نحوه افزودن محصول ووکامرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه افزودن محصول ووکامرس


قبل از افزودن اولین محصول خود، بیایید نحوه عملکرد دسته‌ها، برچسب‌ها و ویژگی‌های محصول را بیاموزیم.

دسته بندی محصولات

دسته ها و برچسب های محصولات بسیار شبیه دسته ها و برچسب های معمولی هستند که هنگام نوشتن پست در وردپرس دارید. شما می توانید آنها را در هر زمان ایجاد، ویرایش و انتخاب کنید. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که برای اولین بار محصولی را ایجاد می کنید یا به عقب بر می گردید و آن یا دسته/برچسب را به طور خاص ویرایش می کنید.

ویژگی های

اینها را می‌توان برای هر محصول اضافه کرد، یا می‌توانید ویژگی‌های جهانی را تنظیم کنید تا برای کل فروشگاه استفاده شود (مثلاً در ناوبری لایه).

انواع محصولات

اکنون که عناصر اولیه آماده هستند، می توانید شروع به آماده سازی محصولات خود کنید. هنگام افزودن اقلام به موجودی، ابتدا تصمیم بگیرید که نوع محصول ساده یا پیچیده است – این به شما اطلاع می دهد که کدام قسمت ها و اطلاعات دیگری را که باید بعداً پر کنید.

  • فقط – اکثر محصولاتی را که ممکن است بفروشید پوشش می دهد. محصولات ساده ارسال می شوند و هیچ گزینه ای ندارند. مثلا یک کتاب.
  • گروه بندی شده است – مجموعه ای از محصولات مرتبط که می توان به صورت جداگانه خریداری کرد و فقط از محصولات ساده تشکیل شده است. به عنوان مثال، مجموعه ای از شش لیوان نوشیدنی.
  • مجازی – موردی که نیازی به تحویل ندارد. مثلا یک سرویس. فعال کردن این مورد، همه زمینه های مرتبط با حمل و نقل مانند اندازه های حمل و نقل را غیرفعال می کند. یک محصول مجازی همچنین ماشین حساب حمل و نقل را در سبد خرید و تسویه حساب فعال نمی کند.
  • قابل دانلود است – فیلدهای اضافی را فعال می کند که در آن می توانید یک فایل قابل دانلود ارائه دهید. پس از خرید موفق، مشتریان یک فایل دانلود را به عنوان لینک در ایمیل اطلاع رسانی سفارش دریافت می کنند. این مناسب است، به عنوان مثال، برای یک آلبوم دیجیتال، یک مجله PDF یا یک عکس.
  • خارجی یا شریک – یکی که در وب سایت خود فهرست و توصیف می کنید اما در جای دیگری فروخته می شود.
  • متغیر – محصولی با تغییراتی که هر کدام ممکن است SKU، قیمت، گزینه انبار و غیره متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال، یک تی شرت در رنگ ها و/یا اندازه های مختلف عرضه می شود.

SKU

SKU، یا واحد انبار انبار شماره یک شماره منحصر به فرد است که به یک محصول برای اهداف ردیابی موجودی از جمله موارد دیگر اختصاص داده می شود.

یک محصول ساده اضافه کنید

  1. رفتن به WooCommerce > Products > Add Product.
  2. یک محصول را وارد کنید عنوان و شرح.
  3. رفتن به داده های محصول پانل و انتخاب کنید بارگذاری (دیجیتال) یا مجازی (خدمات) در صورت وجود.
نحوه افزودن محصول ووکامرس

گرت جانسون مدیر پروژه در TheeDigital است. این به طراحی و توسعه وب سایت های وردپرس تبدیل سرب کمک می کند.