• خانه
  • وبلاگ
  • معرفی بهترین سایت های گرفتن بک لینک رایگان

معرفی بهترین سایت های گرفتن بک لینک رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مزایای سئو چیست ؟ بدون اغراق افزونه سئوی وردپرس Yoast SEO Premium را می توان پرچمدار بدون رقیب در میان افزونه های سئوی وردپرس دانست .این افزونه با نصب بیش از 4 میلیون بار بالاترین محبوبیت را در بین وبمستران جهان در زمینه سئو دارد که این آمار به ما نشان می دهد. تمام مخاطبان ما به صورت ارگانیک و بدون تبلیغات و فقط از طریق محتوا به ما پیوستهاند. لینک ها یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و رتبه بندی سایت برای گوگل به شمار میره و از گذشته تاکنون همیشه گوگل به لینک بیلدینگ و ساخت و گرفتن بک لینک از سایت های دیگه اهمیت داده. اگر سایت هایی که بک لینک می فروشند را دیده باشید ، متوجه شده اید که یکی از ترفند های کلاه سیاه این است که از چندین سایت که معمولا اسم ان ها را به شما نخواهند گفت ، تعداد زیادی پیوند به سایت شما اینجاد می کنند. ۹۴درصد از تجارت های بر مبنای بازاریابی تجارت به تجارت (B2B) برای توزیع محتوا از لینکدین استفاده میکنند. همه ی ما باید بدانیم که تکنیک های لینک بیلدینگ ( ساخت لینک ) صحیح می تواند ما را به بالاترین نتایج جستجوی گوگل برساند و تکنیک های اشتباه می تواند باعث اتلاف وقتمان شود یا حتی ممکن است به وب سایت ما آسیب برساند.

پس ما باید بدانیم که چه پیوندهایی در رتبه بندی وب سایتمان تاثیر مثبت دارند و طبق دستورالعملهای گوگل وبمستر ( Webmaster Google ) قابل قبول هستند. وب سایتی که به اسپم لینک می دهد خودش هم پس اسپم است و در قبال آن وب سایتهای اسپم زیادی به آن بک لینک می دهند. رتبه الکسا شما، تخمینی از میزان پرطرفدار بودن سایت شما در مقایسه با دیگر سایتها است. می گویند بیش از 60 درصد سرتاسر اینترنت اسپم است! سرمایه گذاری وقت در تولید این نوع لینک ها اتلاف وقت، پول و انرژی است زیرا هیچ وقت بازده زیادی برای شما به همراه نخواهند داشت. وقتی درباره نوشتن محتوا یا تولید محتوا صحبت میکنیم، معمولا تمرکز بر واژه «محتوا» است. به بیان سادهتر، یعنی اگر خودتان بتوانید آن کارها را انجام بدهید و نیاز به استخدام فرد یا افرادی نداشته باشید، رایگان خواهند بود. خوشبختانه آن روز ها را پشت سر گذاشتیم !

توضیحاتی که شما را به این درک برساند که کدام نوع از لینک ها با اینکه ممکن است شما را به صدر نتایج جستجو ببرند، به وب سایت شما آسیب می رسانند. بعد از اینکه اطلاعات برایتان ارسال شد روی دکمه GET MOBILE APP کلیک کنید تا به وب سایت TM Store هدایت شوید. اینکه بتوانید در وب سایت ها و وبلاگ های دیگر، یک محتوای درجه یک تولید کنید و منتشر کنید بسیار با ارزش است. شما باید لینک های بدی را که در گذشته ساخته اید و از آنها استفاده می کنید را از بین ببرید، چرا که در صورت شناسایی توسط گوگل، منجر به مجازات وب سایت شما خواهد شد و هیچ راه گریزی ندارید. در صورت توافق و عقد قرارداد کار تیم سئو اسمارت آغاز می شود و این کار با آنالیز دقیق صفحات سایت شما از نظر کد نویسی ، محتوا ، لینک ها و بسیاری گزینه های دیگر ادامه پیدا می کند و در صورت نیاز کدهای قالب شما را بهینه و سرعت لود سایت شما را بالاتر می برند، سپس به سراغ محتوا رفته و آنها را نیز به نسبت کلمات کلیدی مهم شما بهینه می نمایند، بعد از آن لینک های خارجی ، داخلی ، وبلاگ سازی و شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر انجام می شود و با در کنار هم قرار گرفتن این موارد است که سایت شما در کلمه مورد نظر به رتبه ای خوب و ایده آل خواهد رسید و این تنها هدف سئو اسمارت می باشد.

بطور مثال اگر می خواهید به کلمه ی کلیدی ” سئو و بهینه سازی وب سایت” لینک دهید، باید لینک شما، کاربران را به صفحه ی سئو منتقل کند، نه صفحه ی اصلی وب سایتتان. بهینه سازی و سئو پیشرفته نیز از مهم ترین ارکان بهبود رتبه الکسا سایت می باشند که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد. ایجاد لینک های ارگانیک زمان و تلاش زیادی نیاز دارد و به همان اندازه با ارزش تر از سایر لینک ها هستند، زیرا ساخت نمونه ی مشابه آنها برای رقبایتان دشوار تر است. الگوریتم های جدید گوگل به سادگی موضوع وب سایت و لینک های داخل آن را تشخیص می دهند و فقط لینک هایی که موضوعشان با وب سایت اصلی مرتبط است، مورد توجه گوگل قرار می گیرند. یک وب سایت موفق وب سایتی است که همانطور که خودش بروز می شود لینک های دریافتی جدید آن نیز افزایش پیدا می کند. ولی این را باید بدانید که دایرکتوری های همه مُرده اند ! دفترچهای برای یادداشت کردن افعال جاندار و کلمههای تروتازه داشته باشید و آنها را با افعال کلیشهای متن جایگزین کنید. امکاناتی مثل اضافه کردن پست جدید، اشتراکگذاری آنها از طریق رسانههای اجتماعی و .. برای وبلاگ یا سایتهای شرکتی ساده مناسب است اما اگر قصد ساخت سایت فروشگاهی را دارید ما به شما وردپرس را پیشنهاد نمیکنیم.