• خانه
  • وبلاگ
  • نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی و نرم افزار آموزش مجازی-محتوای نو

نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی و نرم افزار آموزش مجازی-محتوای نو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک سئو کار کلاه سفید برای سایت خود لینک سازی مصنوعی انجام نمیدهد. همانطور که میدانید، زمانی که شما مشکلات فنی سئو را رفع میکنید، معمولاً با کسب رتبهبندی بالاتر و ترافیک بیشتر مواجه میشوید.سرچ کنسول جدید گوگل دارای یک ویژگی TON است که به شما کمک میکند تا بهراحتی مشکلات مربوط به سئو را شناسایی و حل کنید. اگر پرونده مانیفست در این ZIP وجود نداشته باشد، دوره یک بسته معتبر SCORM معتبر نیست و احتمالا شما هنگام وارد کردن آن به LMS خود به مشکل بخورید. نام مانیفست همیشه imsmanifest.xml است و فایل باید در بسته زیپ قرار داشته باشد. مانیفست شالوده و جزئیات مهم از SCORM است. فعالیتی که در یک مطلب یا محتوا از کاربران میخواهیم که انجام دهند. شرکت ها باید حواسشان باشد که رایگان بودن یک پلت فرم می تواند هشداری مبنی بر هزینه هایی که قرار است برای نگهداری، به روز رسانی و پشتیبانی LMS رخ دهد، باشد. علاوه بر آن، اپلیکیشن Du Recorder بخشی برای ویرایش ویدیوی ضبط شده دارد که بسیار کاربردی است و می توان حتّی بخش های اضافه را حذف کرد و خروجی با کیفیّت تری تحویل گرفت. هر واحد یا ماژول بر اهداف یادگیری فردی تمرکز دارد.

مسیرهای یادگیری برای ایجاد برنامه های آموزش ساختاری استفاده می شود که دانش آموزان را از طریق مجموعه ای از دوره ها هدایت می کند. نوعی از یادگیری و توسعه در زیر مجموعه ی منابع انسانی (HR) است که هدف آن بهبود مهارت ها، دانش و عملکرد افراد و تیم ها از طریق آموزش است. هدف اولیه استاندارد LTI، که توسط کنسرسیوم جهانی آموزش LMS ایجاد شده است، اتصال سیستم های یادگیری، مانند LMS، با ابزارهای سرویس خارجی است. این نوع یادگیری روی یک دستگاه همراه انجام می شود، مانند گوشی های هوشمند یا تبلت. بسته SCORM خود یک فایل زیپ است که حاوی تمامی محتویاتی است که دوره آموزشی از آن ساخته می شود، از جمله رسانه هایی مانند SCOs (Objects Contentable Shared Content)، HTML و فایل های فلش. بسته SCORM همچنین شامل پرونده مانیفستی است که ساختار و محتوای دوره را تعیین می کند. 3- ارزش: شامل داشتن روحیه قدرشناسی نسبت به میراث فرهنگی سایر کشورها، علاقه­مندی به حقوق انسانی، تحمل دیدگاه­های مخالف و سعه صدر. یک ماژول می تواند شامل هر گونه مطالب آموزشی مانند ویدیو، سند، فایل اسکورم، یا امتحان یا نظرسنجی باشد. موک یک دوره آنلاین برای مشارکت نامحدود و دسترسی آزاد از طریق وب است.

هر پورت یادگیری می تواند به صورت جداگانه سفارشی شود تا اطمینان حاصل شود که نیازهای خاص یادگیرندگان که به آن دسترسی دارند، برآورده می شود. LETSI یک فدراسیون بین المللی غیر انتفاعی است که به بهبود یادگیری و عملکرد فردی و سازمانی تاسیس شده است. نظریه ای که توسط هوارد گاردنر معرفی شده است هشت نوع هوش را تعریف می کند: هوش منطقی، ریاضی، موسیقی، فضایی، بدن / روان شناختی، زبانی، بین فردی، درون فردی و طبیعت گرا. به عنوان مثال، بررسی های دانش و کوئیز های تمرینی دو نوع ارزیابی هستند که به طور معمول نیازی به امتیاز استعدادی ندارند. اما نقطه قوت این ابزار نسبت به webpack، در نوع تنظیم آن است که میتوانید در چند دقیقه به سادگی آن را آماده سازی کنید. بهعنوانمثال اگر در حال حاضر مهارت آشپزی بالایی دارید، میتوانید وبلاگ یا پیج اینستاگرامی در حوزه آشپزی ساخته و در آن اقدام به فروش پکیجهای آموزشی آشپزی نمایید. به طور کلی، این رویکرد سریع در مورد سئو، شانس سازمان را برای ساخت سایتی پایدار و قادر به ایجاد نتایج جدید برای سالهای آینده خراب می کند. در این روش شما با شرکتهای بزرگ یا فروشندههای محصولات خاص همکاری میکنید.

برای زبانهای برنامه نویسی مختلف، فریم ورکهای زیادی نوشته شده و شما باید با توجه به حوزه ای که در آن برنامه نویسی میکنید از فریم ورکهای وب، فریم ورکهای توسعه اپلیکیشن و غیره استفاده کنید. هکرها هم میتوانند اطلاعات کاربران شمارا بدزدند و یا روی سایت شما نرمافزارهای مخرب و بدافزار نصب کنند بااینکه دسترسی شما به سایتتان را قطع میکنند و برای دادن دسترسی دوباره به شما از شما تقاضای مبلغ زیادی پول میکنند! اطلاعات ذخیره شده توسط یک LRS می تواند به شیوه ای ارائه شود که قابل دسترسی و قابل تفسیر باشد. مخزن تخصصی مورد استفاده برای ذخیره اطلاعات و مباحث دانش. برای نخستین بار در منطقه فوق بحرانی سگزی که در 25 کیلومتری شرق اصفهان واقع است، مورد استفاده قرار دادند. ایجاد آگاهی در دانش آموزان در مورد این که دریافت دانش آن ها چگونه تحت تأثیر سیستم باورها، تجربه و زمینه آنها قرار می گیرد.