• خانه
  • وبلاگ
  • هشت راهکار برای افزایش ترافیک بلاگ – شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان

هشت راهکار برای افزایش ترافیک بلاگ – شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ لاوان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو چیست و چه مواردی را برای بهبود رتبه سایت باید رعایت کنیم؟ کادرنو با رعایت تمام اصول و تکنیکهای روز طراحی، بنر تبلیغاتی به صورت بنر گیف و بنر ثابت برای تمام اندازههای گفته شده در این مقاله، به شما ارائه میدهد. این سرورهای اصلی که گفته میشود در سطح جهان ۱۳ تا هستند، از طریق API که به شرکت الکسا ارائه دادهاند یک آمار تقریبی از تعداد درخواستهای روزانه اتصال به این DNS ها را در اختیار قرار میدهند. توییتر به عنوان یکی از این شبکههای اجتماعی موفق، امکانات خوبی برای تجارتها فراهم کرده است تا هر کسبوکاری بتواند از طریق توییتر بازدهی سایت خود را بیشتر کند. اگر شما فقط شماره پرواز را تایپ کنید، گوگل یک کارت با زمان پرواز به روز شده و اطلاعات مربوط به ترمینال / گیت به شما نمایش میدهد. این ابزار می تواند به شما کمک کند موفقیت کلمات کلیدی خود را در طول زمان تعیین کنید و از پتانسیل خود برای ایجاد ترافیک ارگانیک استفاده کنید. اما در کمپینهایی که هدف آنها فروش و آوردن ترافیک به سایت است، میزان کلیک در کنار نرخ ایمپرشن اهمیت پیدا میکند. برخی نرم افزار های تدوین فیلم سنگین هستند یعنی مشخصات بالاتری از سیستم میخواهند اما برخی دیگر نه خیلی سبکتر و راحت تر اجرا میشوند در کنار اینکه افکت ها و تکنیک های جذابی نیز می توان با آنها اجرا نمود.

سئو سایت در تهران هم پاسخ دقیق و مشخصی ندارد زیرا نمی توان زمان دقیقی برای آن در نظر گرفت هر سایت با سایت دیگر متفاوت است ممکن است سایتی ۲ ماه زمان نیاز داشته باشد. گاهی یک سایت در 3 ماه به موفقیت می رسد، گاهی شاید برای یک سایت 1 سال زمان نیاز باشد. یکی از اصلیترین عوامل موفقیت در تبلیغات بنری، طراحی بنر است. در حالی که رتبه بندی کلمات کلیدی تنها یکی از بسیاری از عواملی است که می تواند بر ترافیک شما تأثیر بگذارد، اهمیت نظارت بر آنها را نباید دست کم گرفت. 63000 جستجوی وب در گوگل در هر ثانیه به ما می گوید که بسیاری از کسب و کارها به گوگل به عنوان منبع قابل توجهی از ترافیک ارگانیک برای وب سایت های خود متکی هستند. افزودن کلمات کلیدی به وردپرس عالی است، اما اگر به دنبال داده های قابل اعتماد و دقیق برای اطلاع از استراتژی سئوی خود هستید، از افزونه ردیاب رتبه استفاده کنید.

قیمت متوسط خرید بک لینک حداقل 300 هزار تومان بوده اما ساخت لینک بسیار به صرفه است و کاملاً رایگان است. ما می دانیم که کلمات کلیدی، بک لینک ها و بهینه سازی محتوا برای هر استراتژی خوب SEO ضروری است. در اینجا به ۵ دلیل مهم اشاره میکنم که به ما ارزش و اهمیت ساخت و یا خلق محتوا را یادآوری میکند. برای اطلاعات بیشتر در مورد رتبهبندی کلمات کلیدی خود، میتوانید افزونه Rankie را طوری پیکربندی کنید که یک ایمیل روزانه در مورد هرگونه تغییر در موقعیت کلمات کلیدی خود ارسال کند. با پیگیری رتبهبندی کلمات کلیدی خود، میتوانید عملکرد آنها را کنترل کنید، رشد جستجوی ارگانیک را دنبال کنید و هر پست یا صفحهای را که عملکرد ضعیفی دارد، تشخیص دهید. برای اطلاع رسانی و بهبود استراتژی جستجوی ارگانیک خود با چنین بینش هایی، می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی خود را به صورت دستی پیگیری کنید. برای این منظور می توانید با آموزش ویدئویی افزونه ردیابی رتبه سایت جایگاه خود و رقبا را رصد کنید.

یکی از جدیدترین نکات در دوره آموزش سئو لینک دادن به دستههای مرتبط است. این کار سبب می شود تا در اثر ازیاد گزینه ها ، یکی بیش از دیگران نظر شما را جلب کرده و یا حتی از ادغام آن ها بهترین گزینه را استخراج نمایید . همه الگوریتمها و آپدیتهای جدیدی که توسط گوگل تست و پیادهسازی میشوند یک هدف مشترک را دنبال میکنند؛ پیشنهاد بهترین صفحات وب برای جلب رضایت کاربر. برای اطمینان از اینکه برخی از این جستجوها بازدیدکنندگان را به سمت سایت شما هدایت می کنند، باید جایگاه بالایی را در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) برای کلمات کلیدی هدف خود حفظ کنید. شما می توانید “کاهش وزن” را در نوار جستجوی کلمه کلیدی جستجو کنید و لیستی از بیش از 200 موضوع فرعی مرتبط را ایجاد می کند که می توانید در مورد آنها بنویسید. تصور کنید که ده ها، صدها یا حتی هزاران کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل تایپ می کنید تا ببینید صفحات وب شما در کجای SERP های آن قرار دارند. به طور متوسط، سایت هایی که در صفحه اول فهرست شده اند، 91.5 درصد از سهم ترافیک یک کلمه کلیدی را دریافت می کنند، که اولین نتیجه ارگانیک، 32.5 درصد از آن ترافیک را دریافت می کند.