• خانه
  • وبلاگ
  • نقد و بررسی کتاب مختارات من الشعر العربی الحدیث، اثر مصطفی بَدَوی

نقد و بررسی کتاب مختارات من الشعر العربی الحدیث، اثر مصطفی بَدَوی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به مدرسینی که می گویند برچسب های عنوان و توضیحات متا برای سئو مهم نیستند توجه نکنید. باید بدانید با وجود سایت های بیشمار در فضای اینترنت دیگر طراحی سایت به تنهایی سودی برایتان ندارد و رمز موفقیت شما در ارتقای رتبه خود در گوگل یعنی سئو می باشد. امروزه برخی از مدیران وب سایت ها با استفاده از ابزارهای ناعادلانه و غیرقانونی سعی در بهینه سازی وب سایت خود می کنند، عملی که می تواند مجازات هایی برای آن ها در پی داشته باشد. داشتن چندین سال سابقه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت این امکان را به گروه ایران نتورک داده است تا با استفاده از تجربیات بدست آمده از پروژه های مختلف سئو سایت شما را به بالاترین رتبه در نتایج جستجو برساند. استفاده کنید. برای بهینه سازی تخصصی سرعت این صفحات، مطالعه مقاله افزایش سرعت در 32 قدم به شما کمک میکند. اگر سایت خود را به خوبی بهینه سازی (سئو) نمایید می توانید بدون هیچ محدودیتی و به صورت 24 ساعته آنلاین بوده و در هر لحظه محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید، با این وجود بازار سنتی و تبلیغات غیر آنلاین دیگر سودی برای کسب و کارها ندارد. ایران نتورک بر این باور است که طراحی یک وب سایت بدون رتبه و جایگاه در لیست نتایج گوگل سودآور نیست و برای مشخص شدن میزان شهرت کسب و کار شما در ارتباطات مدرن امروزی نیاز به افزایش رتبه سایت و بودن در بالاترین رتبه نتایج جستجو گوگل می باشد.

اینکه نویسنده متنی را بنویسد، اما سئوکار در زمان مناسب به بررسی محتوایی آن نپردازد یا ویراستار در زمان مشخص متن مورد نظر را ویرایش نکند یا طراحی گرافیکی آن به موقع انجام نشود، نتیجه آن چیزی جز به تعویق افتادن تقویم محتوایی نخواهد بود. علاوه بر آن، باید به دیگر نکات تجربه کاربری، از ظاهر گرافیکی مناسب تا سرعت بالای صفحه برچسب اهمیت بدهید. نکته: دو راهکار گفته شده برای تمامی کلمات کلیدی مناسب نیست. برای برچسب گذاری مقالات مربوط به “روانشناسی رنگ ها” نیاز به توضیحات خاصی نیست و میتوانید به راحتی مقالاتی مثل “نقش رنگ آبی در روانشناسی” و “نقش رنگ قرمز در روانشناسی” را در آن منتشر کنید. همینطور کاربر با جستجو کلمه ای مثل “خرید موبایل LG” نیاز به مشاهده یک صفحه دسته بندی محصولات دارد که این صفحه میتواند همان صفحه برچسب شما باشد. اما در برچسب گذاری اغلب محصولات فروشگاه های اینترنتی و برخی از مقالات، نیاز به نوشتن توضیح یا راهکار دیگری ندارید. در بسیاری از پروژه ها نمیتوان تخمین درستی از میزان موفقیت سایت داشت در نتیجه شما این هزینه را همراه با ریسک بالا می پردازید زیرا ممکن است فعالیت های این شخص یا شرکت نتایج مورد نظر شما را به همراه نداشته باشد.

عنوان مهمترین بخش است زیرا درعنوان می توانید کلمات کلیدی و یا عبارتهای مهم را به طور هوشمندانه به کار ببرید و از همه مهمتر اینکه این عنوان محتوای شماست که کاربر را جذب می کند پس در نوشتن آن دقت بسیاری کنید. بسیاری از وبسایت ها طول کاراکتر را بیش تر از 8 پیشنهاد داده اند. برچسب، ساختاری شبیه دسته بندی در سایت است با این تفاوت که از آن برای دسته بندی کردن محصولات و مقالات در مرحله کوچک تر استفاده میشود. سئو سایت به شما کمک می کند تا ضمن مشخص کردن بازار هدف، مخاطبان و مشتریان خود را به درستی شناسایی و هدف بگیرید و از این طریق فروش بیشتری نیز داشته باشید. این روش برچسب گذاری کمک زیادی به سئو سایت شما نمیکند و بیشتر برای سایت های بزرگی استفاده میشود که فقط میخواهند مقالات سایتشان با دسته بندی های مشخص و منظم در دسترس کاربران قرار بگیرد. یکی از سایت های معتبر در زمینه امتیاز و رتبه دهی به سایت ها بر اساس سئوی سایت می باشد که در این رتبه بندی درستی و استفاده درست از اصول سئو نقش کلیدی در افزایش رتبه دارند.

علاوه بر این لینک بیلدینگ خارجی روی این صفحات برچسب، باعث افزایش قدرت آنها و در ادامه تمامی محصولات و مقالات داخل آن میشود. اگر با مفهوم لینک بیلدینگ آشنا نیستید حتما مقاله تصویری و جامع آن را در این صفحه مشاهده کنید. از طرفی بعضی دیگر اعتقاد دارند که هر محتوایی با هر سطحی از کیفیت نیازمند استراتژیهای لینک بیلدینگ و ارسال ایمیلهای هدفمند است. دیگر سایتها دقیقا در همان زمان درمورد چیزی تصمیم میگیرند، و تا فرا رسیدن پاییز به سایت شما لینک نمیدهند. شاید با خود فکر کنید که برای دریافت خدمات مگر زمان و ماه و روز هم اهمیت دارد؟ سایت شما باید در میان هزاران سایت رقیب دیده شود تا بتوانید فروش خود را افزایش دهید، این کار تنها توسط سئو سایت امکان پذیر می باشد. خیلی برایم جالب بود که کلماتی مثل افزایش ترافیک سایت رایگان یا نرم افزار افزایش بازدید سایت و… موتورهای جستجو مثل گوگل، به شدت خرید و فروش لینک را ممنوع میکنند.