می توانید از API آپتایم آن استفاده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک ابزار همهکاره و در دسترس برای Search سئو. از این رو، ضروری است که پژوهش ها و دانش تولید شده توسط پژوهشگران دانشگاه مدیریت، اشاعه و دسترس پذیر شوند. تنوع و گستره ی کالا ها و خدمات در دسترس : بر اساس مطالعه های انجام شده دسته بندی مختلفی از محصولات و خدمات نشان دهنده ی تنوع 80 برابری کسب و کار شما در مقایسه با فروشگاه های فیزیکی و حتی شرکت های قابل دسترسی است که علاوه بر این امکان ، دسترسی کاربران به خدمات و محصولات خاص و نادر شما را فراهم میکند. یکی از بخش های مهم مربوط به سئوی داخلی بخش عنوان می باشد به ططوری که گوگل با عنوان سایت شما را در نتایج خودش نشان می دهد. متاسفانه بسیاری از افراد در حوزه گرافیک و تدوین از راه های گرفتن پروژه و بازاریابی اطلاعی ندارند و به همین علت تن به فعالیت در پونیشا با درآمد پایین می دهند و امکان پیشرفت را از خود سلب می کنند. چگونه به عنوان یک تازه کار پروژه های گرافیک و تدوین بگیریم؟ چرا استفاده از سایت های اینترنتی ؟ بسیاری از رزومه ها توسط مدیران پرینت می شوند، بنابر این از پس زمینه های رنگی به خصوص تیره استفاده نکنید زیرا ممکن است بعد از پرینت، ناخوانا باشند.

بعد از این قسمت می توانید قسمت های اختیاری مثل علائق شغلی، تجربیات از پروژه های قبل و مواردی از این دست را اضافه کنید که در واقع جز اطلاعات شخصی به حساب می آیند. ۸ – محتوایی ایجاد کنید که لینک پذیر باشد. بهینهسازی مطلب و محتوای سایت: (Content Optimization) همانطور که پیشتر گفتهشده هر مطلب و محتوایی هدفی را دنبال میکند پس بدیهی است که در یک محتوا که هدف مشخصی دارد از کلمات کلیدی مرتبط استفاده شود بهطوریکه چگالی کلمات کلیدی نه زیاد و نه کم باشد. به عنوان مثال ابتدا چگالی کلمات کلیدی مورد بررسی قرار می گیرد و سپس جملات مورد بررسی قرار می گیرد و در آخر تگ های هدینگ و تصاویر بصورت اصولی تنظیم می شوند و در آخر بعد از بررسی کیفیت، محتوای سفارشی برای کارفرما ارسال می شود. اگر آقا هستید و می خواهید برای سمت شغلی ثابتی رزومه ارسال کنید، حتما وضعیت نظام وظیفه خود را بنویسید.

اگر نمی خواهید جز این دسته از افراد باشید، حتما سری با دوره “بازاریابی و گرفتن پروژه برای گرافیست ها و تدوینگران” بزنید.از طریق بنر زیر وارد دوره شوید. وقتی روی این لینک کلیک کنید به صفحه آموزش یا راهنمای استفاده از مقاله خواهید رفت. سعی کنید از یک طراحی شیک اما ساده استفاده کنید و یک فونت رایج مثل ایران سنس یا ایران یکان را برای نوشتن رزومه حرفه ای انتخاب کنید. اگرچه ممکن است افراد کار تولید کنندگان محتوا را ساده بدانند، ولی برای نوشتن یک متن عالی انرژی و زحمت بسیاری استفاده می شود. به همین دلیل رضایت کاربران از استفاده از وب سایتهای اینترنتی بیشتر از قبل شده به طوری که ترجیح میدهند که تمام کارهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند. طراحی سایت روز به روز نزد مردم محبوب تر از قبل میشود به طوری که امروزه مردم استفاده از وب سایتها را برای دسترسی راحت تر به اطلاعات کسب و کاری شما را به جای مرا جعه ی حضوری ترجیح میدهند . هرچقدر این بخش قوی تر باشد، اطلاعات دیگر رزومه مثل سابقه تحصیلی کم اهمیت جلوه می کنند. اگر در حوزه فعالیت خود وبسایت یا شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام دارید حتما در قسمت انتهایی رزومه آدرس آن را قرار دهید.

اگر سابقه کاری ندارید، بهتر است نمونه کارهای تمرینی خود را قرار دهید. در سبک شغلی فریلنسری، پروژه های زیادی انجام می دهید و ممکن است افراد بسیار از کار شما راضی باشند. سایت شما سخن ، دانش و حرفه ی شما در اینترنت به ویژه صفحات گوگل است . انجمن اینترنت آمریکا تجارت الکترونیک را به عنوان یک رسانه ی در روابط در دنیای کسب و کار تغییر میدهد ، کسب و کار و مصرف کننده را به هم لینک میکند و کسب و کارهای جدیدی میسازد تعریف میکند . وب سایتهای اینترنتی منافع قابل توجهی برای مصرف کنندگان در بردارد. تقویت ارتباط میان شما و مصرف کننده : صنعت طراحی وب سایت دستخوش تغییرات بسیاری برای پاسخ گویی به تقاضای کاربران به فضای مجازی جهت دسترسی بیشتر به محتوای هدفمند و مفید شده است . نقش ابزار های هشدار دهنده : کاربران شما تنها با چند کلیک ساده میتوانند از وضعیت و خدمات ویژه ی شما مطلع شوند و نمیتوان این امر را نادیده گرفت . بلکه با نیازی سنجی های درست و حرفه ی طراحی سایت جایگاه ویژه ایی پیدا کرده است .