• خانه
  • وبلاگ
  • نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس

نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس


آیا می خواهید بدانید که چگونه به طور خودکار صفحات 404 را به صفحه اصلی در وردپرس هدایت کنید؟

تغییر مسیر صفحات 404 خود به صفحه اصلی راه بسیار خوبی برای کاهش نرخ پرش شما است. همچنین به شما این امکان را می دهد که اگر آدرس اینترنتی مورد نظر آنها دیگر در دسترس نباشد، محتوای بیشتری را در وب سایت خود به کاربران نشان دهید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی وردپرس خود هدایت کنید.

چرا باید صفحه 404 خود را به صفحه اصلی وردپرس خود هدایت کنید؟

خطای 404 به این معنی است که URL درخواستی شکسته شده یا صفحه دیگر وجود ندارد. هنگامی که این اتفاق می افتد، وب سایت شما یک صفحه 404 نمایش می دهد.

این منجر به تجربه کاربری ضعیفی می شود زیرا کاربر انتظار دارد آنچه را که به دنبال آن است بیابد.

در این موارد، بهترین راه حل این است که صفحه 404 را به یک URL مناسب هدایت کنید. این منجر به بهترین تجربه کلی کاربر و حداکثر نتایج سئو می شود.

از طرف دیگر، Google توصیه می‌کند در صورت نداشتن آدرس اینترنتی مناسب، صفحات خطای 404 را به همان شکلی که هستند رها کنید.

با این حال، در برخی موارد، مدیران وب سایت می خواهند تمام خطاهای 404 را به صفحه اصلی هدایت کنند. ما این را توصیه نمی کنیم، اما هنوز هم یک روش معمول است.

اگر به دنبال راهی آسان برای انجام این کار در وردپرس هستید، این مقاله شما را راهنمایی می کند که چگونه می توانید به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کنید.

نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس (فوق العاده آسان)

اولین قدم برای هدایت خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، نصب و فعال سازی All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه های سئو در بازار است.

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که دارای بسیاری از ماژول های سئو پیشرفته است. این افزونه دارای بیش از 100 میلیون دانلود است و توسط بازاریابان با تجربه برای بهبود رتبه بندی سئو و افزایش ترافیک سایت مورد اعتماد است. برخی از ویژگی‌هایی که به کاربران در دستیابی به این امر کمک می‌کنند عبارتند از دستیار پیوند برای ساخت لینک داخلی استراتژیک، تولیدکننده نقشه سایت، ماژول تصویر SEO و موارد دیگر.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نصب و فعال سازی AIOSEO، لطفا به راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید.

یکی دیگر از ویژگی های محبوب AIOSEO، مدیر تغییر مسیر است. این یک ماژول قدرتمند است که حتی اگر دانش فنی یا کدنویسی ندارید، تغییر مسیرها را آسان می کند.

برای تغییر مسیر خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، به صفحه خود بروید داشبورد AIOSEO » تغییر مسیرها » تنظیمات.

شما می توانید به طور خودکار 404 صفحه را به صفحه اصلی در وردپرس با رفتن به تب تنظیمات تغییر مسیر هدایت کنید.

این تنظیمات بخش گزینه های زیادی برای مدیریت تغییر مسیرها، گزارش های تغییر مسیر و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

برای تغییر مسیر خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، به پایین صفحه بروید تنظیمات بخشی که در آن خود را پیدا خواهید کرد 404 تنظیمات.

برای تغییر مسیر خودکار 404 صفحات به صفحه اصلی، به سادگی سوئیچ Redirect 404 به صفحه اصلی را روشن کنید.

در اینجا شما 2 سوئیچ را پیدا خواهید کرد که یکی از آنها است 404 به صفحه اصلی تغییر مسیر دهید. روی این سوئیچ کلیک کنید و AIOSEO اکنون به طور خودکار شروع به هدایت مجدد صفحات 404 شما به صفحه اصلی می کند.

سوئیچ دیگر را در زیر سوئیچ خود خواهید یافت 404 تنظیمات است 404 به صفحه والد یا دسته والد هدایت شوید سوئیچ می کنم. اگر ترجیح می دهید کاربران را به صفحه یا دسته بندی هدایت کنید، این گزینه تغییر مسیر دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید.

هنگامی که صفحات 404 خود را برای تغییر مسیر به صفحه اصلی تنظیم کردید، می توانید به راحتی آنها را ردیابی کنید 404 خاطرات بخش. حتی می‌توانید صفحات خاصی را که می‌خواهید به یک منبع خاص هدایت کنید، جستجو و پیدا کنید.

می توانید در لاگ های 404 پست های خاصی را که می خواهید به صفحات مرتبط تر هدایت کنید جستجو کنید.

باز هم، اجرای این تغییر مسیر بسیار آسان است. فقط این راهنمای ساده را دنبال کنید تا به شما در انجام این کار کمک کند.

و بس!

شما به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کرده اید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بفهمید چگونه به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کنید. پس از اتمام کار، ممکن است به سایر راهنماهای ما نیز علاقه مند شوید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه بخش پرسش و پاسخ را به سایت خود اضافه کنید. یا شاید به استراتژی های اثبات شده ما برای افزایش CTR پست وبلاگ خود علاقه مند باشید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.