نقشه راه توسعه دهنده وب در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به این ترتیب سئوکار نمیتواند به هیچ کس اطلاع بدهد که در حال سئو کردن سایت شماست و نام تان را هم در نمونه کارهایش نمینویسد. علاوه بر این هر دو طرف باید متعهد شوند که در صورت تغییر آدرس محل شان، ظرف مدت چند روز این تغییر آدرس را به طرف مقابل اطلاع بدهند. هیچ کدام از طرفین قرارداد حق ندارد با تصمیم شخصی و بدون توافق با طرف دیگر، این قرارداد را فسخ کند. بلکه تولید محتوا و بقیه جزئیات را به عنوان تعهد خودمان محسوب کرده و هزینه ها را به هزینه نهایی اضافه میکنیم. در واقع اگر به عنوان کارفرما برای تان مهم است که هیچ کس نداند سئوکار سایت شما چه کسی است، باید در قرارداد سئو، بندی را اضافه کرده و در مورد این موضوع صحبت کنید. بهتر است در انتهای قرارداد تعداد بندهای نوشته شده را مشخص کنید تا دیگر کسی نتواند چیزی به متن اضافه کند. پیشنهاد میکنم اگر بین دو دسته اول هستید، حداقل برای نوشتن قرارداد سئو به دسته افراد سوم بیایید و به همه نکاتی که در این مقاله نوشتم عمل کنید تا مجبور نباشید شکست هایی که من یا کارفرماهای دیگر خورده اند را تجربه کنید! یا مثلا اینکه سئوکار حق دارد از نام این پروژه و سایت در بخش نمونه کارهای سایتش صحبت کرده و آنها را معرفی کند.

در واقع هیچ یک از سئو کاران جهان نمیتوانند به شما تضمین این را به شما بدهند که مثلا جایگاه کلیدواژه شما را در رتبه سوم بعد از 3 ماه نگه دارند. چطور سایت خود را سئو کنیم؟ مثلا خود ما در فرین آکادمی بارها با عدم پایبند بودن کارفرما به تعهد تولید محتوا، رفع مشکلات سئو و… بهتر است یک بخش از قرارداد متنی را در مورد فسخ قرارداد بنویسید تا از به وجود آمدن مشکلات در آینده جلوگیری کنید. به این ترتیب از شر مشکلات قبلی راحت شدیم. نام کاربری را باید طوری قرار داد تا افرادی که علاقمند به کار ما هستند به سمت ما کشیده شوند و بتوانند راحت مار را پیدا کنند. قبل از اینکه مقاله به اتمام برسد، به نظرم آمد بهتر است چند نکته مهم در مورد عقد قرارداد را هم به شما توضیح بدهم. مثلا بارها شده حین کار با کارفرما، او به شکل سرخود برای سایت بک لینک بخرد یا تغییراتی در محتواها انجام بدهد. این دو مورد را در زیر برای شما توضیح میدم. بنابراین باید در قرارداد بندی هم در مورد این موضوع وجود داشته باشد و دخالت طرفین در کارهای یکدیگر را منع و حتی برای آن جریمه تعیین کند.

با کلیک بر روی هر تگ، مهمه پست ها و یا محصولات مربوط به آن برچسب در صفحه ای جدا نمایش داده خواهد شد. تمامی قوانین کشور بر این قرارداد حاکم هستند و طرفین تعهد به رعایت این قوانین از قبل تعیین شده میدهند. همواره به هنگام تولید یک صفحه، خودتان را به جای کاربر گذاشته و وارد آن صفحه شوید؛ آیا واقعا به عنوان یک کاربر متوجه این قضیه می شوید که صفحه ای که در آن قرار گرفته اید در مورد چه چیزی است؟ یکی از راههایی که گوگل به سایتها اعتماد میکند برند بودند آن سایت است . همه این سالها ادعای رساندن سایت به لینک اول گوگل یکی از بحث برانگیزترین ادعاها بوده و همیشه هم سئوکارها هشدار داده اند که بهتر است به سئوکاری که تعهد میدهد تمامی صفحات شما را به لینک یک میرساند، اعتماد نکنید! در ادامه نکته بالا، کارفرمایان عزیز باید این نکته را در نظر بگیرند که اصولا فرآیند سئو، کارِ هزینه بری است. حالا در این شرایط زمانی که یک سئوکار ادعا میکند سایت شما و چندین کلمه کلیدی اش را با 300 هزار یا یکی دو میلیون سئو میکند، قطعا یک جای کار میلنگد.

رمزگذاری، یکی از کلیدیترین اعمالی است که میتواند از هک شدن وای فای جلوگیری کند. این مسئله شاید به ظاهر مهم نرسد، ولی اگر سایت شما دارای لینکهای خراب یا شکسته باشد، ممکن است به خاطر ارائه لینکهای خراب در موتورهای جستجو، گوگل تصور کند که شما از تکنیکهای سئوی کلاه سیاه استفاده کردهاید. دقت کردهاید وقتی که یک کلمه یا عنوان را در گوگل سرچ میکنیم تعدادی صفحه بالا میآید و معمولا شمار این صفحهها به 10 صفحه میرسد. بهترین راهکار این است که ذکر کنید سئوکار در صورت عدم توانایی در انجام کامل کار، باید هزینه های دریافت شده به اندازه تعهد عمل نشده را بازگرداند. فرض کنید محتوا را به این دلیل نوشتهاید که ورودی زیادی از گوگل بگیرد و ترافیک سایت شما را افزایش دهد. در ادامه مهمترین امکانات برتر نسخه پرمیوم نسبت به نسخه رایگان را فهرست می کنیم. بنابراین به هیچ عنوان ادامه مطلب را از دست ندهید. این نوع تبلیغ که توسط افراد تأثیرگذار بر جامعه انجام میگردد را «بازاریابی تأثیرگذار» یا اینفلوئنسر مارکتینگ influencer marketing میگویند.