مقالات در روانشناسی و علوم تربیتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لینک سازی همیشه بخشی مهم از استراتژی سئو خارجی بوده است. محتوای نقد و بررسی همیشه مخاطبان خود را دارد. از 75 درصد از زمان دانشجویان به مطالعه و بررسی کتب درسی میگذرد (فتحی واجارگاه و آقازاده، 1385). هرچند کتابهای درسی اصلیترین و مهمترین مواد آموزشی است، لیکن هر کتابی حتی اگر برای برنامه درسی خاصی تدوین شده باشد نمیتواند برچسب «درسی» را یدک بکشد، مگر آنکه ویژگیها و شاخصهای کتب درسی را دارا باشد. آیا شما همچنان فکر می کنید که می توانید با دریافت بک لینک های با متن انکر تکست کلمه کلیدی به تعداد زیاد، رتبه بهتری داشته باشید؟ این مسئله در لینک سازی داخلی نیز صادق است و اهمیت لینک های داخلی براساس ارتباط بین صفحات ، تاکید ویژه بر صفحات اصلی و لندینگ پیج ها ، استفاده از انکر تکست مناسب سنجیده می شود. لینک سازی داخلی و خارجی فاکتورهای حیاتی در سئو سایت هستند و گوگل یا سایر موتور های جستجو توجه ویژه ای به لینک ها و بک لینک ها دارند. گاهی ممکن است که از صفحات یا سایت های نو ایندکس لینک بگیرید. گوگل بک لینک های بهینه شده متن را به عنوان یک استراتژی سئو کلاه سیاه در نظر می گیرد و اگر در این کار زیاده روی کنید، ممکن است توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شوید.

استفاده از لینک می تواند یک ابزار مناسب برای افزایش ترافیک سایت ، افزایش حضور کاربران بر روی یک دامنه ، بازدید بیشتر از صفحات و افزایش تعداد مشتریان در نتیجه ورود به سایت باشد. در نتیجه بک لینک ها کلید موفقیت شما در سئو هستند. آن ها به راحتی می توانند لینک شما را از سایتشان بدون این که به شما اطلاع دهند حذف کنند! خرید و فروش لینک می تواند بد باشد و به وب سایت شما در نتایج موتور جستجو آسیب برساند. تقویم محتوایی یعنی برنامه ریزی کلی و جزئی برای انتشار پست های پیج شما. در صورتی که با محدودیت سایت های مشابه رو به رو شدید، می توانید در سایت های عمومی پست مهمان درج کنید و سعی کنید این وب سایت چندین محتوا در حوزه شما تولید کرده باشد. سپس یک پست با کیفیت بنویسید و لینک خود را در آنجا درج کنید. زمانی که شما در یک زمینه خاص فعالیت می کنید باید با بررسی عبارات و کلمات کلیدی مرتبط اقدام به استفاده از انها در متن و توضیحات صفحات سایت کنید تا وبسایت شما به ازای کلمات و عبارات بیشتری در موتورهای جستجو ظاهر شود. این جذابیت بصری شامل فیلم ها و عکس های مرتبط است.

بنابراین قبل از لینک سازی حتما این مورد را چک کنید. برای همین باید حتما لینک هایی را ایجاد کنید که با ارزش و معتبر باشند ، مخصوصا بک لینک هایی که از سایر دامنه ها و وبسایتها دریافت می کنید باید موجب ارتقا اتوریتی ، رنک و اعتبار سایت شما شود. بک لینک را میتوان یکی از مهمترین موارد در بهبود سئو دانست در واقع بک لینک به این صورت است که آدرس سایت شما باید در سایت های معتبر قرار گیرد. بنابراين بهبود رتبه الكسا وبسايت اهميت بسيار زيادي دارد. به روزرسانی پنگوئن برای بهبود نتایج جستجوی گوگل با حذف صفحات دارای بک لینک اسپم طراحی شده است. شما در این قسمت قادر خواهید بود، ویژگی های مربوط به عکس که تاثیر مستقیم بر روی محصولات دیجیتالی می گذارد را اضافه نمایید. وقتی گوگل متوجه شود که از لینک خریداری می کنید، رتبه سایت شما کاهش می دهد. بک لینک اسپم معمولاً بک لینک غیر طبیعی و بی ربطی است که به رتبه وب سایت آسیب می رساند. دریافت بک لینک از لینک های پایین صفحه وب سایت ها به عنوان موثرترین استراتژی لینک سازی چند سال پیش مورد استفاده قرار گرفت. اولین موردی که الکسا برای رتبه بندی سایتها از ان استفاده میکند تعداد بازدید از یک سایت است.

اگر بانوجانگ در برابر برادرش سکوت کرد فقط یک نفر قربانی شد ولی سکوت دونگ یی موجب مرگ چندین هزار نفر شد . اگر پاسخ شما بله است، اشتباه می کنید. شما می توانید با استفاده از لینک سازی مناسب کاربران ورودی را بصورت هدفمند به سمت صفحه ، خدمات یا محصولی خاص راهنمایی کنید. نمره همپوشانی مخاطب از تجزیه و تحلیل بازدیدکنندگان رایج و یا کلمات کلیدی جستجو شده محاسبه می شود. و از آن جا که مخاطب به صورت حضوری قرار نیست از ما خرید کند، این محتوای متنی است که او را راغب به خرید می کند. سئوی کلاه سفید بلند مدت است و برای رسیدن به اهداف خود باید صبر کنید. این سئو نقطه مقابل سئوی خارجی است که هدف آن دیده شدن وبسایت در سایر کانالهای تبلیغاتی است. از آنجایی که گوگل صفحات نوایندکس شده را بررسی نمی کند، در نتیجه بک لینک شما توسط گوگل دیده نمی شود و در این صورت هیچ ارزشی به سایت شما منتقل نخواهد شد. وب سایت Backlinko بیش از 1 میلیون نتیجه جستجوی گوگل را تجزیه و تحلیل کرد و متوجه شد که بک لینک ها بیش از سایر فاکتورها روی رتبه بندی تاثیر دارند.