واقعا فوت کوزه گری است ؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از نظر کارشناسان سئو تکنیکال، لینک های داخلی و خارجی اولین منبع مهم یافتن URL ها می باشند. اولین مکانی که باید جستجو کنید بخش Coverage report در سرچ کنسول گوگل (Google Search Console tool) است. اولین قدم پیدا کردن تمام صفحاتی است که موتورهای جستجو در خزیدن آنها مشکل دارند. این نکته را در نظر باید گرفت که این افراد فقط مسئولیت مانیتورینگ سئو خارجی و سوشیال مدیا مارکتینگ و بخش تولید و ارتباط با مشتریان را در این فضا خواهند داشت و اگر نیاز داشته باشید تا جدای از محتوای متنی محتوای گرافیکی و یا تصویری یا همان مالتی مدیا ، موشن گرافیک برای محتوای خود داشته باشید به ازای هر نفر نیروی متخصص خود باید حقوقی در حدود 2 تا 3.5 میلیون به این افراد پرداخت نمایید و تجهیزات مد نظر را برای آنها در صورت نداشتن تجهیزات فیلم برداری و عکس برداری تامین نمایید. البته در لس آنجلس نیز فیلمبرداری فیلم انجام شده است.

مطلع کردن فالوورها از آخرین اخبار بیزینس خود از دیگر مواردی است که میتوانید در برنامهی تولید محتوای خود برای اینستاگرام قرار دهید. اگر از مشاهدهی یکسری تبلیغات خوشتان نمیآید میتوانید اینستاگرام را از این موضوع مطلع کنید تا به الگوریتمهای خود یاد دهد که شما چه پُستهایی را میپسندید و چه پستهایی را دوست ندارید. برای مثال اگر تصمیم گرفتید هر سه روز یک مطلب جدید بنویسید این روند را تا زمانی که حفظ کنید کاربران راضی خواهید داشت. وسایل نقلیه ساخته شدند تا حرکت ما انسانها را سریعتر کنند و با کمک به جابجایی ما موجب آسایش ما انسانها شوند، اما رسیدن به این خواسته روز به روز سخت تر می شود و گویی وسیله هدف را نابود می کند! کد سایت خود را حداقل کنید – از شر هرگونه فاصله غیر ضروری، خطوط یا تورفتگی در HTML ، CSS و Javascript خود خلاص شوید. همچنین سرعت بارگذاری در کل سایت را به همراه مشکلات HTML سایت بررسی می کند.

بنابراین بعد از حل مشکلات موجود در Coverage، توصیه می کنیم یک بار هم با Screaming frog سایت خودتان را بخزید. اگر در محتوایی که قصد ویرایش آن را دارید دیدگاههایی توسط کاربران سایت شما ثبت شده حتما در بروزرسانی محتوا از آنها استفاده کرده و حتی المقدور برای آنها عنوان و زیرعنوانهای مناسب در نظر بگیرید. امروزه گام برداشتن نظام آموزشی در مسیر نیل به توسعه و نهادینه­سازی سبک زندگی مبتنی بر توسعه یکی از رسالت­های ضروری آن است. جالب ترین ویژگی این ابزار این است که اطلاعات کلی از سلامت کلی سئو تکنیکال سایت به شما می دهد. مسیریابی بردکرامب چیست و چرا باید از آن در سایت خودمان استفاده کنیم؟ پیش از اضافه نمودن دیتاهای ساختاری حتما قوانین و دستور العمل­های آن را به طور کامل و دقیق مطالعه کنید. به ویژه اگر آن صفحه ای که از آن لینک می دهید، اعتبار یا آتوریتی بالایی داشته باشد و دائما خزیده شود. اگر می خواهید از درستی عملکرد نقشه سایت تان مطمئن شوید، باید به سراغ سایت مپ (Sitemaps) در سرچ کنسول بروید. Ahrefs یک ابزار بررسی سایت از نظر سئو به نام Ahrefs site audit دارد. زمانی که محتوای خاص را تولید می کنید سعی در استفاده از کلمات کلیدی اصلی که در معرفی وب سایت شما تلاش می کند داشته باشید .

بنابراین منطقی به نظر می رسد که ما هم در سایت خودمان از مسیریابی بردکرامب استفاده کنیم. در این قسمت قصد داریم کار موتورهای جستجو را راحت کنیم تا بتوانند به راحتی کل سایت ما را بخزند و ایندکس کنند. این بعنی با انجام یک باره فرایند سئو تکنیکال، دیگر نیازی به تکرار این فرایند نبوده و در بسیاری موارد مشکلات سایت برای همیشه رفع خواهد شد. در سال 2005 تأسیس شد ، یک سال بعد به گوگل منتقل شد. هنگام استفاده از بردکرامب در سایت، در واقع از صفحه اصلی به سایر صفحات سایت، خرده نان می ریزیم تا کاربرانی که از صفحه نتایج جستجوی گوگل به یکی از صفحات داخلی سایت مان وارد می شوند، مسیر اصلی رسیدن به صفحه اصلی را بیابند و بدانند در کجای سایت قرار دارند. یادتان است که این خواهر و برادر از خرده نان ها برای مسیریابی خانه شان استفاده میکردند. بردکرامب (مسیر راهنما) در لغت به معنی خرده نان است و برگرفته از داستان هانسل و گرتل است.