نقش بک لینک در سئو سایت – ریراکو سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بگذارید اینطور بگوییم که هرچه سئو داخلی شما بهتر باشد، ترافیک سایت هم بیشتر میشود. هرچه جذابتر باشد، افراد بیشتری روی آن کلیک میکنند. هرچه سایت شما سریعتر بارگذاری شود میزان ترافیک شما هم بالا خواهد رفت. امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست که سئو می تواند چه تأثیر شگرفی بر میزان دیده شدن توسط موتورهای جستجو داشته باشد. یک شرکت طراحی وب که با صنایع متنوعی کار می کند به احتمال زیاد یک سایت منحصر به فرد ایجاد می کند که مخاطبان بیشتری و متنوع تری را به خود جلب کند.سایت شما نمی تواند مانند بقیه باشد. افزایش ترافیک وبسایت باعث می شود که یک سایت بازدید کنندگان بیشتری داشته باشد و از این رو برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی یک مسئله مهم و ضروری است. برای این کار کافی است محتوای خود را غنی تولید کنید تا منبعی برای سایت های دگیر شود. این موضوع، در رابطه با تبلیغات گوگل نیز تا حدودی صدیق می کند. همین به این معناست که باید مکررا در این پلتفرم پست بگذارید. با قرار دادن هشتگ در پست های خود مخصوصا در شبکه های اجتماعی ، محصولات و خدمات خود را به جامعهی گسترده تری نمایش خواهید دادید. با استفاده از هشتگ افرادی که به دنبال محصول و خدمات شما هستند و با صفحهی شما آشنایی ندارند به راحتی می توانند شما را پیدا کنند.

به دلیل کاستیهای اندکی که در django وجود دارد، توسعهدهندگان باتجربه گاهی به سختی برای گذار به آن مجاب میشوند. مردم با کلیک کردن روی بنرهای شما در هر کجا، چه موتورهای جستجو و یا وبلاگهای دیگر، به سایت شما روانه میشوند. توجه کنید از قرار دادن نظرات اسپم و یا نامربوط خودداری کنید. فقط توجه داشته باشید که محتوای اسپم دار نگذارید چرا که گوگل برای چنین مطالبی را جریمه میکند. به عنوان مثال زمان هایی که با خطاهای ناشناخته در گوگل وبمستر تان مواجه می شوید و نمی دانید چه کار باید کنید حضور یک پشتیبان به عنوان مشاور سئو همیشه در کنارتان لازم است. با استفاده از قابلیت هایی مثل تبلیغ، پست موقت و خدمات مفید دیگر، می توانید محتوای مناسبی تولید کنید. یقین داشته باشید که این نویسندگانِ مهمان لینک این پست ها را به اشتراک خواهند گذاشت و همین باعث سرازیر شدن مراجعین جدید به سایت شما میشود.

نتایج پژوهش «هندریک و دیگران» (2009) نیز دالّ بر آن بود که تنها 5/12% کتابداران در فیسبوک صفحه داشتند که درصد کمی است و کتابخانهها از فیسبوک بیشتر برای بازاریابی کتابخانه، فرستادن اخبار و دادن آگاهی به کاربران، پست کردن عکس، ایجاد گفتگوی مرجع و داشتن حضور در شبکه اجتماعی استفاده میکردند. با بررسی وبسایت خود ترافیک سایت خود را چک کنید و بفهمید که کدام یک از روشها و محتواهایی که استفاده کردید موفق عمل کرده. اگر در سایت خود بلاگ ندارید بسرعت یک بلاگ به سایت خود اضافه کنید. اگر ایدهای برای پیدا کردن کلمات کلیدی جدید ندارید و یا از کلمات کلیدی خاص و کم رقیب استفاده کردهاید و دیگر عقلتان به جایی نمیرسد که از چه کلمه کلیدی استفاده کنید، وقت آن رسیده که کلمات کلیدی طولانی را امتحان کنید. بدین صورت میتوانید انتخاب کنید پستی که در اینستاگرام قرار میدهید بطور خودکار در فیسبوک یا توییتر هم بارگذاری شود.

پس بخاطر داشته باشید قبل از انتخاب عنوان خوب روی آن فکر کنید. خوب است بدانید شما زمانی هزینه را پرداخت میکنید که کسی روی بنر تبلیغاتی شما کلیک کند، پس حواستان باشد اگر بودجهی این کار را ندارید، سراغش نروید. سپس مقالهای از این مصاحبه در بلاگ خود منتشر کنید. شما با پرداخت مبلغی در گوگل ادز، سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص و کوئریهایی که کاربران جستجو میکنند به نمایش میگذارید. به همین علت، طول و فرمت محتوای خودتان را تغییر بدهید تا در مرورگرهای مختلف بهتر خوانده شود و مورد پسند اکثر کاربران باشد. و Facebook و سایت های مشابه با آن ها را به سایت خودتان اضافه کنید. اول اینکه خودتان در وبلاگهای دیگر بصورت مهمان مطلب میگذارید و دوم افراد دیگر را دعوت کنید که در سایت شما مطلب بگذارند. • Referral traffic یا ترافیک ارجاعی که به ترافیکی گفته میشود که افراد از طریق سایتهای دیگر وارد سایت شما میشوند بدون آنکه از طریق گوگل شما را سرچ کرده باشند. قطعا تعجب خواهید کرد اگر بدانید که چقدر مردم از صحبت کردن خوشحال میشوند. این شبکه محفلی از متخصصان حرفهای مشاغل است که منبع معتبری از مطالب و محتواهاست. استفاده از این ابزار رایگان است.