نیز آموزش داده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یادگیری سئو را از کجا شروع کنیم؟ ما نمیخواهیم در مورد بک لینکها صحبت کنیم. در این قسمت کار با سربرگ ساز قالب فلتسام را با هم آموزش میبینیم و در عمل با آن کار میکنیم و سربرگ وب سایت مان را طراحی می کنیم. در این قسمت قصد دارم با توجه به تجربه شخصی خودم در استفاده از ربات های اینستاگرام و تجربه مشتریان و کاربران سایت که از آن ها در رابطه با ربات های مختلف جویا شدم را با شما به اشتراک بگذارم. البته ویدیو آموزشی کار با ربات و تنظیمات آن را می توانید در قسمت آموزش های سایت اینستا ربات دریافت کنید. حتی شما می توانید ویدیوی از قبل ضبط شده خود را به صورت لایو در اینستاگرام تان قرار دهید و کاربران تان متوجه این نشوند که ویدیو از قبل ضبط شده است. با توجه به پشتیبانی خوب و قابلیت های ویژه ای که این ربات دارد و مشتریان راضی زیادی که حداقل من می شناسم دارد گزینه خوبی برای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام است. در تمامی پلن های ربات ایران سوشال امکانات پایه ای ربات یکسان است اما مدت زمان اشتراک زمانی و خدمات جانبی آن متفاوت می باشد.

دایرکتوریهای هدف در زمینههای مختلف برای وبسایتها، متفاوت هستند. پس یک ربات خوب اینستاگرامی باید گزارش های دقیق را حتی به صورت لحظه ای به شما ارائه دهد و مهمتر از آن باید گزارش دقیقی از بازدهی اهداف مورد فعالیت را به شما نشان دهد تا متوجه شوید افراد هدف شما چقدر برای شما بازدهی داشته اند. برای کسی و یا کسانی که کار سئو را انجام میدهد می گویند که می شود از لقب ها و پسوند های بهتری استفاده نمود، مثل کارشناس سئو، متخصص سئو و یا مشاور سئو. بهعنوانمثال، وقتی قرار است ویدئویی حرفهای بگیرید و منتشر کنید و یا در جایی که میخواهید محتوای شفاهی خود را در قالب سخنرانی در فضایی عمومی ارائه کنید، بهاحتمالزیاد قبل از هر چیز به سراغ تولید محتوای متنی میروید. ربات ایران سوشال را هم می توان به عنوان یکی از بهترین ربات های ایستاگرام دانست چرا که امکانات و ویژگی های آن دقیقا مانند دو پلتفرم قبلی است اما با این تفاوت که در پنل های ارائه شده تفاوت هایی از لحاظ ارائه خدمات جانبی به چشم می خورد. البته یکی از ویژگی های خوب ربات ایران سوشال کارگاه آموزشی رایگان ربات ایران سوشال است که بعد از خرید هر پلن می توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده و دانلود کنید.

همچنین اینستا ربات قابلیت ارسال پست های زمان بندی شده را نیز دارد. ربات اینستاساز تمام قابلیت های یک ربات خوب اینستاگرامی مثل هدف گیری هوشمندانه، ارسال پیام دایرکت، لایک کامنت، جذب فالوور بر اساس جنسیت، جذب فالوور بر اساس منطقه جغرافیایی و نقشه و … قبل از این من اعتمادی به ربات های اینستاگرامی نداشتم و همیشه می ترسیدم اکانتم بسته شود. از ویژگی های منحصر به فرد این ربات می توان به گزارش گیری حرفه ای از فعالیت های انجام شده در ربات اشاره کرد. اما یکی از معایبی که در ربات ایران سوشال به چشم می خورد در پلن های ارائه شده آن است. شخصا امکانات ربات ایران سوشال را بررسی کرده ام و مشکل خاصی چه در امکانات و چه در پشتیبانی اش ندیدم. اگر شما این ویژگی را در توییتر و فیسبوک قرار دهید، قطعا ترافیک زیادی جذب می کنید. در صورت تردد غیرمجاز در این محدوده، بیشترین میزان عوارض برای خودرو شما در نظر گرفته شده و مبلغ ۷۸۷.۵۰۰ ریال از کیف پول شهروندی شما کسر و یا به حساب بدهی شما منظور خواهد شد. به این صورت همیشه با مخاطبان خود در تعامل هستید حتی اگر زمانی که در مسافرت به سر ببرید و به اکانت اینستاگرام تان دسترسی نداشته باشید.

یکی از مهمترین مسائل در استفاده از ربات اینستاگرام بررسی و تحلیل بازخورد فعالیت های ربات به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است. البته این قضیه هم تا حدودی توسط سایت های ارائه دهنده ربات اینستاگرام حل شده است. شخصا این ربات را تست کرده ام و از نظر قابلیت و امکانات چیزی کم و کثر ندارد. همچنین قابلیت repost کردن از دیگر پیج ها را نیز دارد. توسط ربات ایران سوشال می توانید هدف گذاری محدوده ای، جنسیتی و هوشمند بر اساس اهداف کاری تان برای جذب فالوور پیج اینستاگرام تان داشته باشید. جالب است بدانید ربات ایران سوشال زیر مجموعه شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ است و در هر ماه دوره های بازاریابی دیجیتال زیادی را توسط اساتید برتر در ایران برگذار می کنند. با خرید پلن یک ساله ربات ایران سوشال به قیمت 490 هزار تومان می توانید از مزایای تنظیمات و بهینه سازی ربات توسط تیم ایران سوشال برای دریافت بازخورد بهتر، 30 درصد تخفیف در مشاوره موفقیت در کسب و کارهای اینستاگرامی و تخفیف ویژه دوره بازاریابی در شبکه های اجتماعی برخوردار خواهید شوید. با توجه به اینکه خودم چند ساله مشاوره سئو میدم، و با توجه به سر فصل های این محصول جدیدتون ، مطمئنم ارزش این قیمت رو داره، چون قطعا هیچ سئوکاری تمام تجربیات چندین ساله ش رو با این قیمتها در اختیار افراد دیگه قرار نمیده و این کار شما لطف بزرگی به کاربران سایتتون هست.