چرا باید سرچ کنسول یاد گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای اینکه بتوانید از وبسایت خود درآمد کسب کنید، سئو از بهترین روش ها است. نکته مهم اینکه برای حذف یک صفحه از نتایج جستجوی گوگل علاوه بر ثبت درخواست حذف باید آن صفحه را نیز از سایت خود حذف نمایید. این نکته را به خاطر داشته باشید که حتما باید نوع رسانه ای که از طریق آن قصد گفتن داستان خود را دارید، مشخص کنید و این موضوع به منابع زمان و پول شما بستگی دارد. 1. نکته اول مقاله باید برای کاربر نوشته شود نه موتور جستجو این نکتهای است که به شدت در تیم ما رعایت می شود. نکته اصلی داستان چیست؟ این موضوع را در کنار هدف اصلی خود قرار داده تا بتوانید بهترین CTA را طراحی کنید. داشتن جمع بندی برای هر داستان باعث میشود، منظور و هدف شما دقیق تر و واضح تر دیده شده و مفهوم شخصیت ها و تعارض های موجود در متن بهتر به مخاطب منتقل شود و در انتها مخاطب را با یک CTA (فراخوانی انجام عمل) تنها بگذارد. انجام دادن این کارها باعث میشود با مخاطبی که در حال خواندن، دیدن یا شنیدن داستان شماست، به خوبی آشنا شوید.

پس کپی کردن ممکن است سایت شما هیچ زمانی بالا نیاید و در بدترین حالت اگر یک جریمه دستی بگیرد، کاملاً نابود شوید. پس این مورد رو جدی بگیرید. اگر نتوانید این کار را انجام دهید پس داستان شما فاقد پیام اصلی است. این کار به شما کمک میکند تا بدانید چگونه قصد ساختن داستان خود را داشته و چه اهدافی را برای آن دنبال میکنید. بهتر است بگوییم که این افزونه به ما کمک میکند تا وبسایت خود را آنالیز کنیم و سایت را برای رسیدن به صفحه اول گوگل آماده کنیم. به­ طور خلاصه، محتوا هر چیزی است که بتواند به تعامل کاربران نهایی از محصول و یا خدمات شما کمک کند. در این چارچوب یکی از مصادیق توسعه پایدار، توسعه پایدار شهری است که بدین صورت تعریف می­شود: “ارتقای کیفیت زیست شهری از جمله بخش­های اکولوژیک، فرهنگی، سیاسی، تاسیساتی، اجتماعی و اقتصادی بدون اعمال هر گونه فشاری بر نسل­های آینده که در نتیجه کاهش سرمایه­های طبیعی و انحصارات محلی اعمال می­شود”(16).

هر محتوایی در وبسایت باید هدف مشخصی داشته باشد و ایجاد صفحات دروازه برای ارتقای رتبه در عبارتهای کلیدی نامرتبط با محتوای وبسایت، غیراخلاقی است. اگر هدف از داستان سرایی توضیح درباره خودتان است، داستانی بگویید که ویژگی های واقعی، مبارزات انسانی و شکست ها و موفقیت ها را نشان دهد. برای اینکه در تعریف پیام اصلی کمکی شده باشد، سعی کنید داستان خود را به صورت خلاصه در ۶ الی ۱۰ کلمه بگویید. داستان سرایی خود را طوری انجام دهید تا مخاطب به بحث کردن و به اشتراک گذاشتن داستان شما با دیگران ترغیب شود. بعضی از موارد در مورد همه وب سایتها باید انجام شوند. نقشه سایت خود را در در دایرکتوری (راهنمای) ریشه سرور وب خود قرار دهید. در این نوع داستان از توضیح بیش از حد جزئیات و یا اغراق آمیز نشان دادن کارهای خود بپرهیزید، تا مخاطب بتواند روی اقدامات و تغییراتی که در داستان گفته شده تمرکز کند. • چه مشکلاتی تاثیر منفی روی سایت گذاشته اند؟ شما می­خواهید اطلاعاتتان به دست چه کسانی برسد؟

به این دلیل که برای یک برند یا سازمان، شما ممکن است با هزاران حقیقت، آمار و پیغام رو به رو باشید تا از دل آنها یک داستان کوتاه در بیاورید. مرد سئویی: حالا که کلمات و عباراتی رو داریم که قصد داریم رتبه خوبی توشون داشته باشیم، باید در صفحات وبسایت شما ازشون استفاده کنیم. با داشتن این هدف، داستان شما باید نحوه موفق شدن در کار و کلیه اقداماتی که در این مسیر انجام شده است را از گذشته تاکنون شرح دهد، تا مخاطب با خواندن آن بتواند رسیدن به جایگاه موفقیت را برای خود با تغییرات گفته شده در داستان، تصور کند. زیرا با این کار به خوبی میدانند که خلق اثر هنری خود را از کجا شروع کرده و چطور میتوانند آنرا با توجه به چشم اندازی که دارند، گسترش دهند و برای بهترین شدن بیشتر تمرین کنند. 10 فیلم برتر توجه زیادی را به خود جلب می کند زیرا افراد می خواهند بدانند که آیا بازی هایی که در لیست خود قرار می دهید همان بازی هایی است که آنها انتخاب می کنند. سایتی که به این شکل جریمه شده باشد در پنل گوگل سرچ کنسول خود و در بخش Manual Actions یک پیام با موضوع Unnatural Links دریافت خواهد کرد.