• خانه
  • وبلاگ
  • نکات طراحی وب سایت برای SEO توسط آژانس طراحی وب Raleigh NC

نکات طراحی وب سایت برای SEO توسط آژانس طراحی وب Raleigh NC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکات طراحی وب سایت برای SEO توسط آژانس طراحی وب Raleigh NC


چه با یک آژانس طراحی وب برای ایجاد یک وب سایت جدید یا طراحی مجدد یک وب سایت قدیمی قرارداد داشته باشید، مهم است که بدانید برنامه برای وب سایت شما باید مدت ها قبل از ساخت شروع شود. تاکتیک‌های اولیه بهینه‌سازی موتور جستجو وجود دارد که می‌توانید در مرحله طراحی وب از آنها استفاده کنید و به شما کمک می‌کند تا سال‌های آینده بیشترین بهره را از وب‌سایت خود ببرید. بیاموزید که چگونه می توانید از طراحی وب برای سئو استفاده کنید تا مخاطبان خود را افزایش دهید و رقبای خود را شکست دهید.

گرافیک سفارشی که می گوید طراحی وب برای سئو

سئو چیست؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجو روشی برای بهبود کیفیت و کمیت محتوا و کد یک وب سایت برای رتبه بالاتر برای جستجوهای مرتبط موتور جستجو است. به عنوان مثال، اگر شما یک آژانس طراحی وب در رالی هستید، ممکن است بخواهید محتوای خود را برای آن اصطلاح و آن شهر بهینه کنید. چگونه این اتفاق می افتد؟ با ایجاد محتوای باکیفیت که به طور طبیعی در این عبارات بافته می شود. این شامل متن، محتوای ویدیویی، تصاویر و کد است – همه برای انسان و موتورهای جستجو بهینه شده اند.

هنگامی که شخصی یک موتور جستجو را باز می کند و “آژانس طراحی وب در رالی” را جستجو می کند، اگر سئوی شما به درستی تنظیم شده باشد و در طول زمان به طور مداوم بهبود یابد، سایت شما باید در بالاترین نقطه قرار گیرد. زمانی که کاربر پاسخ سوال خود را می بیند، احتمالاً روی پیوند کلیک می کند و ممکن است مشتری شود. این ترافیک کاربر «ارگانیک» که با سئوی باکیفیت تزیین شده است، بدون پرداخت هزینه است و اغلب اعتماد بیشتری را به مشتری بالقوه نسبت به ترافیک پولی القا می کند.

عناصر سئو

جنبه های اساسی بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد که شما باید آنها را درک کنید تا بتوانید وب سایت خود را برای موفقیت تنظیم کنید. اول اینکه تفاوت مهمی بین سئو داخلی و سئو خارج از صفحه وجود دارد! سئو در صفحه شامل تاکتیک های بهینه سازی است که تحت کنترل شما یا صفحه وب هستند! اینها چیزهایی مانند کلمات کلیدی، تصاویر، محتوا و لینک های داخلی هستند. خارج از صفحه، خوب – حدس زدید، هر چیزی است که در وب سایت شما نیست (چیزهایی مانند پست های مهمان، کانال های رسانه های اجتماعی، پیوندها، بیانیه های مطبوعاتی و غیره).

شما کنترل کاملی بر سئوی درون صفحه خود دارید، بنابراین بهتر است یاد بگیرید که چگونه آن را برای شما کارآمد کنید. بیایید به مؤلفه های مختلفی نگاه کنیم که سئوی داخلی را به یک قیف موثر برای جذب مخاطبان جدید تبدیل می کند.

کلید واژه ها

انتخاب کلمات کلیدی که قصد دارید برای وب سایت خود استفاده کنید باید در اولویت قرار گیرد. انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از مهم‌ترین بخش‌های فرآیند طراحی وب است زیرا کلمات کلیدی که در نهایت انتخاب می‌کنید، کلماتی هستند که مخاطبان شما را به سمت وب‌سایت شما هدایت می‌کنند.

با این حال، به یاد داشته باشید، هنگام استفاده از کلمات کلیدی خود، مطمئن شوید که بیش از حد اسپم نیستید و مطمئن شوید که کپی شما دقیق و واضح است، زیرا این می تواند تأثیر منفی بر روی مخاطبان و نتایج جستجو داشته باشد.

فراوانی کلمه کلیدی

هنگام ایجاد محتوا با کلمه کلیدی جدید خود، به یاد داشته باشید که زیاد بودن یک چیز خوب بد است. اگر ربات‌های جستجو ببینند که کلمه کلیدی خود را با سرعت غیرطبیعی وارد محتوا می‌کنید، در واقع به شانس رتبه‌بندی خود آسیب می‌زنید. پس فرکانس کلمه کلیدی “طبیعی” در نظر گرفته می شود؟

شما باید تراکم کلمه کلیدی 1-2٪ را هدف قرار دهید. بنابراین برای هر 100 کلمه باید کلمه کلیدی را که برای آن بهینه می کنید پیدا کنید. در یک مقاله 1000 کلمه ای، مطمئن شوید که فرزند طلایی بین 10-20 بار در محتوا ظاهر می شود.

