چگونه رتبه الکسا را بهبود دهیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مانند اکثر روشهای بازاریابی دیجیتال، برای افزایش ترافیک سایت هم، دیدن نتایج ممکن است کمی زمان ببرد. فیسبوک پر کاربردترین شبکه ی اجتماعی در جهان است، بنابراین اگر هدفِ شما افزایش ترافیک سایت است، فیسبوک جایِ خوبی برای شروع است. بنابراین سایتی که بالاترین ترکیب بازدیدکننده و تعداد بازدید صفحات را دارد در رتبه 1 قرار خواهد گرفت. این پستها به افرادی که از قبل شما را دنبال میکنند، میرسد؛ بنابراین مهم است که تبلیغات را جزو این ترکیب قرار دهید. بسیاری از وبمستران در اسرع وقت متوجه هک شدن سایت خود نمی شوند اما شما با یک ترفند هوشمندانه می توانید سایت های مرتبطی که به تازگی هک شده اند را پیدا کرده و از آنها برای گرفتن بک لینک رایگان استفاده کنید. در این راه می توانید از محصولات حرفه ای صفحه آموزش سئو ما استفاده کنید و یا در کلاس های حضوری و آنلاین آموزش خصوصی سئو ما شرکت نمایید. ما میتوانیم به صورت ماهانه هزینه ای برای انجام سئو دریافت و براساس آن به شما خدمات سئو را بدهیم و روش دوم به صورت پروژه محور بر روی یکسری کلمات کلیدی خاص فعالیت خواهیم داشت و تنها آنها را به صفحه اول خواهیم آورد. در این روش مشتری به صورت ماهانه گزارشی از جزییات کارهای انجام شده ومیزان رشد دریافت می کند تا همواره در جریان فرایندهای در حال اجرا قرار بگیرد و امکان بررسی و ارزیابی نتایج برای مشتری فراهم باشد.

پس استفاده از روش های پولی برای افزایش بازدید وب سایت اصلا به معنای کنار گذاشتن روش های رایگان افزایش بازدید نیست. پس همین الان دست به کار شوید حجم عکس های خود را کاهش دهید، کد نویسی سایت خود را استاندارد کنید. اما قطعا اثربخشی این تبلیغات بسیار بالاست و در صورت رعایت اصول تبلیغ نویسی و داشتن وب سایت قوی، نه تنها می تواند افزایش بازدید سایت شما را به طرز چشم گیری افزایش دهد، بلکه می تواند برای سایت شما کاربران یا مشتریان دائمی به ارمغان بیاورد و برند شما را در بین کاربران فضای مجازی جا بیندازد. این امکان هم وجود دارد که در خود کار محتوا نویسی پیشرفت کنید. این کار نتیجه خوبی دارد و باعث افزایش اعتبار وب سایت شما از طریق بیشتر دیده شدن آن می گردد. در ادامه راهکار بالا، یک کار هوشمندانه تر هم این است که خودتان در وب سایتتان، یک انجمن پرسش و پاسخ راه اندازی کنید! گوگل با رعایت تمام اصول تبلیغ موثر می تواند تجربه ی یک تبلیغ، با اثر بخشی فوق العاده را برای شما رقم بزند. پس در نهایت با این نوع تبلیغات شما با یک تیر سه نشان خواهید زد. ویرایشگر SEO معمولاً پس از دریافت متن از نویسندگان، شروع به ویرایش آن مطابق دستورالعملهای سئو میکند.

ما میخواهیم غذای ما سریعتر آماده شود، میخواهیم فوراً با مردم ارتباط برقرار کنیم و وقتی لود شدن یک سایت بیش از پنج ثانیه طول میکشد، اغلب بیتاب میشویم، پس بالا بردن سرعت سایت امری ضروری است. اگر قصد یک تبلیغ چند جانبه و با کیفیت را دارید حتما پیشنهاد می کنم تبلیغ در این وب سایت را در اولویت های خود قرار دهید. پاسخ به این سوال بستگی به شما دارد اگر برای رشد کسب و کارتان عجله ای ندارید و دوست دارید به مرور زمان پیشرفت کنید، برای شما روش های طبیعی افزایش بازدید مناسب است و با به کارگیری این روش ها به مرور زمان می توانید بازدید سایت خود را افزایش دهید . می توانید به سوالات آنها پاسخ دهید و با مشتریان تعامل داشته باشید. حال خودتان حساب کنید که حتی اگر ۵ درصد از این بازدید کنندگان به مشتریان سایت مبدل شوند سایت مورد نظر چه درآمد چشم گیری خواهد داشت . به طور قطع اگر سایت شما در موبایل به خوبی نمایش داده نشود، نه تنها رتبه ی سئوی شما کاهش می یابد، بلکه سیل عظیمی از بازدید کنندگان را نیز از دست خواهید داد.

و سوم: به برند سازی و شناسایی سایت خود به کاربران فضای مجازی کمک بسزایی خواهید نمود. در این زمینه و برای حداکثر کردن راندمان تبلیغات شرکت هایی با اعمال کردن تمام فاکتورهای اثربخشی می توانند تبلیغات شما را در فضای مجازی منتشر کنند. در این مورد هم باید فریمویر مودم خود را البته با مسئولیت خودتان به فریمویر DD-WRT تغییر دهید و طبق این آموزش کار را پیش ببرید. اما اگر به دنبال رشد سریع و برند سازی در مدت زمان کوتاه هستید، قطعا باید از تبلیغات و روش های افزایش بازدید غیر رایگان استفاده کنید. از جمله روش های غیر رایگان افزایش بازدید سایت محسوب می شود. نکته ی بسیار مهم این است که شما حتی اگر بخواهید از روش های افزایش بازدید غیر رایگان استفاده کنید، باید روش های رایگان افزایش بازدید را نیز به کار ببندید، تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید . اما باید دقت کنید که تکنیک های سئو اثرات لحظه ای و آنی ندارند و به مرور زمان ایجاد می شوند. آیا بهبود رتبه الکسا به اندازه بهبود سئو دارای اهمیت است ؟