نمونه قرارداد بهینه سازی سایت

آیتم بعدی در لیست بررسی سئو تکنیکال، اصلاح ساختار URL وبسایت شما است. همچنین در این سیستم، دغدغه گرفتن بکآپ از سایتها را نخواهید داشت و پشتیبانگیری به صورت دورهای و منظم از همه سایتها توسط پرتال، صورت میپذیرد. در برخی صنایع ، وبسایت هایی که اقدام به فروش لینک می کنند ، زیادند و به دلیل رقابت بالا ، هزینه لینکسازی پایین است. یکی از تاثیرگذارترین خدمات سئو تکنیکال، بررسی همین مسئله موبایل فرندلی بودن سایت و رفع خطاهایی که ممکن است در نسخه موبایل وبسایت وجود داشته باشد می باشد که قطعا از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردا است. بدین ترتیب این امکان برای شما فراهم می شود تا بخشی که در آن مشکل دارید یا ایده خاصی درباره بهبود آن دارید را مشخص کرده و با ضمیمه نمودن یک اسکرین شات موضوع را مطرح نمایید. سپس، شما باید همان تغییرات را در CMS خود انجام دهید. اگر از WordPress بهعنوان CMS استفاده میکنید، متوجه خواهید شد که هنگام ایجاد یک پست جدید، وردپرس عنوان پست شما بهعنوان URL استفاده میکند. با استفاده از ابزارهای تحلیلی، ما می توانیم زمان ارسال پست مان را برای زمانی که مخاطبان ما احتمالا بیشتر تمایل دارند که با ما در تعامل باشند تنظیم کنیم.

در طول این فرایند، موتورهای جستجو به دنبال صفحات وب در دسترس عموم برای اضافه کردن به فهرست خود هستند. مهم است که دامنهی موردنظر خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید و در طول عمر وبسایت شما ثابت باشد. سئو داخلی مرتبط با محتوا و نحوه ارتباط آن با آنچه کاربر جستجو میکند و سئو خارجی (همچنین بهعنوان لینک سازی شناخته میشود)، فرایند گرفتن لینکها از وبسایتهای دیگر برای افزایش اعتماد در طول روند رتبهبندی میباشد. همانطور که در نمودار بالا مشاهده میکنید، بین سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی، مرزهای مشخصی وجود ندارد، زیرا برای بهینهسازی یک سایت بهطور کامل هر سه نوع سئو نیاز میباشد. هدف اصلی سئو تکنیکال بهینهسازی زیر ساخت یک وبسایت میباشد. ما در این دوره به طور کامل و پروژه محور، ساخت ویدئوی بی رول را به شما آموزش میدهیم. اگر از WordPress استفاده میکنید، میتوانید این کار را در GENERAL / SETTINGS انجام دهید. برای انجام این کار از یک متخصص شبکه کمک بگیرید. بهطورکلی، هنگامیکه فرمت ساختار لینک دائمی خود را تعریف میکنید، تنها چیزی که باید انجام دهید این است که URL های خود را هنگام انتشار محتوای جدید بهینهسازی کنید.

هنگامیکه همه موارد بالا را درست انجام دهید، وبسایت شما سئو فرندلی میشود و در نتایج جستجو در جایگاه بالاتری قرار میگیرد. امروزه بهطور متوسط 50 درصد جست و جو های گوگل توسط مرورگر های موبایل صورت می گیرد و همین مسئله به تنهایی می تواند تاثیر موبایل فرندلی بودن سایت را برای دریافت رتبه بهتر و جایگاه بالاتر در سرچ های گوگل را کاملا مشخص سازد. برای اینکه گوگل بتواند در وب سایت شما لینک های جدید که دریافت می کنید را شناسایی کند و رتبه بندی مناسبی را برای شما در نظر بگیرد چند هفته ای زمان می برد و این نشان دهنده تاثیری بالایی می باشد که متن لینک شده در رتبه بندی گوگل دارد. ساختار یک وبسایت عامل بسیار مهمی در سئو است. درحالیکه استفاده از این دو نوع دامنه برای کاربران مشکلی ایجاد نمیکند ولی برای موتورهای جستجو بسیار گیجکننده است زیرا آنها این دو دامنه را بهعنوان دو وبسایت متفاوت در نظر میگیرند. یک مثال معمول این است که کاربران صفحات بایگانی خود را پنهان کنند و تمام محتوا را در یک دسته واحد قرار دهند. این باعث می شود که وبمسترها یا بازدید کنندگانی که به طور گاه گاه جستجو می کنند به راحتی به منابع شما دسترسی داشته باشند و این به رتبه شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

نکته اینجاست که این پرسشها فقط برای خود پرسش کننده مهم نیستند؛ بلکه صدها نفر دیگر نیز که آن مشکل یا پرسش را دارند با جستجو در اینترنت به این سایتها هدایت شده و درواقع جمع کثیری از کاربران در این صفحات حضور دارند. به نظر من بهترین روش برای افزایش بازدید سایت، بهینه سازی سایت برای گوگل و دیگر موتورهای جست و جو است. در تمامی پکیجهای آموزشی ارائه شده توسط آکادمی98 سعی شده است تا کاملترین و در عین حال بهترین موارد برای شما عزیزان در نظر گرفته شود، که این اصل در تهیه پکیج آموزشی لینک سازی نیز رعایت شده است. در کنار آن به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و اهمیت تولید محتوا با کیفیت نیز اشاره خواهیم کرد. ابتدا باید در گوگل وب مستر ثبتنام کنید و نوع وبسایت خود را یعنی https: // www یا https:// تائید کنید. گوگل در هنگام ارزیابی یک صفحه خاص، ساختار کلی وبسایت را در نظر میگیرد و این چیزی است که نباید نادیده گرفته شود.