منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس – همیارتک

معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس – همیارتک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لینک دهی ، بک لینک و در کل لینک بیلدینگ یکی از استراتژی های برتر در زمینه ی سئو می باشد. اگر شما می خواهید از سئو های کلاه سیاه و کلاه خاکستری استفاده کنید در واقع دارید از سئو منفی استفاده می کنید زیرا با این کار، شاید برای مدتی سئو سایت شما زیاد باشد و مخاطب زیادی داشته باشید اما خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند، گوگل بالاخره متوجه کار شما می شود و سئو شما را کاهش می دهد و در شرایطی حتی ممکن است سایت شما را به طور کل حذف کند. بنابراین اگر شما در محتوایتان از کیووردهای غیر مرتبط زیادی با محتوا استفاده کنید به احتمال زیاد محتوای شما توسط گوگل پایین کشیده می شود. بنابراین متوجه خواهید شد که محتوای شما باید جذابتر از سایر رقبا باشد. بنابراین فرادرس با ارائه فیلم آموزشی یادگیری سئو در وردپرس، این دوره را برای علاقهمند به این حوزه آماده کرده است. «الهام سروری» دانشآموخته کارشناسی ارشد فیزیک ذرات بنیادی و علاقهمند به نشر علم است. این کار موجب می شود که کاربر به مرجع سایت های با محتوای شبیه به آنچه آنها در حال حاضر مشاهده می کند هدایت شود تا اطلاعات مطلوب خود را از آن دریافت نماید .

اطمینان حاصل نمایید که هر دو سایت دارای محتوای منحصر به فرد باشد : این برای کاربر مهم است که از طریق یک سایت به سایتی هدایت شود که دارای محتوای جدید با موضوع یکسان با سایت مبدا باشد . آنالیز جنبه هایی مانند سن، جنس و منافع کاربر نهایی شما ممکن است کلید موفقیت پروژه باشد. اما از اینجا به بعد این محتوای سایت شما است که باید نقش خود را به خوبی اجرا کند و مخاطبین وارد شده را نگه دارند. در زمان تولید محتوا برای سایت ها به صورت پیش فرض ، ما در تیم فرین آکادمی (مدیران سایت) تحقیقات کلمات کلیدی انجام میدهیم. کلمات کلیدی را هدف بگیرید که به اندازه کافی معروف هستند. همواره میتوانید با جستوجوی عباراتی مرتبط با کلیدواژه هدف خود، نیازهای افراد را بهتر بشناسید و در کنار آن ارزش محتوای خود را بالا ببرید. در کنار آن ایمیل زدن به نویسنده منبع اصلی و درخواست برای لینک دادن به محتوای شما نیز میتواند راه هوشمندانهای برای افزایش ترافیک وبسایت باشد. رویه شما در لینک سازی یکی از مهمترین فاکتورها برای رتبهبندی نتایج گوگل است اما در کنار آن به یاد داشته باشید که گوگل به طور کامل معیار خود را بر اساس تعداد لینکهای ارجاع داده به شما قرار نمیدهد، بلکه کیفیت محتوای تدوین شده، استفاده از تکنیکهای بهبود سئو و بهروزرسانی دائمی محتوا نیز حائز اهمیت است.

به طور کلی پیشنهاد میکنیم که از سایت فروشگاهی و اینستاگرام در کنار هم برای معرفی کسب و کارتان استفاده کنید. سئو اینتن : در نهایت استفاده ی صحیح از استراتژی لینک دهی متقابل یا همان کراس لینک می تواند یک پوئن مثبت برای سئو ی سایت شما تلقی شود . در یکی دیگر از مطالب آموزش سئو همانطور که می دانید لینک سازی و یا لینک بیلدینگ نوعی فعالیت برای کسب لینک های معتبر و طبیعی برای سایت می باشد که در نهایت این کار باعث افزایش اعتبار سایت و بالا اومدن در نتایج گوگل می باشد. برای جمع کردن ایمیل مخاطبین میتوانید به عنوان مثال یک فایل رایگان در سایت خود قرار دهید و در ازای گرفتن ایمیل این فایل را در اختیار کاربران قرار دهید. گوگل دو نوع مختلف تبلیغ در اختیار کاربران قرار داده است. چه نوع بک لینک هایی ارزشمند هستند؟ این نوع لینک به موتورهای جستجو اعلام میکند که لینک را دنبال نکنند و اعتباری به سایت مقصد داده نشود. وقتی فردی برای اولین بار سایت­تان را بازدید می کند، تبلیغ برای او نمایش داده می شود.

اگر دامنه موردنظر در همان دسته کسب و کار شما باشد می توانید از کاربران بخواهید به جای این دامنه از وب سایت شما بازدید کنند. گوگل به کاربران اهمیت زیادی میدهد و دوست دارد که تجربه خوبی از جستجو در آن داشته باشند. آموزش لینک بیلدینگ به صورت تخصصی نیازمند ساعت ها آموزش و صرف روز های زیادی می باشد چراکه در بحث لینکسازی نکته های بسیار مهمی وجود دارد و در صورت اشتباه خطرات زیادی سایت را تهدید می کند. اگر صاحب کسب و کار و علاقه مند به پیشرفت روزانه همراه با کنار زدن رقبا می باشید، انجام سئو و بهنیه سازی سایت در جهت جلب توجه موتورهای جستجو، یکی از کم هزینه ترین و پربازده ترین عواملی است که می توانید برای مسیر پیشرفت خود در نظیر بگیرید. نرم افزار Gsa Search Engine Ranker که قطعآ بسیاری از شما دوستان تعریف این نرم افزار رو شنیدید یا باهاش کار کردید. لینک بیلدینگ می تواند قدرت وب سایت را بالا ببرد ولی بهترین لینک دهی یا ارتباط بین وب سایت می تواند کروس لینک می باشد .در زیر به این موضوع اشاره ای می کنیم . وب هوک برای پشتیبانی از API های خارج سایت ، مفید هستند.