مگر میشود که لینکی مضر باشد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پیشنهاد ویژه: مقاله راهنمای کامل و قطعی سئو را از دست ندهید. با جلب توجه آنها به سوی خود می توانید بیشتر دیده شده و از این طریق لینک های بیشتری به دست بیاورید. با توجه به اینکه تولید محتوا به تنهایی کافی نیست و شما نیاز دارید تا اصول و قواعد سئو را درمورد محتوا خود بدانید ما یک فایل pdf برای سئو محتوا آماده کرده ایم که می توانید از اینجا دانلود کنید. در نتیجه فعالیت در این شبکه اجتماعی، با توجه به ترافیک بالای این سایت ، موجب افزایش رتبه سایت شما نیز می گردد. آیا می خواهید بدانید چگونه رتبه بندی سایت خود را در صفحه نتایج گوگل بهبود ببخشید؟ آیا در این دوره آموزش تولید محتوا بصورت جامع آموزش داده میشود؟ در این دوره آموزشی چه مباحثی آموزش داده میشود و چه چیزی دریافت میکنید؟ این روش کلاه سیاه منسوخ می باشد . استفاده از محتوای کپی (در سئو کلاه سیاه ممکن است برای چند صفحه با آدرس متفاوت از محتوایی مشابه و در واقع کپی استفاده شود. که امروزه در شبکه های اجتماعی به فرار استفاده می شود . یکی از روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ ، ویدیوهای معرفی محصول است . تولید محتوا مثل کاشتن بذر است، اگر راه و رسم کشت بذر محصول و همینطور مراقبت پس از آن را یاد نگیرید، نمیتوانید از آن مراقبت کنید تا ثمره بدهد.

در واقع شما برای ثمره چیدن از وب سایت خودتان باید یاد بگیرید چطور در آن محتوا تولید کنید. شما باید محتوای لازم را طوری بدست بیاورید تا استقبال مخاطبین را بررسی کرده و اگر این میزان به مقدار مورد نظر رسید و شاخص های کلیدی عملکرد محتوا انتظارات را برآورده کردند آنگاه تیم تولید محتوای اختصاصی خواهید ساخت. زمانی که نسخه آلمانی فیلم “تاریک Dark” تولید و منتشر شد، درخواست ها برای نسخه انگلیسی همین فیلم هم بالا گرفتند و همین باعث شد تا محتوای این فیلم دوباره برای مخاطبین جدید در دسترس باشد. همه میدانیم برای نگه داری کاربران و مشتریان سایت باید محتوایی تولید کنیم که به اندازه کافی جذابیت دارد. هر یک از صفحات سایت بهتر است داری مقداری محتوا باشد. بعد از جذب مخاطب باید روی توان خودمان در بحث محتوا کار کنیم تا در نهایت یک ارزشی به مخاطب هدیه کنیم تا مخاطب خوشحال شود و در نهایت خوشخالی مخاطب میتواند او را تبدیل به مشتری کند . هزاران محصول در هر دسته بندی احتمال خرید مشتری را کاهش میدهد. فالوورهای همه شبکه های اجتماعی می توانند از دسته مخاطب هایی باشند که خیلی زود برای ما تبدیل به مشتری می شوند . تجربه نشون داده که هر کسب و کاری که بتونه در نتایج گوگل جایگاه خوبی کسب کنه، موفقیت خودش رو تضمین کرده و مهم تر اینکه افزایش بازدید سایت از طریق سئو خیلی بهتر از هر روش دیگه ای است و اینکه در دراز مدت هزینه ی سئو نسبت به روش های دیگه افزایش بازدید خیلی کمتر خواهد بود.

لینک های نوفالو معمولا راحت تر از لینک های فالو در وب وجود دارد. در رابطه با زمان تاثیرگذاری بک لینک نمی توان نظر قطعی داد ، اما اگر شما یک رپورتاژ تهیه کنید که معمولا لینک های مورد نظر نهایتا در دو یا سه صفحه ثبت می شوند ، معمولا بین دو هفته تا یک ماه می توان شاهده نتایج بود که این زمان به قدرت و اعتبار سایتی که از آن لینک خریده اید بستگی دارد. اما قبل از آن لازم است بدانیم چقدر با تولید محتوا آشنایی دارید. محتوایی که در مسیر بازاریابی شده خودش تولید میشود برای مخاطب خاص در نظر گرفته میشود. سعی بر این باشد که محتوای ترجمه شده را به سمت ایرانیزه شدن ببریم تا مخاطب درک بهتری از موضوع داشته باشد.مثلا در بعضی از جملات که امکانش باشد به جای جمله از ضرب المثل و شعر و … این معیارها به تعداد نقاط تماس با مخاطب و همچنین به تعداد اهداف کمپین/کانال نگاه می­کنند.

سعی شود تعداد اسلاید های استفاده شده را کاهش دهیم .استفاده زیاد به شدت در سرعت سایت تاثیرگذار است . پر هزینه بودن این نوع تبلیغات، نامعتبر بودن آمار تعداد کاربران و همچنین استفاده کم ایرانیان از مسنجرهای ملی و ایرانی از دلایل نامناسب بودن آنها برای بک لینک هستند. از آن جا که استراتژی های کلاه سیاه از نقاط ضعف در دستورالعمل های جستجو سوء استفاده می کنند ، نتایج حاصل از تاکتیک ها پس از برطرف شدن سوراخ ناپدید می شوند. مسلم است که بهترین کاری که وب سایت برای کاربرانش انجام میدهد و همینطور باعث میشود گوگل آن را دوست داشته باشد، محتوای مفید و کاربردی است. طبیعتا بهترین روش تولید محتوا نویسندگی است و قطعا سخت ترین روش هم هست . تولید محتوا اگر بر اساس یک فرایند درست اتفاق نیفتد، به نوعی هدر دادن وقت و انرژی شما خواهد بود. وبینار ، نوعی ویدیو زنده تحت بستر وب است .