• خانه
  • وبلاگ
  • مشاوره سئو آنلاین و حضوری برای کسب و کارها و استارتاپ ها

مشاوره سئو آنلاین و حضوری برای کسب و کارها و استارتاپ ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کتاب بازاریابی انفجاری در اینستاگرام نوشتهی حمید جعفری، ضمن پرداختن به امکانات و فضای کار در اینستاگرام، روشهای مختلف و نوین بازاریابی در این شبکهی اجتماعی قدرتمند را ارائه و در هر قسمت ایدههای متعددی پیشنهاد میکند. کتاب قدرت اینستاگرام نوشتهی جیسون میلز، جدیدترین و بهترین کتاب در زمینهی بازاریابی در اینستاگرام است که به صورت گام به گام تمامی نکات مهم و ضروری برای فعالیت تاثیرگذار و مطلوب در آن را به شما ارائه میکند. بالا بردن رتبه الکسا یا همان کاهش رتبه الکسا سایت با روش های مختلفی صورت می گیرد. شما اعتبار ایجاد میکنید و سایت شما برای این مباحث آماده میشود. اما اعتبار محتوا سبب ایجاد دیدگاه متمایز میشود. تولید محتوا اختراع من نیست اما تجربیاتی از آن دارم که منحصر بفرد است؛ خیلی دوست داشتم تمام رازها و تکنیک های تولید محتوا را بنام خودم میزدم اما ترجیح می دهم صادق باشم چون صداقت اصل اساسی کسب و کار من است. گاهی بهترین ایدهها برای تولید محتوا در اینستاگرام پیش روی شماست و شما فقط باید آنها را ببینید.

از مهمترین مزایایی که دریافت مشاوره سئو از سئولب دارد این است که شما در کنار آنکه میتوانید روتین پروژه سئو خود را به ما بسپارید و نگران برطرف کردن مشکلات سایت تان نباشید، با آموزش سئو ای که در طول پروژه به شما داده می شود قادر خواهید بود پس از پایان همکاری نیز خودتان فرایند های سئو سایت تان را پیش ببرید و جایگاه کلمات تان را در نتایج گوگل حفظ کنید. یعنی بقیه رقبای شما از این متن ها و ترفندهایی که شما در پیش گرفته اید، استفاده نکرده باشند.. ۳۵ درصد وبسایتها، یعنی بیش از ۶۰ میلیون وبسایت از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود استفاده میکنند. اما هیچ کس به مردم آموزش نمیداد که چگونه باید از لیست ایمیل خود استفاده کنند. من همچنین افراد زیادی را دیدم که نمیدانند چه نوع محتوایی برای ارسال به لیست ایمیل خود استفاده کنند. دربارهی کتاب اینستاپول: یکی از محبوبترین شبکههای اجتماعی در ایران که همه نوع طیفی از آن استفاده میکنند اینستاگرام (Instagram) است که بالای 50 میلیون نفر در ایران کاربر دارد. مرحلة اول. در مرحلة اول پژوهش، سیاههای از مفاهیم کلیدی که به نحوی با مفهوم نقد کتاب در فرایند جستجوی اطلاعات در ارتباط بوده و دارای قابلیت مطرح شدن در سیاههوارسی است تهیه شد.

Real-Time (بررسی لحظه به لحظه): این قسمت به شما اطلاعات لحظهای را نمایش میهد؛ اطلاعاتی مثل نحوۀ ورود کاربران، تعداد صفحات دیده شده توسط آنها، صفحات فعال، مکان فعلی آنها و … مدت ها است که الکسا برای محاسبه رتبه ی هر سایت، علاوه بر اطلاعات مستقیم خود، از آمار بیش از 25000 افزونهی گوناگون دیگر نیز استفاده میکند و این عمل جامعه نمونه الکسا را به میلیونها کاربر اینترنتی افزایش میدهد. بخش اول به شما آموزش میدهد تا چارچوب مربوط به مختصات محتوای خود را تنظیم نمایید. در بخش سوم یاد میگیرید تا پست اطلاع رسانی خود را به هشت قسمت مهم تقسیم نمایید و هر کدام از آنها را بهینه کنید تا خوانندگان آنقدر جذب سایتتان شوند که تا انتها مطالب آن را مطالعه نمایند. هدف استفاده از لینک nofollow این است که به گوگل اطلاع دهیم که در تصمیمگیری خود، این لینک را درنظر نگیرد یا در زبان سادهتر اینکه تصمیمگیری در مورد لینکهای نوفالو برعهده خود گوگل است و شما در مورد آنها نظری نمیدهید. تابحال ابزارهای مختلفی برای تجزیه و تحلیل وبسایتها از سمت شرکت بزرگ گوگل ارائه شده که بدون شک حداقل با یکی از این ابزارهای آنلاین آشنا کار کردید.

و در دو بخش آخر، با استراتژیهایی جهت تبلیغ مطالب و ابزارهای خود آشنا خواهید شد تا به شما در آسانتر کردن روند ویراستاری کمک کند. برای موضوع مورد نظر خود می توانید اینفوگراف های منحصر به فردی تدارک ببینید. واژه بسیار فوق العاده ای که الانم که داری این صفحه رو میخونی باهاش دارم کلی درآمد کسب می کنم . در این صفحه مهارتی را به شما آموزش می دهم که می تواند آینده کسب و کار و زندگیتان را دگرگون کند. Total Impressions: این گزینه نشان میدهد که سایت شما چندبار در صفحه جستجو توسط کاربران دیده شده است. موتورهای جستجو ، سایت هایی هستند که مردم از آنها برای جستجو کردن و گشتن در اینترنت استفاده میکنند که معروفترین آنها گوگل و یاهو می باشد. 3. بطور منظم محتوا تولید کنید: یک بروزرسانی منظم خوانندگان را به بازگشت دوباره به سایت شما تشویق خواهد کرد و به موتورهای جستجو نشان میدهد که سایت شما فعال است. مخفی کاری به عملی گفته می شود که طی آن شما یک چیز را به بازدیدکننده نشان می دهید و چیز دیگری را به موتورهای جستجو. می دانم شما هم مثل من خیلی برای یادگیری عجول هستید اما یک نکته دردناک را باید باهم مرور کنیم.