و صحبت شفاهی باشد (مایر، 2021)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تمامی سوالات شما در حوزه سئو توسط کارشناسان آران پاسخ داده می شود. بدیهی است که بر اساس نوع کسب و کار و اهداف سایت می توان از داده ها و گزارشات کنسول سرچ گوگل استراتژی های دیگری را نیز پیاده سازی کرد و منافع بسیار بیشتری را به دست آورد. از امکاناتی که اینستا ربات دارد می توان به ارسال پیام به دایرکت، جذب فالوور هدفمند و مرتبط، انتخاب جنسیت فالوور، گزارش گیری دقیق از عملکرد ربات، جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی، ارسال ویدیو در لایو، بلاک کردن افرادی که کامنت توهین آمیز می گذارند به صورت اتوماتیک و زمان بندی هوشمند فعالیت ربات اشاره کرد. با این حال این سایت چه از نظر درستی آمار و چه از نظر کم کردن ابزارهای رایگان، در سالهای اخیر بد کار کرده، که به تدریج دیگر به عنوان اصلیترین سایت برای دریافت ترافیک سایتها به حساب نمیآید. در Ahrefs نه تنها شما ترافیک ماهانه سایت را مشاهده خواهید کرد، بلکه میتوانید آنها را با جزییات بسیار خوب ببنید و مشاهده کنید که در کلیدواژههای مختلف، سایت مورد نظر شما چه وضعیتی دارد. SEMRush یک موتور جستجو است که به دارندگان سایتهای کمک میکند تا کلیدواژههای بهتری برای استفاده در سایت خود پیدا کنند.

یکی از سایتهای خوبی که برای دریافت اطلاعات میتوان به آن مراجعه کرد، مخصوصا وقتی بخواهید دریابید که ترافیکی که بر روی سایت جریان دارد، از چه جنسی است. برای پی بردن به اهمیت لینک سازی ابتدا بهتر است به ترکیب و اجزای یک لینک توجه کنید، بدانید که موتوهای جستجو آن ها را چگونه می بینند و از آن ها چه برداشتی دارند. طبق گفتهی هات اسپات، ۸۰٪ از ترافیک وبسایت با یک جستجو شروع میشود، به همین دلیل بهینه سازی موتور جستجو و افزایش رتبه سایت اهمیت بالایی برای هر کسبوکاری دارد. هر محتوایی در وبسایت باید هدف مشخصی داشته باشد و ایجاد صفحات دروازه برای ارتقای رتبه در عبارتهای کلیدی نامرتبط با محتوای وبسایت، غیراخلاقی است. این سوال را از خود بپرسید : می خواهید مخاطبان هدف ، شما را با چه عباراتی بشناسند و پیدا کنند ؟ عقلانیت آکادمیک: آموزش زبان خارجی با این هدف، به دنبال ارتباط با متکلمین آن زبان نیست بلکه بیشتر هدف پژوهش در فرهنگ ملل دیگر است. اندرسون در نظریه تعادل خود بیان می دارد به شرطی که فضای تعامل در محیط وب (تعامل بین استاد و یادگیرنده- یادگیرنده با یادگرنده- یادگیرنده با محتوا) در سطح بالایی وجود داشته باشد دو نوع دیگر تعامل، یا در میزان اندک لازم است یا اصلا ضرورتی ندارد.

اما این سایت امکاناتی برای دیدن نوع ترافیک سایتهای مختلف را نیز ارائه میکند. باوجودِ دربرداشتن بخشهای ارزشیابی بهعنوان بخشهای اساسی آموزش چندرسانهای و آموزش مجازی، برای همکاری با پژوهشگر دانشآموزان پیشآزمون را اجرا کردند. تماس با شماره های ثابت درج شده در صفحه جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان آران. این صفحه همان صفحه نگهدارنده علاقمندی های کاربر است. در همان بدو ورود به SimilarWeb سه مشخصه در بالای هر وبسایت نشان داده میشود، رتبه جهانی، رتبه کشوری و رتبه در دستهبندی. ممکنه شما در یک نتیجه جستجو، رتبه ۱ را داشته باشید، اما بعد از مدتی، ممکنه رقیب شما در همان سرچ از شما جلو بزنه و رتبه ۱ گوگل را برای خودش کنه. این تکنولوژی روی موبایل اتفاق میافتد، یعنی اگر همینالان با استفاده از موبایل در گوگل ” وردپرس چیست” را سرچ کنید، در نتایج گوگل روی سایت میهن وردپرس کلیک کنید، تعجبزده خواهید شد و میبینید که چقدر سریع و در کمتر از یک ثانیه، صفحه سایت ما به خاطر کش شدنش در گوگل باز میشود.

نگران محتوا در صفحه اصلی سایت نباشید. مثلاً پیج اینستاگرامی hyper.famili@ با تهیه کلیپهای کوتاه به همراه کپشنهای تبلیغاتی و پر از هشتگ به تولید محتوا در مورد کالاهای فروشگاه خود میپردازد. برای بازیابی ترافیک از دست رفته، از سیگنالهای تازه سازی موضوع محتوا برای رتبهبندی گوگل استفاده کنید. آنها همچنین قادر هستند که به امور شخصی خود بدون از دست دادن یک روز کامل کاری رسیدگی کنند. بعضی از قابلیتهای اصلی سایت با محدودیتهای کمی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد، اما برای در دست داشتن اماکانات کامل و بدون محدودیت، باید مبلغ ۷۹ دلار در ماه پرداخت نمایید. خوشبختانه SEMRush تعداد ۱۰ جستجوی رایگان در روز برای کاربران خود در نظر گرفته است، اما برای بهره بردن از تمامی امکانات این سایت و صد البته جستجوی بدون محدودیت، باید سالانه ۱۰۰ دلار پرداخت نمایید. متاسفانه با اینکه Ahrefs بیشترین امکانات را در میان انتخابهای ما دارد، اما این امکانات بهایی ۹۹ دلاری در ماه دارد و بر خلاف دیگر سایتها، هیچ کدام از ویژگیهایش رایگان نبوده و حتی دورهی ۷ روزه آزمایشیاش ۷ دلار قیمت دارد! دیدن وضعیت لینکهای برگشتی، ترافیک بر اساس کشورهای مختلف و سایتهایی که به سایت مورد نظر شما لینک دادهاند نیز از جمله امکانات Ahrefs به حساب میآید.