چرا و چگونه رتبه الکسا سایت خود را بهبود بخشیم؟

نسخه اورجینال افزونه یواست سئو وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. حال که صحت این ادعا را به اثبات رساندیم، شاید با خود بگویید هدف از ارتقاء سئوی سایت، رسیدن به جایگاه بالاتر در صفحه نتایج سرچ گوگل برای گرفتن بازدید بیشتر است؛ حال چطور میتوان بازدید بیشتری روانه سایت کرد اگر سئوی سایت و در نتیجه رتبه آن چندان هم بالا نیست؟ این کار ممکن است در ظاهر ساده به نظر برسد اما انجام آن بهصورت دستی چندان هم ساده نیست. اگر سایتی دارید بدون شک در پی آن هستید که سئوی سایت خود را بهبود بخشید و لینک سایت خود را در صفحه نتایج سرچ گوگل به جایگاه بالاتری برسانید. همان طور که وقتی فردی برای استخدام اقدام میکند، درخشانترین و مفیدترین نتایج و سوابق کاری و تحصیلی خود را به کارفرما ارائه میدهد تا نظر وی را جلب کند، گوگل نیز ترجیح میدهد محبوبترین و پربازدیدترین سایتها را در اولین نتایج جستجو به کاربران نشان دهد و با ارائه مرتبطترین سایتها به کاربر به او کمک کند تا به نتایج بهتری در جستجوی خود دست یابد. علاوه بر این، بازدیدها در صورتی توجه گوگل را جلب میکنند که موقت نباشند و بهصورت مداوم تکرار شوند.

این نرمافزارها اغلب قادر هستند پروکسی را بهصورت اتوماتیک عوض کنند تا آی پی را تغییر دهند. فرآیند افزایش بازدید در گوگل به این صورت است که کاربران واقعی با آی پی ایران و مرورگر خود، کلمه کلیدی انتخابی شما را در گوگل جستجو کرده و لینک سایت را در نتایج پیدا می کنند. گام های نخست بهینهسازی سایت تا توضیح ظریفترین نکات سئو را بیان میکند. گوگل در قسمت Privacy Policy خود نیز مشخص کرده است که آدرس آیپی و آخرین سایت بازدیدشده توسط شما را گردآوری میکند. نرمافزار، لینک سایت شما را در هر صفحهای از نتایج گوگل ظاهر شود مییابد، روی آن کلیک میکند و وارد سایت میشود. عکسهایی که وارد میکنید با یک بهینه سازی فوق پیشرفته برای اینستاگرام آماده میشود. احتمالاً با خود گمان میکنید برای این کار، کافیست کلمات کلیدی مرتبط به سایت خود را گوگل کنید، لینک سایت خود را در صفحه نتایج پیدا کنید، وارد آن شوید و برای کاهش بانس ریت، از بخشهای مختلف سایت بازدید کنید. در این سایت هنگامی که یک فایل گرافیکی جدید باز میکنید، کافی است تصاویری که برای شبکههای اجتماعی و اینستاگرام طراحی شده است را انتخاب و ویرایش کنید. هر جا که شما زمان و انرژی بیشتری برای اجرای استراتژی های بازاریابی اینستاگرام خودتان صرف کنید، برای صرفه جویی کردن در این وقت نیازمند نرم افزارهایی هستید که بتواند کار شما را سریعتر پیش ببرد، به عنوانی یک نوع میانبر برای شما باشد.

در کل هدف بک لینک دادن باید به گونهای باشد که مخاطب را از سایت دیگر به سایت شما هدایت کند و صرفاً قرار دادن بک لینک در سایتهای دیگر به خودی خود تأثیر چندانی ندارد. تنها با انجام دادن اقدامات سئو کلاه سفید ، سبقت گرفتن از وب سایتی که در رتبه بندی گوگل بسیار بهینه سازی شده، سخت می باشد . مجموعه کلیک اول، افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است. داشتن راهنمای فارسی و نیز پشتیبانی تماموقت برای حل مسائل فنی، کار با این نرمافزار را برای کاربر ایرانی راحت کرده است. این تعداد انبوه کاربر مرورگر کروم در مقایسه با سایر مرورگرها، داده های کروم را تبدیل به منبع معتبری برای سنجش میزان بازدیدها از سایت ها کرده است. سپس با کلیک بر روی لینک موردنظر، وارد سایت می شوند و به مدت زمانی که در سفارش خود تعیین کرده اید، در سایت شما حضور خواهند داشت. در بازار صعودی سال 2017، که در آن قیمت بیت کوین از 900 دلار در ابتدای سال به 20000 دلار در دسامبر همان سال افزایش یافت، نمودار گوگل تعداد بالای سرچ های کلمه ی “بیتکوین” را نشان میداد. اولین سوال مهم: آیا گوگل اصلا میتواند بازدید مستقیم سایت شما را متوجه شود؟

اول اینکه آیا گوگل اصلا میتواند بازدید مستقیم سایت شما را متوجه شود؟ و دوم اینکه اگر گوگل تعدّد بازدیدهای مستقیم بر روی سایت شما را متوجه شود چرا باید این فاکتور را یکی از فاکتور های سئو در نظر بگیرید؟ به همین دلیل است که زمانی که صحبت از افزایش رتبه الکسا یا کاهش آن میشود باید دقت داشته باشیم که با چه ابزاری و به چه شکلی قصد این کار را خواهیم داشت. یعنی اگر شما سایتی را از طریق مرورگر کروم بازدید کنید، URL آن سایت برای گوگل ارسال میشود. بهتر است بدانید این کارتها به نسبت کارتهای دیگر قیمت بسیار بالایی دارند و دلیل آن متریال مرغوبی است که برای ساختشان استفاده میشود و همچنین در این نوع کارتها شما تنها میتوانید در یک رو مطلب دلخواه خود را چاپ نمایید. Required: درصورت فعال بودن، کاربر باید اطلاعات را واردکند. اما باید دقت داشته باشید که افت بازدید نیز دقیقا همین رابطه مستقیم را با رتبه شما در نتایج جستجوی گوگل دارد یعنی اگر شما 500 بازدید به بازدیدهای روزانه خود اضافه بکنید قطعا در مدت کوتاهی خواهید دید که کلیک های شما در گوگل کنسول و کلمات کلیدی مختلف نیز افزایش می یابد اما به محض قطع کردن بازدیدها بلافاصله شاهد افت رتبه خواهید بود.