• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه متوجه می شوید که وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد؟

چگونه متوجه می شوید که وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه متوجه می شوید که وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد؟


بسیاری از مردم فکر می کنند که پس از طراحی و ساخت یک وب سایت، نیازی به انجام کار دیگری ندارند. با این حال، وب سایت ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم و مستمر و طراحی مجدد دارند. حداقل، یک وب سایت باید محتوا را به درستی بارگذاری و نمایش دهد، اما برای اطمینان از تعامل مثبت با کاربر، یک وب سایت باید اطلاعات را به وضوح و به شیوه ای جالب نمایش دهد. در عصر لذت فوری، ضروری است که وب سایت شما نه تنها از نظر ظاهر و ظاهر، بلکه از نظر عملکرد نیز به روز باشد.

وب سایت شما اغلب اولین برداشت مشتری بالقوه یا مشتری از کسب و کار شما است، و در حالی که آنها ممکن است متوجه به روز بودن وب سایت شما با آخرین گرایش های طراحی وب نشوند، مطمئناً متوجه خواهند شد که کند، قدیمی یا متکی به عملکردهای قدیمی است. این فقط مشتریان نیستند که متوجه می شوند اگر به به روز رسانی نیاز داشته باشید – بسیاری از چیزهایی که مشتریان احتمالی را خاموش می کنند می توانند به رتبه بندی موتورهای جستجوی شما نیز آسیب بزنند که می تواند رشد کسب و کار را حتی دشوارتر کند.

مطمئن نیستید که زمان طراحی مجدد وب سایت فرا رسیده است؟ آژانس طراحی وب ما نحوه اطلاع از زمانی که وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد را به اشتراک می گذارد.

لایه های طراحی وب

قبل از اینکه تصمیم بگیریم آیا زمان طراحی مجدد وب سایت فرا رسیده است، مهم است که لایه های طراحی وب و توسعه وب را بشناسیم تا به یک طراحی مؤثر برسیم. برای ایجاد یک طراحی خوب برای وب سایت خود، شناخت این لایه ها و اجزای آنها ضروری است.

  • لایه یا محتوای ساختاری، چیزی است که مخاطبان شما هنگام بازدید از وب سایت شما خواهند دید. این لایه از تصاویر و متنی تشکیل شده است که باید خوانا باشند. این صفحه همچنین باید به راحتی قابل پیمایش باشد تا کاربران بتوانند به راحتی در سایت شما حرکت کنند. XHTML در توسعه وب حیاتی است زیرا حاوی لایه ای است که سند وب را کامل می کند.
  • ارائه و سبک وب سایت نیز حیاتی است. این نحوه نمایش محتوا برای بازدیدکنندگان سایت را مشخص می کند. این شامل CSS یا چیزی است که “استایلینگ” نامیده می شود.
  • رفتار لایه ای است که کاری برای وب سایت شما انجام می دهد. وقتی از Ajax یا DHTML استفاده می کنید، جاوا اسکریپت را اضافه می کنید که صفحه شما را کامل می کند. اما اگر PHP در باطن داشته باشید، اسکریپت‌های PHP پس از کلیک بر روی برخی از دستورات در سایت توسط خواننده فعال می‌شوند.

بسیاری از مردم نیاز به جداسازی لایه ها را درک نمی کنند. اگر در حال ساخت یک صفحه وب هستید، برای شما حیاتی است که مطمئن شوید که لایه ها از یکدیگر جدا شده اند. شما فقط می توانید این کار را با استفاده از شیوه نامه های خارجی انجام دهید، که ثابت شده است که بهترین راه برای جداسازی محتوای شما از طراحی وب سایت شما است. این در هنگام استفاده از فایل های جاوا اسکریپت خارجی یکسان است. مزایایی وجود دارد که می توانید از جداسازی لایه های طراحی وب خود به دست آورید و برخی از این مزایا عبارتند از:

  • منابع مشترک وجود خواهد داشت – هنگامی که شروع به ساخت یک فایل CSS خارجی می کنید، می توانید آن را در هر صفحه وب سایت خود نیز داشته باشید. نیازی به نگرانی نیست زیرا در هر صفحه ای که استفاده می کنید، فایل تکراری نخواهد بود.
  • دانلودهای سریع تری وجود خواهد داشت – هنگامی که یک کلاینت یک اسکریپت را دانلود می کند، آن را به صورت کش در نظر می گیرند و به هر صفحه ای که مشتری دانلود می کند در همان مرورگر سریعتر می شود.
  • همچنین از یک تیم چند نفره لذت خواهید برد – اگر افراد زیادی را به کار در یک وب سایت اختصاص داده باشید، توزیع حجم کار آسان تر خواهد بود. می توانید افراد زیادی را برای کار بر روی فایل CSS به همراه جاوا اسکریپت استخدام کنید و کارکنان دیگری را برای کارهای دیگر استخدام کنید.
  • سازگاری با عقب – کسانی که وب‌سایت‌هایی دارند که با لایه‌های توسعه طراحی شده‌اند، از سازگاری به عقب لذت می‌برند، زیرا اکثر مرورگرها نمی‌توانند از این نوع فناوری استفاده کنند، به خصوص با CSS HTML و سایر موارد.

