• خانه
  • وبلاگ
  • پشتیبانی رایگان سایت طراحی سایت – سئو – پشتیبانی – امنیت

پشتیبانی رایگان سایت طراحی سایت – سئو – پشتیبانی – امنیت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما در صورت کار در کسب و کارهایی مانند وام یک روزه این سئو پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود. برای ورود به این جامعه، فرد علاوه بر نیاز به دانش تخصصی و دانش و مهارت های شهروندی، به مهارت های عمومی مثل یاد گرفتن چگونه یاد گرفتن نیاز دارد تا بتواند متناسب با تغییر در نیازهای جامعه و زندگی خود، مهارت و دانش جدید را بیاموزد. اکثر روشهای بازاریابی آنلاین امروزه مانند تبلیغات مادامی که از آنها بطور مستمر استفاده میکنید برای شما بازدهی دارند و به محض توقف آنها با افت مواجه شده و بعد از مدتی از بین میرود. دانشجویی که میخواهد رویکرد چپ را در زمینه علوم انسانی مطالعه کند، به آن دانشگاه خاص میرود و رشتهای را میخواند. در این زمینه مصاحبهشونده شماره 16 تأکید نمود: «نظام دانشگاهی از ساختاری مسن برخوردار است و من استاد به درسهای قدیمی و به کتابها و جزوههایم عادت کردهام. مصاحبهشونده شماره2، اظهار داشت «در اکثر رشتهها بخصوص علوم انسانی به شدت با کمبود تکلیف، تمرین و طرحهایی که باعث درگیر شدن دانشجو در کار و خلاقیت شود، روبهرو هستیم. در این زمینه مصاحبهشونده شماره 14 معتقد است، یک مسأله جدی این است که هر مهارتی که تشخیص دادهایم برای زیستن در جامعه لازم است، فوری برای آن یک درس مانند آموزش تنظیم خانواده تعریف کردهایم.

امروزه در سطح جهان این ضرورت به عنوان یک اصل پذیرفته شده و در این زمینه تجربههای خوبی وجود دارد؛ برای مثال، دانشگاههای ایالات متحده، انگلستان و فرانسه، هر دانشگاه در دانشکده علوم انسانی، برنامه درسی خود را با رویکرد خاصی مثل رویکرد چپ یا رویکرد لیبرال ارائه میدهد. آنها در بیرون از کلاس و دانشگاه کار نکردهاند و با مشکلات جامعه آشنا نیستند یا نمیخواهند آنها را به کلاس بیاورند و حتی گاهی اعتقادی به آموزش مسأله محور ندارند (فرد شماره 10، تیر 89). دلیل دیگرآن، نگاه جزئی به نیازهای جامعه به جای نگاه فراگیر و جامع است. من که در رشته علوم انسانی تدریس میکنم، اگر بخواهم خلاّقانه تدریس کنم، باید یک سری از موضوعها را در کلاس مطرح کنم، اما حس میکنم به دلیل بعضی ملاحظات و مسائل در کشور نباید آنها را بگویم» (فرد شماره 2، خرداد 89). مثال دیگر این چالش، به آموزش سواد اطلاعاتی مربوط است. بنابراین، در پذیرش آن باید مکث کرد. 5. صفحه الکسا خود را با خرید یکی از پلان های آن ها تایید اعتبار کنید ( این مرحله اختیاری است). 3-متناسب نبودن محتوا با شرایط و نیازهای جامعه ایرانی: تناسب محتوا با نیازهای جامعه از دیدگاه ده نفر از مصاحبهشوندگان (41 درصد) برای پرورش یادگیرندگان مادامالعمر ضروری است.

4-کافی نبودن حمایت از استاد برای تغییر محتوا: یکی از مسائل آموزش عالی به روز نبودن محتوای برنامههای درسی آن مطابق با تحولات دانش و فناوری و تغییر در ابعاد مختلف زندگی است. 2-متناسب نبودن محتوا با هدف پرورش یادگیرنده مادام العمر: یکی از اصول طراحی برنامه درسی، تناسب محتوا با هدفهای تعیین شده است. در برنامه درسی با رویکرد یادگیری مادام العمر نیز رعایت این اصل از سوی ده نفر از مصاحبهشوندگان (42 درصد) تأکید شده است. 1- توجه نداشتن به لزوم ارائه محتوای متنوع و منعطف: از نظر یازده نفر از مصاحبهشوندگان (45 درصد)برای پرورش یادگیرندگانی مادام العمر، یک مانع، تأکید بر محتوای یکسان، ثابت، استاندارد و بدون انعطاف است. دانشگاهها در رقابت با هم، برای اینکه گفته شود فلان دانشگاه در مهندسی الکترونیک رتبه بالایی دارد از روشهای سختگیرانه استفاده میکنند و استادها به دانشجویان سخت میگیرند. مطالعات اخیر نشان داده که میانگین اولین نتیجه ارگانیک در گوگل برای تقریباً ۱۰۰۰ کلمه کلیدی رتبه بندی شده است. چهار نفر از مصاحبهشوندگان دلیل ضرورت انعطاف پذیری را پرورش شایستگیهای لازم برای تداوم یادگیری دانسته، اظهار داشتند اگر بخواهیم به جامعه یادگیری وارد شویم که در آن افراد یاد گرفتهاند چگونه یاد بگیرند و توانایی تنوع بخشیدن به توانمندیهای خود را داشته و انعطافپذیر باشند، یعنی بتوانند با اتکاء به توانایی یادگیریشان، رشته تحصیلی و موقعیت خود را در زندگی تغییر دهند، باید محتوای برنامه درسی به آنها اجازه دهد این ویژگیها را تمرین کنند.

برنامههای کنونی از تنوع در پرورش استعدادها جلوگیری میکند و انسانهای یک بعدی پرورش میدهد که در حفظ کردن توانا هستند، اما در سایر تواناییهای ذهنی مثل خلاقیت از توانمندی کمی برخوردارند (فرد شماره 17، تیر 89). مصاحبهشونده شماره 3، با تذکر این مسأله که برای تحقق جامعه یادگیری باید آموزش عالی توسعه کمّی پیدا کند، تأکید نموده، میگوید رشد آموزش عالی در چند سال اخیر موجب پیدایش بیکاران تحصیل کرده شده است. اما نکته مهم برای بدست آوردن بازدید بالا همان سرعت مناسب بالاست که البته با استفاده از ابزارهایی مانند سایت gtmetrix می توانید به بررسی سرعت لود سایت خود بپردازید و با برطرف کردن ارور های احتمالی آن به بالابردن سرعت وب سایت خود کمک کنید. نتیجه این فرآیند ایجاد تقویم محتوایی برای انتشار محتواهای تخصصی برند در کانالهای ارتباطی مختلف است. سئو روش های مختلفی دارد که هر یک از آن ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که بهترین نوع آن سئوی کلاه سفید است. انطباق نداشتن محتوای برنامههای درسی بسیاری از رشتهها با نیازهای جامعه دلایل مختلفی دارد که از جمله آنها جدایی جامعه به عنوان منبع نیازها و مسایل با دانشگاه به عنوان محلی است که باید از متن جامعه ایرانی- اسلامی برخاسته باشد و به این نیازها پاسخ دهد (فرد شماره 22، مهر 89). دلیل دیگر، مسأله محور نبودن کلاسهای درس است.