصاویر اختصاص داده می شوند. صفحه‌خوان‌ها می‌توانند عکس‌ها، فیلم‌ها و فایل‌های صوتی را برای کاربران کم‌بینا توصیف کنند. از آنجایی که آنها برای موتورهای جستجو مناسب هستند، از تگ های alt در بازاریابی اینترنتی نیز استفاده می شود. در زیر یک مثال تگ alt آمده است:
انطباق متن جایگزین آدا
 • رونوشت متن: مشابه تگ‌های alt، رونوشت‌های متنی رونوشت‌هایی از ویدئوها یا فایل‌های صوتی هستند که به‌ویژه برای کاربران کم‌شنوا اجرا می‌شوند. کم شنوایی بسیار رایج است و شرکت های حقوقی باید در صورت لزوم از رونویسی متن استفاده کنند.
 • رنگ های متضاد: رنگ های پیش زمینه و پس زمینه باید دارای نسبت کنتراست حداقل 4.5:1 برای متن معمولی و 3:1 برای متن بزرگ باشند. تشخیص رنگ های بدون این نسبت برای کاربران کم بینا ممکن است دشوار یا غیرممکن باشد. توصیه می کنیم از ابزاری مانند https://webaim.org/resources/contrastchecker/ استفاده کنید.
متن وب سایت سازگار با ada
 • فیلدهای فرم برچسب: فرم ها ابزار ارتباطی مهمی برای وب سایت هر شرکت حقوقی هستند. اگر فیلدهای فرم به درستی برچسب گذاری نشده باشند، کاربران دارای معلولیت ممکن است ندانند چه اطلاعاتی را در فیلدها قرار دهند. واضح باشید و همیشه از برچسب های خارج از فیلدها استفاده کنید.
یاد بگیرید که چگونه می توانیم کمک کنیم
زمینه های اطلاعاتی
 • پیمایش صفحه کلید: کاربران دارای معلولیت ممکن است از ماوس برای پیمایش استفاده نکنند و در عوض به صفحه کلید خود تکیه کنند. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شرکت حقوقی شما به طور کامل بدون ماوس قابل پیمایش است. در زیر تعدادی از کلیدهایی که معمولاً برای پیمایش صفحه کلید استفاده می شوند آورده شده است.
  • خروج برای لغو یک عمل یا خروج از یک پنجره
  • بخش برای حرکت بین برگه ها در مرورگر
  • بک اسپیس برای بازگشت به صفحه قبل
  • کلیدهای جهت دار برای پیمایش در صفحه
ناوبری صفحه کلید

اینها تنها چند راه حل سطح بالا برای دستیابی به انطباق ADA هستند. آنها ممکن است وب سایت شما را 100٪ با ADA مطابقت دهند یا نکنند، اما مطمئناً تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان دارای معلولیت بهبود می بخشند و می توانند به جلوگیری از شکایت های احتمالی کمک کنند.

TheeDigital می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است

یک وب سایت سازگار با ADA بیش از اجتناب از شکایت های حقوقی انجام می دهد. همچنین به مردم این امکان را می دهد که بدانند کسب و کار شما از قربانیان آسیب و سایر افراد دارای معلولیت استقبال می کند. TheeDigital در صنعت بازاریابی دیجیتال قانونی متخصص است و خدماتی مانند طراحی وب، SEO و PPC را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما برای تجربه کاربر و موتورهای جستجو ساخته و بهینه شده است. برای ارتقای حضور آنلاین خود، با TheeDigital با شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا امروز برای مشاوره برنامه ریزی کنید.

ریچارد هوروات بنیانگذار TheeDigital، یک آژانس طراحی وب و بازاریابی دیجیتال مستقر در رالی است. او به تیم خود و نتایجی که به مشتریان خود ارائه می دهند افتخار می کند.