چگونه سرعت اینترنت را زیاد کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از مهمترین مشکلاتی که با سئو تکنیکال برطرف میشود محتوای تکراری است. این یکی از کارهایی است که من برای بدست آوردن آمار بازدید سایت های ایرانی از آن استفاده میکنم. اطلاع رسانی: باید بدانید که محتوای تولیدشده خود را چگونه به دست مخاطبان خود برسانید، برای این کار باید در شبکههای اجتماعی عضو باشید. لینک هایی که در کامنت سایت های دیگر قرار می گیرند در صورتی که سایت با موضوع سایت شما مرتبط نباشد و همینطور صدها کامنت بی ربط فقط برای ساخت بک لینک در آن وجود داشته باشد و لینک هایی که از سایت هایی که تعداد زیادی لینک فروخته اند. در نظر داشته باشید که وب سایت الکسا این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا وضعیت بازدید سایتهای مختلف را مشاهده کنید (حتی اگر مالک آن سایت نباشید) و به همین خاطر به عنوان معیاری برای رتبه بندی سایت های اینترنتی مورد توجه قرار گرفته است. آمار بازدیدی که rankank به شما میدهد به هیچ عنوان واقعی نبوده و اختلاف فاحشی با ترافیک واقعی دارد. در نظر داشته باشید که معیار اصلی امتیاز صفحات اینترنتی کماکان پیج رنک گوگل است و PA و DA تنها تخمینی برای رتبه صفحات اینترنتی هستند و ممکن است با مقادیر گوگل انطباق نداشته باشند.

کافیست سقف بازدید روزانه سفارش خود را روی 10 هزار تنظیم کنید و کل 900 هزار بازدید مورد نیاز برای این مدت را یکجا سفارش بدید. اگر به عنوان یک مدیر سایت قصد دارید به سایتی سفارش رپورتاژ یا بک لینک بدهید بهتر است ابتدا اتوریتی آن را بررسی کنید و ترجیحا از سایتهایی با اتوریتی زیر 20 لینک نگیرید. گوگل طی اطلاعیهای اعلام کرد که به دلیل سوء استفاده بعضی وب مسترها از پیج رنک و استفاده از آن به عنوان معیاری برای ارزش گذاری سایت و فروش بک لینک به سایرین، دیگر پیج رنک را به صورت عمومی نمایش نمیدهد و فقط از آن به عنوان یک مقدار سنجش برای الگوریتمهای خودش استفاده میکند و وب مسترها امروزه از اتوریتی autorithy به عنوان معیار سنجش اعتبار سایت استفاده میکنند که یک مقدار عددی بین 0 تا 100 است و هرچه این عدد به 100 نزدیکتر باشد، اعتبار و قدرت سایت بالاتر است. این معیار توسط شرکت MOZ ایجاد شده و با سنجش مجموعهای از عوامل مختلف در مورد یک سایت سنجیده میشود. این امر به برطرف کردن نیاز واقعی مشتری، آگاهی بخشی واقعی، راهنمایی درست به قسمت مورد نیاز او در سایت و عوامل تخصصی دیگر مربوط است.

در قسمت traffic and worth estimations ترافیک روزانه، ماهانه و سالانه سایت را میتوانید پیدا کنید. اما بعد از چندبار استفاده دستتان میآید که چقدر باید آن را کم کنید. رتبه بندی الکسا بر اساس کاربرانی که تولبار الکسا را نصب کردهاند محاسبه میشود و به صورت تخمینی است. ما در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که رتبه سایت بر چه اساس محاسبه میشود و معیارهای مختلف برای رتبه بندی صفحات اینترنتی کدام هستند و همچنین رنکینگ سایت های مختلف را بررسی خواهیم کرد. همچنین این سایت امکان مقایسه نموداری ترافیک 2 سایت را با هم فراهم نموده است.لینک های دیگران به سایت شما : برای اینکه ببینید چند سایت بشما لینک داده اند میتوانید به سایت گوگل بروید و در بخش جستجو، آدرس سایت را با افزودن عبارت :link در ابتدای آن بنویسید. در این صورت دیگران با مطالعه مطلب شما، آن را در سایت خود قرار داده و به شما لینک می دهند.

همینطور براساس بودجه خزش هم پیش میره و ممکنه براین اساس همه لینک های داخلی رو هم بررسی نمیکنه. در نظر داشته باشید که معیار پیج رنک گوگل بر این اساس تعریف میشود که لینکهای صفحات اینترنتی به یکدیگر امتیاز یکسانی ندارند و هر صفحهای که پیچ رنک بالاتری داشته باشد امتیاز بیشتری خواهد داشت و این امتیاز را به صفحاتی که به آنها لینک داده است منتقل میکند (بدون آنکه از امتیاز خود کاسته شود) به همین جهت برای یک سایت اینترنتی بسیار مهم است که از وب سایتهایی لینک ورودی دریافت کند که امتیاز بالاتری دارند. PageRank یک مقدار عددی را به یک صفحه وب بر اساس اهمیت و ارتباط آن اختصاص می دهد و از آن برای نمایش در SERP استفاده می کند. اگر به تازگی برای سایت تان بک لینک خریده یا ساخته اید، ممکن است علت کاهش ناگهانی بازدید سایت تان دقیقا همین بک لینک ها باشند. بعضی از سایتهای داخلی compete را پیشنهاد دادهاند و لازم بود اینجا اعلام کنم این سایت دیگر در دسترس نیست. اما در سایتهای پرترافیک این اختلاف بین ۳ تا ۱۰ برابر است.