چگونه باید لینک بیلدینگ انجام دهیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

من تازه سایتی رو راه اندازی کردم و خوب اطلاعات کمی درمورد سئو دارم اما دارم حسابی روی دانش خودم کار میکنم. با این حال, وب سایت های زیادی روی موضوعات مشابه با سایت شما متمرکز هستند. استفاده از Schema در وبسایت برای فهماندن نوع مطلب و کسب و کار شما به گوگل بسیار مفید است در واقع شما با قرار دادن کدهای Schema به گوگل میفهمانید که این بخش از وب سایت شما راجع چه موضوعی است همچنین یکی از راههای دریافت Sitelinks نیز استفاده از Schema است. بعد از تهیه این پکیج بهینه سازی چه کاری روی سایت ما انجام میشود؟ در کنار بررسی بهینه بودن و سالم بودن این چرخ دهنده و منظم کار کردن آنها سئو داخلی و خارجی شما بررسی میشود، از لحاظ مارکتینگ برای سایت و تجارت آنلاین شما یک چرخه حیاتی مارکتینگ راه اندازی میشود، تا وقتی یک کار در سایت شما محصولی خریداری میکند یا حتی ثبت نام میکند وارد این چرخه میشود و به صورت روانشناسی ایمیل های برنامه ریزی شده برای آنها ارسال میشود تا اگر فقط ثبت نام کننده هستند به خریدار تبدیل شوند و خریدارها به مشتری های پایبند سایت شما تبدیل شوند. به عبارت دیگر ، پیوندهای ورودی معتبر (از سایت هایی که عملکرد خوبی دارند) به سایت شما اعتبار می بخشد.

این روش ریسک بسیار پایینی دارد، اما به ثمر نشستن آن هزینه و زمان بالایی را می طلبدو برای نتیجه گرفتن از آن باید بسیار صبور باشید. جامعۀ آماری شامل تمامی دانشآموزان پایۀ ششم ابتدایی دبستانهای دخترانۀ شهر کرمان در سال تحصیلی 99-1398 بود که از بین آنها 64 دانشآموز (33 نفر در گروه آزمایش و 31 نفر در گروه کنترل) در ردۀ سنی 11 تا 13 با میانگین سنی 53/12 و انحراف معیار 062/0 بهروش نمونهگیری خوشهای چندمرحلهای و درون دو خوشۀ آخر بهصورت تصادفی ساده انتخاب شدند. اگر به افزونه هایی نیاز باشد، به شما گفته میشود تا آنها را تهیه بفرمایید. یکی از طراحی های موفق ما قالب مارکت ام ال ام میباشد که میتوانید آن را در سایت ژاکت بررسی بفرمایید. طی سال ها تجربه در زمینه وردپرس و بهینه سازی وردپرس، بر آن شدیم تا خدمتی جدید را ارائه کنیم، تیم مارکت ام ال ام دارای افرادی مجرب و کاربلد میباشد که هرکدام از افراد تیم دانش و تجربیات متفاوتی دارند.

زیرا یک کارشناس حداقل به مدت 60 روز، روی سایت شما برای بهینه کردنش وقت بزاره و کمکتون کنه تا تجارت آنلاینتون رو چند پله ارتقا بدید، شما اگر یک کارگر ساده رو در نظر بگیرید روزی 150 هزار تومان کار میکنه که 7 روزش میشه معادل 1 میلیون و 50 هزار تومان، آیا واقعا ارزش نداره؟ یک قانون برنامه ریزی مالی میگه، ۱۵٪ از درآمد خود را صرف توسعه کارتان کنید، آیا واقعا شما اینکار را انجام میدهید؟ بعد از تهیه پکیج بهینه سازی وردپرس به مدت یک هفته کارشناس و کارشناسان مارکت ام ال ام به مدت یک هفته روی سایت شما فکوس میکنند، برای عیب یابی و رفع عیب های خود وردپرس، توجه کنید معایب قالب رفع نمیشوند و اگر معایبی داشته باشند به شما علام میشوند. تا زمانی که وبسایت شما کار داشته باشد کارشناس ما روی آن بهینه سازی های لازم انجام میشود، ۱ هفته یا ۲ ماه، زمان خاصی مطرح نیست، کارشناس ما با شما تماس میگیرند از طریق تیکت، یا یکی از شیکه های اجتماعی، و موارد دلازم را با کمک هم جلو میبرید، کاری نیست که شما بخواهید با دانش خود انجام بدهید، تمام مراحلی که لازم باشه شما انجام دهید قدم به قدم توسط کارشناس مربوطه به شما گفته میشود.

آیا نیاز به هزینه غیر از خرید این پکیج را دارم؟ تنها کار مهم شما غیر از همراهی با کارشناس، به علت زیاد بودن سایت های در حال بهینه سازی حتما بعد از انجام هر کدوم از موارد داخل لیست، منتظر کارشناس نمانید، برای مورد بعدی به کارشناس تیکت بزنید و مدام پیگیر کارهاتون باشید. یکی از معروف ترین ابزار هایی که می تواند به شما در این زمینه کمک کند سایت Alexa است. به دست آوردن لینک با کیفیت بالا به وب سایت شما به تقویت دامنه آن و همچنین به پتانسیل رتبه بندی کلی شما کمک می کند. خیر ما اصلا به قالب دست نمیزنیم، ولی حتما کانفیگ تنظیماتی آن به بهترین نحو برای شما انجام میشود و در این خصوص فرق نمیکنه قالبتون چی باشه، ولی در اصل کار ما مربوط به خود وردپرس میباشد، و البته اضافه کردن امکانات جدید به آن، که کمی بالاتر لیستشو براتون قرار دادیم.