عناوین

هنگامی که کلمه کلیدی مناسبی برای محتوای خود پیدا کردید، باید آن را در مهمترین عناوین خود بگنجانید. عنوان اصلی شما یا H1 به عنوان یک عنوان برای کاربران و موتورهای جستجو عمل می کند. این نباید تکراری از اطلاعات متا شما باشد – بعداً در مورد آن توضیح خواهیم داد. عنوان خود را بین 20 تا 70 کاراکتر نگه دارید و سعی کنید کلمه کلیدی را در ابتدای عنوان قرار دهید.

بهینه سازی تصویر

هنگام طراحی وب سایت خود به یاد داشته باشید که همه چیز را می توان بهینه کرد – از جمله عکس ها.

بهترین روش های سئوی تصویر:

  • فایل را به عنوان WebP ذخیره کنید
  • اندازه فایل را زیر 100 کیلوبایت نگه دارید
  • مطمئن شوید که نام فایل دارای یک کلمه کلیدی است
  • از متن و عنوان جایگزین توصیفی استفاده کنید

برای بهینه سازی تصاویر خود، مطمئن شوید که اندازه فایل هنگام بارگذاری صفحه وب را کاهش نمی دهد. در حالت ایده‌آل، تصاویر خود را در قالب WebP ذخیره کنید و سعی کنید اندازه فایل را برای کاراکترها یا تصاویر برجسته زیر 100 کیلوبایت نگه دارید – بدون افت کیفیت.

هنگام ذخیره تصاویر، صفحه ای که در آن ظاهر می شوند را نیز در نظر داشته باشید. اگر یک پست وبلاگ بهینه شده برای “طراحی وب برای سئو” دارید، باید حداقل یک تصویر با آن کلمه کلیدی در نام فایل ذخیره کنید!

تصاویر شما همچنین به متن و عناوینی جایگزین نیاز دارند که مشابه کلمات کلیدی مورد جستجوی مشتریان شما باشد. متن جایگزین متنی است که باید با تصاویر خود اضافه کنید تا مطمئن شوید که مطابق با ADA هستند.

لینک های داخلی

ساختار لینک وب سایت شما نقش مهمی در استراتژی سئو شما دارد. اول از همه، اگر در حال طراحی مجدد وب سایت خود هستید، مطمئن شوید که URL هایی که تغییر کرده اند به URL جدید هدایت شوند. یک خطای 404 یا یک لینک شکسته مانع از خزیدن عنکبوت های گوگل در وب سایت شما می شود. با 404 های کافی در وب سایت خود، ممکن است حتی در لیست سیاه قرار بگیرید و از رتبه بندی منع شوید.

همچنین پیوند داخلی خود را در نظر بگیرید، یک پست وبلاگی که در سایت شما دفن شده است احتمالاً نسبت به صفحه درباره ما که در هر صفحه پیوند داده شده است، از عنکبوت یا کاربر موتور جستجو کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

ساختار URL

مشابه نامگذاری فایل های تصویری با نام توصیفی و کلیدواژه، باید این کار را با URL های صفحه خود انجام دهید. صفحات خدمات شما باید نشان دهند که چه خدماتی ارائه می کنید. به عنوان مثال، یک آژانس طراحی وب که وب‌سایت‌های سفارشی می‌سازد، باید یک صفحه خدمات طراحی وب سفارشی با یک URL که دقیقاً همان چیزی است داشته باشد (یعنی «https://www.theedigital.com/web-design /custom»).

کلمه نهایی: طراحی وب برای سئو

اینها تنها برخی از ویژگی هایی هستند که می توانند عملکرد وب سایت شما را قبل از اینکه از دست یک طراح وب خارج شود، بهبود بخشند. اگر طراحی مجدد وب سایت را انجام می دهید، که توصیه می شود هر 3 تا 5 سال یک بار انجام شود، باید در مورد اینکه آژانس طراحی وب سایت شما چگونه برنامه ریزی می کند تا SEO شما را مدیریت کند، صحبت کنید. اگر آنها یک استراتژی سئو واضح ندارند، وقت آن رسیده است که شرکت طراحی وب دیگری را پیدا کنید که می تواند به طراحی مجدد و راه اندازی وب سایت شما کمک کند بدون از دست دادن رتبه موتور جستجو – یا ایجاد یک دارایی بازاریابی که برای شما کار نمی کند.