چگونه با مشتری صحبت کنیم؟

برخی از کارفرمایان انتظار دارند که فردی که استخدام میکنند باید علم سئو را بصورت پیشرفته بلد باشند. ما در طول فعالیت خود با خیلی از سئو کارها و وب سایتها فعالیت داشتیم که با توجه به نوع وب سایتهای موجود در پکیج، تاثیر خیلی مثبتی بر روی نتایج گوگل داشتند و ما تصمیم گرفتیم برخی از آنها را در اینجا درج کنیم. وب ۲۴ معمولا قراردادهای خود را به صورت سالیانه تنظیم میکند و بر روی مجموعه ای از کلمات کلیدی، کار میکند. این مشکل را معمولا در فروشگاه های اینترنتی مشاهده می کنیم که محتوای محصولات خود را برای چندین مورد مختلف به همان شکل به کار می برند. استفاده از سوالات متداول و پرتکرار باعث می شود که به جای خارج شدن از صفحه شما پاسخ سوالات خود را پیدا کند و در همان صفحه بماند. ممکن است مشتری به شما توهین کند، اما اگر حاضر نیستید این لغات را در مکالمه با دوستان خود به کار ببرید، آنها را در ارتباط با مشتری نیز بیان نکنید. با توجه به هشدار بالا اگر قصد خرید لینک از سایت 7 بک لینک را دارید حتما از حالت رپورتاژ (بک لینک دائمی) استفاده کنید.

رپورتاژ نوعی تبلیغ می باشد که در قالب یک گزارش منتشر می گردد. در این صورت موتورهای جستجو قادر به دسترسی به این صفحات و ایندکس نخواهند بود. در میان انواع ابزارهای موجود سایت تحلیل جی تی متریکس کاملا شناخته شده و محبوب است و قادر به تجزیه و تحلیل دقیق سایت و در نهایت بهینه کردن آن خواهد بود. گوگل در سال های اخیر نسبت به https حساسیت زیادی را نشان داده است عملکرد آن به گونه ای است که سایت های مختلف مجبور به استفاده از این پروتکل خواهند بود. اگر یک تاکتیک با معیارهای زیر مطابقت داشته باشد ، می توان آن را به عنوان کلاه سیاه طبقه بندی کرد. اگر چه ممکن است افزونه ها تمام مشکل شما را آنطور که می خواهید حل نکند اما بخش بزرگی از این موارد را حل خواهد کرد. شما باید همیشه این را مدنظر داشته باشید که نوشتن مطالب و مقالات سایت به صورت بلاک بلاک و دارای عناوین جداگانه به شدت در وضعیت رتبه گیری صفحات مهم هستند و میتوان این مورد را یکی از پایهایترین فاکتورهای اساسی برای شروع آموزش کامل سئو وردپرس دانست.

اگر اشتباهی در زمینه شناسایی و انتخاب کلمات کلیدی صورت بگیرد، ممکن است شما مجبور شوید که در ادامه مسیر بهینه سازی سایت خود، به طور کلی فعالیت های خود را رها کرده و همه چیز را از اول شروع کنید. اگر اقدامات شما کاملا مشهود باشد، در نتیجه هیچ راه گریزی از پنالتی شدن توسط گوگل نخواهید داشت. امروزه تلفن های همراه هوشمند نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می کنند و بسیاری از سرچ هایی که انجام می دهیم با استفاده از این دستگاه است. بدین ترتیب گوگل پروژه ای را طراحی کرد که بتوان سرعت بالا آمدن سایت را با جستجو توسط موبایل افزایش دهد. ابزارهای مختلفی وجود دارد که باعث می شود بتوان سرعت و کارایی یک سایت را بهبود بخشید. در نتیجه نمی توان گفت که هر چه تعداد بک لینک ها در سایت شما بیشتر باشد سئو شما رو به بهبود خواهد رفت و باید به کیفیت و کاربرد پذیری آن بک لینک برای بهبود سئو سایت توجه نمود. برچسب، ساختاری شبیه دسته بندی در سایت است با این تفاوت که از آن برای دسته بندی کردن محصولات و مقالات در مرحله کوچک تر استفاده میشود.

به فایل های کوچک اطلاعاتی که کلیدهای رمزنگاری شده را به صورت دیجیتال به وب سایت های سازمان های مختلف وصل می کند SSL گفته می شود. طبق قوانین و اصول سئو ، لینک ها باید بصورت طبیعی ساخته شوند ، پس در هنگام خرید باید به تعداد صفحات وب سایت ، موضوع آن ، محتوای صفحات ، محل درج بک لینک و … علاوه بر آن با استفاده از این ابزار می توان تعداد درخواست هایی که را پیش از باز شدن سایت موجود است و همینطور حجم کلی سایت را مشاهده نمود. با جستجوی سایت های مختلف با موبایل، نام AMP در کنار سایت نمایش داده می شود و می توان با سرعت بالایی محتوای سایت را مشاهده کرد. در نتیجه ربات های گوگل پس از مشاهده این تگ به صفحات مشخصی هدایت شده و آن را صفحه اصلی در نظر می گیرند. همچنین می توان با تحلیل آمارهای آن به منظور افزایش تمایل کاربر ساده به سمت مشتری بالقوه استفاده نمود. بدین ترتیب وجود لینک های شکسته در سایت به سئو تکنیکال یا سئو فنی شما در طولانی مدت ضربه می زند و همچنین نارضایتی کاربران را نیز در پیی خواهد داشت. در واقع AMP را می توان نسخه ای خلاصه شده از HTML دانست که کدهای سنگین را حذف کرده و صفحات با حفظ ظاهرشان در موبایل نمایش داده می شوند.