اکنون که اصول اولیه را پوشش دادیم، بیایید به چگونگی تشخیص اینکه آیا وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد دارد یا خیر، بیایید.

1. سایت شما زمان زیادی طول می کشد تا بارگذاری شود

یکی از بزرگترین نشانه های نیاز به یک وب سایت جدید زمانی است که سایت شما به کندی بارگذاری می شود. با حجم رقابت و اطلاعات موجود، مردم دیگر مجبور نیستند منتظر صفحات کند باشند. در واقع، طبق تحقیقات Nielsen Norman، 1.0 ثانیه در مورد محدودیت تحمل کاربر در مورد سرعت بارگذاری صفحه است و هر چیزی بیش از 2.0 ثانیه به این معنی است که آنها احتمالاً صفحه را رها می کنند. علاوه بر این، گوگل از سرعت بارگذاری صفحه به عنوان یک عامل مهم در رتبه بندی صفحات استفاده می کند، بنابراین اگر سرعت آن کند باشد، در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه پایین تری خواهید داشت.

با تست PageSpeed ​​Insights گوگل، می‌توانید عملکرد وب‌سایت خود را مشاهده کنید و در مورد اینکه آیا زمان طراحی مجدد وب‌سایت فرا رسیده است یا خیر. حتما آن را روی دسکتاپ و موبایل تست کنید تا مطمئن شوید که سایت شما به سرعت در چندین دستگاه مختلف بارگیری می شود.

2. استفاده از سایت شما در دستگاه های تلفن همراه دشوار است

آخرین باری که در گوشی هوشمند یا تبلت خود به وب سایت خود نگاه کردید چه زمانی بود؟ اکثر مرورها بر روی دستگاه های تلفن همراه انجام می شود، و درست مانند سرعت بارگذاری صفحه، عملکرد تلفن همراه یک عامل رتبه بندی حیاتی در نتایج جستجو است. اگر وب سایت شما برای استفاده از تلفن همراه بهینه نشده باشد، کسب و کار و دیده شدن را از دست خواهید داد.

ابتدا ببینید تصاویر چگونه به نظر می رسند، آیا خواندن آنها آسان است یا خیر، و آیا دکمه ها و ناوبری واضح و آسان برای استفاده در صفحه نمایش گوشی هوشمند هستند. آیا بازدیدکنندگان می توانند به راحتی فرم تماس را پر کنند یا خرید کنند؟ سپس به تجزیه و تحلیل وب سایت خود نگاه کنید – آنها می توانند درصد بازدیدکنندگانی را که در یک دستگاه تلفن همراه هستند به شما نشان دهند. اگر کمتر از 50 درصد است، ممکن است به این دلیل باشد که پیمایش سایت شما دشوار است. طراحی مجدد وب‌سایت که شامل طراحی اول موبایل باشد، می‌تواند کلیدی برای افزایش سرنخ‌های شما و دمیدن زندگی جدید به کسب‌وکار شما باشد.

3. بازدیدکنندگان مدت زیادی در سایت شما نمی مانند

وقتی به تجزیه و تحلیل خود نگاه می کنید، چه از Google Analytics یا سایر روش های ردیابی استفاده می کنید، نرخ پرش خود را بررسی کنید. این نشان می دهد که افراد پس از بازدید از یک صفحه چند بار سایت شما را ترک می کنند. در مرحله بعد، به میانگین تعداد صفحاتی که بازدیدکنندگان در هر جلسه استفاده می کنند نگاه کنید.

نرخ پرش بالای 70 درصد نشانه این است که سایت شما بازدیدکنندگان را در صفحه نگه نمی دارد و آنها را برای جستجوی اطلاعات بیشتر یا رفتن به صفحات دیگر ترغیب می کند. به همین ترتیب، میانگین بازدید از صفحه بر این اساس است. طراحی مجدد وب سایت شما با ناوبری بهبودیافته، ویژگی های کاربر پسند و گرافیک به روزتر اغلب منجر به نرخ پرش کمتر، افزایش صفحات در هر جلسه و زمان طولانی تر در سایت می شود که همه این موارد احتمال تبدیل را بهبود می بخشد.

