چرا و چگونه؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در بیشتر موارد ، بهینه سازی داخلی بخش قابل توجهی از خدمات سئو شما را تشکیل می دهد. سوال: سایت های زیادی برای فروش بک لینک می شناسم. برای پیروز شدن از رقیب ها در هر کسب و کاری لازم است که بازاریابی و تبلیغ برای نام مخصوص کمپانی، خدمات و کالاهایش انجام شود . PPC به شما کمک می کند به سرعت ترافیک کسب کنید و می توانید به محض انتشار آگهی خود، جذب مخاطبین را شروع کنید حال اگر SEO را هم اضافه کنید، شروع به جذب ترافیک طولانی مدت می کنید .استفاده از هر دو استراتژی به شما امکان می دهد از ترافیک بلند مدت و کوتاه مدت بهترین استفاده را داشته باشید پس اکثر بازاریابان توصیه می کنند از ترکیب SEO و Google Ads در کمپین بازاریابی خود استفاده کنید تا به افزایش ترافیک و دیده شدن برند شما کمک کنند. پس از مشاهدۀ صفحۀ مربوط به تایید پرداخت و کامل شدن ثبتنام، از جدول دانلودها فایل راهنمای ورود را دانلود و مطالعه کنید تا به لینکهای مربوطه دسترسی داشته باشید.

موتور جستجوی گوگل با دانلود صفحات وب و دنبال کردن لینک ها در این صفحات، در وب پیمایش می کند تا صفحات جدیدی را که در دسترس است، کشف کند. این موضوع می تواند بخش مهمی از کمپین سئوی شما باشد. سئو همچنین نقش مهمی در جذب مشتریان جدید دارد؛ زیرا موتورهای جستجو اغلب مهمترین منبع برای آوردن کاربران جدید به یک وب سایت با استفاده از عبارات جستجوی عمومی هستند بهینه سازی مداوم موتورهای جستجو می تواند موفقیت طولانی مدت یک وب سایت را بدون سرمایه گذاری دائمی در تبلیغات پولی تضمین کند. از آنجا که میزان سرچ با دستگاه های موبایلی از دسکتاپ بیشتر است، موبایل فرندلی بودن سایت، هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران مهم است. سایت های موبایل فرندلی با استفاده از طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو که محتوا را طوری تنظیم می کند تا در هر اندازه صفحه نمایش خوب به نظر برسد، تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهند. بتصور کنید که با شروع از صفحه اصلی ، هر صفحه اصلی را می توان به صفحات دسته بندی پیوند داد و صفحات دسته بندی را می توان به زیر دسته ها هدایت کرد ، که در منوی سایت نیز نمایش داده می شوند.

موتورهای جست و جو رفتار کاربران در سایت ها را بررسی و با توجه به آن سعی می کنند بهترین نتایج را به آنها نمایش دهند. شما اول موضوع کسب وکار خود را تعیین کنید و بعد کلمات کلیدی مرتبط با آن را تعیین کرده و سپس بیشترین کلمه کلیدی که توسط کاربران جستجو می شود را مشخص نمایید. اگر به دنبال ایجاد جریان مداوم ترافیک در طول زمان یا افزایش آگاهی از نام تجاری هستید، SEO برای شما بهتر است .این استراتژی به افراد بیشتری کمک می کند تا برند شما را پیدا کنند .با کمی زمان و تلاش می توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کرده و به کسب و کار خود کمک کنید تا ترافیک بیشتری را به دنبال داشته باشد. در میان متغیرهای اصلی، شایستگی حرفهای(38/3)، هوش هیجانی(11/3) و سرمایه اجتماعی(04/3) به ترتیب بیشترین تا کمترین میانگین را دارند. فضای مجازی اعم از وب سایت ، شبکه های اجتماعی ، وبلاگ و انجمنها و … لینکداین نیز یکی از شبکههای اجتماعی پرمخاطب این روزها به حساب میآید. همان طور که ذکر کردیم این روزها تقاضای فزاینده ای برای نویسندگان محتوا وجود دارد زیرا محتوای خوب اغلب به درآمد تبدیل می شوند. یکی دیگر از عوامل رتبه بندی سئو که به تجربه کاربر مربوط می شود، سرعت بارگذاری صفحه است.

قابلیت خزش به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا یک وب سایت را اسکن کرده و محتوای آن را بررسی کنند،؛ بنابراین می توانند تعیین کنند که صفحه در مورد چیست و چگونه باید رتبه بندی شود. دو هدف اصلی برای متخصصان بازاریابی است، این متخصصان اهمیت کلیِ هر دو مفهوم را شناسایی و آنها را بهطور گسترده تجزیه و تحلیل کرده اند(Bansal & Voyer, 2000). به بیانی کوتاه، وفاداری بازدیدکنندگان قصد مراجعه مجدد آنها را افزایش میدهد و تبلیغات توصیهای نیز بر وبسایتهای منتخب بازدیدکنندگان تأثیر زیادی دارد. در پاسخ به سوال سئوکار کیست باید بگویم او کار فردی پیگیر و صبور است که باید برای پیگیری درستی کارهای انجام گرفته شده بر روی سایت به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه از نتایج رتبهبندی سایت گزارش تهیه کرده و آنها را تحلیل و بررسی کند.با آنالیز گزارشهای رتبه بندی او کار می تواند تصمیم بگیرد که چه کارهایی برای بهینه سازی سایت باید انجام دهد و انجام چه کارهایی ضرورتی ندارد و حتی می تواند باعث افت سایت شود.