• خانه
  • وبلاگ
  • معیارهای مربوط به لینک بیلدینگ یا لینک سازی از متریک های سئو

معیارهای مربوط به لینک بیلدینگ یا لینک سازی از متریک های سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو سایت آموزش میخواهد و باید قبل از انجام دادن هر کاری، آن را یاد بگیرید. تیک “check external links” را فعال کنید تا Xenu لینک های داخلی و خارجی را چک کند. طبیعتاً مدیر سایت می خواهد لینک های جدیدتر خود را به روز کند. Xenu را باز کنید. اطمینان حاصل کنید که از ۹۹ تا ۱۰۰ درصد سایت شما uptime خواهد بود تا همیشه سایت خود را فعال نگه دارید. اگر در حیطه کاری شما چند سایت معتبر وجود دارد که به دریافت پیوند از آنها تمایل زیادی دارید. آدرس سایت مورد نظر خود را مانند تصویر زیر وارد کنید. اکنون زمان آن رسیده که لینک سازی را آغاز کنید. هرچه level کوچکتر باشد، به زمان خراب شدن لینک نزدیک تر هستید. به طوری که بر اساس تحقیقات، بیش از 50 درصد کاربران موبایل در سال 2016، بیش از 3 ثانیه برای load شدن یک صفحه صبر نکرده و صفحه را میبستند. در صورتی که سئو سیاه انجام شود یا بیشتر از حد بر روی سئو تمرکز شود ویا انیکه الگوریتم ها رعایت نشوند، همه این ها می تواند درصد پنالتی شدن را بیشتر کند. تعداد کسانی که کاری که هدف شماست مانند خرید کتاب یا شرکت در دوره آموزشی را انجام دادهاند، به نسبت کل بازدید گنندگان سایت بعنوان نرخ پرش میشناسند.

میزان بازدید ها را از طریق آمارگیر سایت می توانید چک کنید و در صورت درخواست نیز می توانید لینک های کوتاه گوگل را به عنوان لینک های مورد بازدید در سفارشتان ثبت کنید تا به آمار کلیک های آن دسترسی داشته باشید. از منوی کرکره ای “inbound links” روی “links” کلیک کنید. روی URL لینک خراب راست کلیک کرده و“URL Properties.” را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم حداقل زبانه را روی 20 تنظیم کنید. روی “More options…” در پایین سمت چپ کلیک کنید تا پنل option برای شما فعال شود. البته سعی کنید تا وب سایت ، طراحی سادهای داشته باشد اما در بخشهایی از وب سایت مثلا با حرکت موس روی لینکها افکتهایی برای افزایش زیبایی سایت اگر اضافه کنید خالی از لطف نخواهد بود. Web Developer Toolbar را به راحتی می توانید بر روی Google Chrome نصب کنید. پس از چند دقیقه می توانید گزارش را مشاهده کنید. شما می توانید در تمام دوره ها یا فقط یکی از آن ها شرکت کنید.

یا صرفا برای سرگرمی این کار را میکنیم؟ اما شاید نتوانید سایت مناسب خود را پیدا کنید. با این کار نه فقط تجربیات کاربر بهتر نمی شود بلکه به این ترتیب link juice را به شکل متعادل بین صفحات مختلف سایت توزیع نکرده اید. به یاد داشته باشید که لینک واقعی را نمی توانید به تنهایی بسازید، بلکه باید آن را به دست بیاورید. علاوه بر این سایت های با سئوی قوی حتماً از منابع قوی و لینک های واقعی استفاده می کنند. با استفاده از گزینه export زیر منوی File می توانید یک صفحه گسترده از نتایج را ایجاد کنید. پیشنهاد می کنیم نتایج را بر اساس “level.” مرتب کنید. با این روش می توانید لینک های خرابی که صرفاً مرتبط با حیطه کاری شما هستند را پیدا کنید. ترجمه – با روش ترجمه میتوان مقالات یا محتوای پربازدید انگلیسی را به زبان فارسی ترجمه کرد. موتور جستجو گوگل اطلاعاتی را در یک چشم به هم زدن در اختیار شما میگذارد اما این همه ماجرا نیست و اگر با نحوه استفاده از تکنیک ها و ترفند های سرچ گوگل آشنا باشید میتوانید از امکانات پیشرفته جستجو در این موتور جستجوی محبوب بهره ببرید. واضح است که رقبایتان کسانی هستند که در صف نمایش نتایج گوگل در جلوی شما قرار دارند.

معرفی الگوریتم Page Layout – الگوریتم Page Layout گوگل چپیست؟ ما در ادامه سه روش که بهترین ها هستند را به شما معرفی می کنیم. همواره این فایل را از سرور شما درخواست می کنند، بهتر است برای اجتناب از … 123 خواهد بود، در حالی که این مسئله اصلا خوب نیست مخصوصا ممکن است بر نحوه درک کاربران و موتورهای جستجو از کیفیت و اهمیت صفحات شما تأثیر بگذارد. روش سوم: با کلید واژه ها جستجو کنید. از میان نتایج بر اساس معیارهایی که گفته شد لینک های خراب هر صفحه را با استفاده از افزونه دلخواه که در بالا توضیح دادیم چک کنید. پس از اجرای این report در قسمت status می توانید لیست نتایج را مشاهده کنید. کمبودهای محتوایی را شناسایی کنید. در سال 2014 – POPSUGAR- مطالعاتی بهمنظور شناسایی عادات خرید اینترنتی زنان آمریکایی ترتیب داد. سه ماه دیگر پس از خرید بک لینک به صفحه یک رتبه 5 خواهی رسید! پنجره کوچکی باز می شود که صفحه حاوی لینک شکسته را نشان می دهد. برای جلوگیری از لینک های مرده غیر ضروری، همیشه باید URL یک صفحه را هنگام حذف یا جابجایی، تغییر مسیر دهید یعنی آن را ریدایرکت کنید.