4. یافتن چیزی که به دنبالش هستند برای مردم سخت است

سرعت و کارایی کلیدی در یک وب سایت است. همانطور که زمان بارگذاری کلید UX است، بازدیدکنندگان می خواهند آنچه را که به دنبال آن هستند سریع و با حداقل مراحل پیدا کنند. اگر نتوانند آنچه را که می‌خواهند پیدا کنند یا فرآیند تبدیل به چندین مرحله نیاز داشته باشد، احتمالاً آن را ترک کرده و به سراغ یک رقیب می‌روند. کاربران باید بتوانند با چند کلیک آنچه را که نیاز دارند بیابند، سپس خرید کنند، مشترک شوند، و بدون نیاز به کمک خارجی در مورد آنچه نیاز دارند پرس و جو کنند. اگر وب سایت شما ترافیک زیادی دارد، اما تبدیل ها کم است و به مرور زمان کاهش می یابد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که با یک آژانس طراحی وب در مورد تمیز کردن طراحی صحبت کنید.

5. اشتراک‌گذاری‌های رسانه‌های اجتماعی شما با مشکل مواجه هستند

حدود 26 درصد از ترافیک وب سایت از پست ها و اشتراک گذاری های رسانه های اجتماعی است که اغلب بیشتر برای تجارت الکترونیک است. اگر پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما از وب‌سایت شما خارج شده و جذاب نیستند، نشانه آن است که وب‌سایت شما جذاب به نظر نمی‌رسد. تصاویر، تصاویر و اشتراک‌گذاری‌ها باید به اندازه کافی چشم نواز باشند تا «پیمایش را متوقف کنند» و یک وب‌سایت قدیمی این کار را انجام نمی‌دهد. سایت خود را به‌روزرسانی کنید و تعامل را در رسانه‌های اجتماعی افزایش دهید تا اشتراک‌های باکیفیت بیشتری داشته باشید و ترافیک جدید را افزایش دهید.

6. برند، محصولات یا خدمات شما تغییر کرده است

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اگر کسب و کار شما تغییر کرده است، وب سایت شما باید آن را منعکس کند. مردم از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند تا درباره کسب‌وکار شما بیاموزند و ببینند چه خدماتی ارائه می‌دهید، محصولاتی که می‌فروشید و غیره، و اگر قدیمی باشد یا چیز جدیدی نداشته باشد، از فروش و تبدیل ضرر خواهید کرد. طراحی مجدد تضمین می کند که هر محصول یا خدمات جدید یا به روز شده در دسترس و قابل مشاهده است، و اگر شما تحت یک تغییر نام تجاری قرار گرفته اید، این نیز منعکس کننده آن است.

7. رقبای شما وب سایت خود را دوباره طراحی کرده اند

چند دقیقه وقت بگذارید و رقابت را بررسی کنید و ببینید که وب سایت شما چگونه کار می کند. اگر سایت آنها سریع، مدرن و مطابق با آخرین روندها باشد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که وب سایت خود را نیز طراحی مجدد کنید. این بدان معنا نیست که شما باید کاری را که یک رقیب انجام می دهد کپی کنید، وب سایت شما باید منحصراً متعلق به شما باشد، اما باید نشان دهد که شما با روندهای طراحی وب و در صنعت خود به روز هستید.

8. وب سایت شما به تجارت کمک نمی کند

این، بیش از هر چیز دیگری، چیزی است که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا زمان یک وب سایت جدید فرا رسیده است، در نظر داشته باشید. وب سایت شما این پتانسیل را دارد که یک دارایی بازاریابی دیجیتال قدرتمند باشد که می تواند آگاهی از برند شما را افزایش دهد و پایگاه مشتری شما را ایجاد کند. اگر از وب سایت خود تبدیل، سرنخ یا فروش دریافت نمی کنید، یا به این دلیل است که ترافیک موتورهای جستجو کم است یا بازدیدکنندگان پس از حضور در سایت شما تبدیل نمی شوند. هر یک از اینها نشانه های خوبی هستند که نشان می دهد وب سایت فعلی شما برای شما کار نمی کند.

یک وب سایت موثر برای موفقیت کسب و کار شما حیاتی است

بدون یک وب سایت کاربردی و جذاب برای شرکت شما، مشتریان و مشتریان خود را از دست خواهید داد. در حالی که تمیز کردن وب سایت شما می تواند به شما کمک کند، کار با یک آژانس طراحی وب قابل اعتماد که می تواند وب سایتی را طراحی مجدد کند که نشان دهنده نام تجاری شما است، تجربه کاربری شگفت انگیزی را ارائه می دهد و برای موتورهای جستجو بهینه شده است، می تواند نحوه انجام کسب و کار شما را تغییر دهد و برای شما یک موقعیت مناسب ایجاد کند. مسیر روشن تر برای موفقیت در آینده