• خانه
  • وبلاگ
  • معرفی 18 برنامه تولید محتوا با موبایل + ( لینک دانلود )

معرفی 18 برنامه تولید محتوا با موبایل + ( لینک دانلود )

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لقب کلاه سیاه قبلا فقط به هکرها داده می سد.اما اکنون به سئو کارانی که از شگردهای خاص برای دور زدن دستورالعمل های موتورهای جستجو استفاده می کنند نیز گفته میشود. خزنده های گوگل تمامی صفحات وبسایت ها را مورد بازرسی و بررسی قرار می دهند و معمولا صفحاتی که ساختاربندی مناسب داشته باشند راحتتر ایندکس می شوند. برای مثال در بیشتر وبسایتها، اطلاعات و پروفایل کاربری افراد نیاز نیست در جستجوهای گوگل جایگاه بگیرد بنابراین بهتر است این صفحات از دید رباتهای گوگل دور بمانند تا فرصت بیشتری برای بررسی صفحات مهمتر داشته باشد. سئو تکنیکال یکبار و برای همیشه انجام می شود. است. اگر مدیر یک مدل کسب و کار یا گروه اقتصادی ای که به نحوی از زبان فرانسه استفاده می کند ، قادر است با بهره بردن از خدمات تولید محتوا به زبان فرانسوی، سبب ترقی و پیشرفت کسب وکارش شود. در نهایت این اطلاعات را در یک پایگاه داده عظیم فهرست یا اصطلاحا ایندِکس (Index) میکنند. این اطلاعات میتوانست جانبدارانه باشد و منجر به بحث درباره این شد که کاربران آن چقدر میتوانند نماینده رفتار همه کاربران باشند بخصوص درباره سایتهایی که مقدار مشاهده پایینی داشتند. سئو تکنیکال در واقع رعایت اصولی است که در نهایت خزش، ایندکس و درک آن را برای موتورهای جستجو آسان میکند.

طبق مطالعات انجام شده توسط Neilpatel در صورتی که زمان لود صفحه از یک به پنج ثانیه افزایش یابد، نرخپرش یا بانسریت به بیش از 90 درصد افزایش پیدا میکند. این ابزار گوگل، فاکتورهای مهمی چون FCP، LCP و CLS را بررسی میکند. پس از ورود به صفحه تست سرعت سایت گوگل، نواری وجود دارد که میتوانید آدرس صفحهای از سایت را در آن وارد کنید. برای کاربران بسیار مهم است که پس از کلیک بر روی عنوان صفحه شما در نتایج گوگل، چه مدت طول میکشد تا لود کامل گردد. همانند سابق بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتور های رتبه بندی گوگل می باشند اما نسبت به قبل تغییراتی در این فاکتور شکل گرفته است. در این برنامه شما می توانید به راحتی عکس را از پس زمینه جدا کنید و پس زمینه جدید و مختلف قرار دهید. اما اگر از لحاظ سئو تکنیکال و معماری سایت شما مشکلی وجود داشته باشد شما به راحتی نمی توانید در موتورهای جستجو رتبه ای کسب کنید. سئو تکنیکال به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با هدف اینکه خزنده های گوگل به راحتی بتوانند تمام صفحات و برگه ها و محتوای سایت شما را ایندکس کنند.

هنگامی که کاربران با خطا 404 روبهرو میشوند که دیگر آن صفحه در سایت موجود نیست. در ابتداییترین درجه، رباتهای گوگل و سایر موتورهای جستجو لازم است محتوای شما را پیدا کنند، آن را خزش و رندر سپس ارزش گذاری نمایند. رعایت استانداردها و اصول سئو در طراحی سایت که باید رعایت شوند تا رفتار و عملکرد رباتهای گوگل مدیریت شود و درک سایت را برای آنها راحت تر کنند. با اینکه alexa یک ابزار کارآمد بین مدیران وبسایتها و کارشناسان سئو برای بررسی میزان محبوبیت سایت است، اما باید توجه داشته باشید که رنک پایین همیشه به معنای محبوبیت سایت نیست. نکته آخر شیوه های بهبود رتبه آلکسا و نیز موتورهای جستجو این است که همیشه به دنبال تولید محتوای ارزشمند، تخصصی ، کاربردی و با کیفیت باشید. از آنجایی که این اصول سئو اغلب در زیرساخت فنی سایت انجام میشود و با محتوا ارتباط چندانی (نه همیشه) ندارد، به آن سئو تکنیکال یا فنی گفته میشود.

عناصر در Html علاوه بر نشانه گذاری و نمایش محتویات سایت میتوانند مفهوم و ماهیت آن را هم به رباتهای گوگل بیان کنند. قبل از معرفی دلایل افت رتبه سایت، اجازه بدهید ابتدا به این سوال رایج پاسخ بدهم: آیا دلیل افت رتبه سایت، پنالتی شدن آن است؟ مشاوره سئو باید در سوالات زیر پاسخ های مناسبی به شما بدهد. در صورتی که وبسایتی با محتوای بی نظیر داشته باشید اما از زیرساخت فنی مناسب برخوردار نباشید، هیچ زمانی جایگاه مناسبی را دریافت نخواهید کرد! این موضوع که سئو کلاه سفید انتخاب مناسبی است یا خیر تنها به اهداف شما بستگی دارد برای مثال اگر شما به دنبال ساخت یک برند ماندگار و دائمی هستید بیشک باید از سئو کلاه سفید استفاده کنید اما اگر که اهداف شما به صورت کوتاه مدت میباشد و کسب و کار شما در زمینههایی همچون وامهای یک روزه و… ایا لینک سازی سئو کلاه سیاه محسوب میشود؟ این لینک ها اغلب موجب بروز خطای ۴۰۴ می شوند.