• خانه
  • وبلاگ
  • چه مقدار زمان می برد تا یک طراح سایت حرفه ای باشم؟

چه مقدار زمان می برد تا یک طراح سایت حرفه ای باشم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دوم اینکه سایتتان را برای موتور های جستجو بهینه نمایید که اصطلاحاً به این کار سئو (SEO) گفته میشود. روش های سئو کلاه خاکستری هم مثل سئو کلاه سیاه، غیر قانونی و برای دور زدن موتورهای جستجو هستند; اما فرقی که با کلاه سیاه دارند این است که چون از نظر ظاهری قانون خاصی را زیر پا نگذاشته اند از طرف گوگل جریمه نخواهند شد. مهمترین دلیلش این است که موتورهای جستوجو هنوز آنقدر قوی نشدهاند که بتوانیم محتوای مورد نظرمان را از بین ویدئوها پیدا کنیم. روش های بسیاری برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد که تا اینجا مهمترین روش کسب درآمد از یوتیوب یعنی راه اندازی کانال در یوتیوب و کسب درآمد از طریق آن را به شما گفتیم. حتما این نوع از ویدیوها را در یوتیوب بسیاردیده اید. تلفیقی از مجوز اختیار- اشتراک با مجوز اختیار- غیرتجاری است و محدودیتهای هر دو نوع مجوز مذکور را دارد و تنها به کاربران اجازه دانلود، نسخهبرداری، تلفیق دوباره تولید و ترکیب از اثر را میدهد. به این نکته توجه داشته باشید که در این روش و دو روش معرفی شده قبل، هیچ نیازی به دور زدن تحریم ها و باز کردن حساب گوگل ادسنس نیست!

در واقع دو نسخه از محتوا وجود دارد که یکی به گوگل و دیگری به کاربران وب سایت نمایش داده می شود. در این صورت حتی نیاز به نوشتن مطلب هم نیست. در این مقاله ما قصد داریم روش هایی را به شما بیاموزیم تا با استفاده از آنها دیگر نیازی نداشته باشید که روزها منتظر ایندکس شدن صفحات جدید خود بمانید؛ به وسیله این روش ها شما تنها با انتظار چند ساعته میتوانید مطلب ایندکس شده ی خود را در نتایج گوگل مشاهده کنید. کانال هایی که درکل ویدیوهای بهترین ها تولید می کنند زیاد هستند و شما هم از این روش می توانید تولید ویدیوهای جذاب را شروع کنید. بهترین ها هم همیشه برای کاربران جذاب بوده است. فقط باید فکر کنید چه موضوعاتی می تواند نقد و بررسی آن برای مردم جذاب باشد. اگر محصولی برای فروش دارید می توانید در ویدیوی خود طریقه استفاده از آن را آموزش دهید و از این طریق مردم را ترغیب به خریداری آن کنید. از همه مهمتر، افزایش آگاهی مخاطبین از برند شما، ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت شما هدایت میکند. در واقع این شخص باید بتواند یک وب سایت کامل از مرحله ایجاد تا طراحی و کدنویسی و تست و نگهداری را پشتیبانی کند.

به همین دلیل رقابت شدیدی برای قرار گرفتن در این جایگاه مطلوب ایجاد شده است. یعنی شما باید حساب گوگل ادسنس خود را فعال کنید و آن را به کانال یوتیوب خود ارتباط دهید تا از کلیک کردن روی تبلیغاتی که در ابتدای ویدیوهای شما به نمایش در می آید کسب درآمد داشته باشید. اگر صاحب وب سایت هستید حتما مخاطبان خود را برای بیشتر دیده شدن ویدیو هایتان به کانال یوتیوب تان دعوت کنید. درهرصورت ازنظر پاراگرافها، طول پاراگراف، تعداد پاراگراف، تقسیم شدن تیترها بین مطالب و موارد دیگر، راهنماییهای بسیار خوبی به شما میکند، پس پیشنهاد میکنم این گزینه هم فعال باشد. پس از عنوان، جذاب ترین چیزی که باعث دیده شدن ویدیو شما می شود تصویر اولیه آن است که به آن عکس سفارشی یا Custom Thumbnail گفته می شود. اگر کامنتی دریافت می کنید حتما پاسخ دهید.گاهی اوقات بهتر است که از آن ها بپرسید بیشتر به چه موضوعاتی علاقه مند هستند که شما هم تولید ویدیوهای خود را در همان موضوع انجام دهید.

تاپ تن ها یا معرفی ۱۰ تا از برترین ها هم یکی از بهترین راهکارهای تولید ویدیو های جذاب است. یکی از بهترین روش های کسب درآمد از یوتیوب ، کسب درآمد از طریق همکاری در فروش محصولات است. سعی کنید از محصولات جدید مثل سری جدید گوشی های آیفون یا سامسونگ که خیلی طرفدار دارند ویدیوی نقد و بررسی درست کنید و در کانال یوتیوب خود بارگذاری کنید. شما هم به کمک این روش می توانید با شرکت های همکاری در فروش کالا، همکاری کنید و به عنوان مثال همکاری در فروش دیجی کالا .شما می توانید تعداد بسیاری از محصولات دیجی کالا را از طریق معرفی آن ها در ویدیو بفروش برسانید. نمونه ایرانی هم در سایت دیجی کالا بخش دیجی مگ زیاد دیده شده است. اگر وب سایتی دارید که در آن خدمات یا محصولاتی را ارائه می کنید، یوتیوب گزینه بسیار خوبی برای افزایش ترافیک سایت تان و در نتیجه آن افزایش فروش تان است.