مشاوره رایگان سئو سایت به صورت حرفهای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

روش های بسیاری جهت بازاریابی در فضای آنلاین وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات گوگل ادوردز، سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های جستوجو و … سئو خارجی یک سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که خارج از سایت مورد نظر جهت بهبود رتبه آن انجام می شود از این رو به آن سئو خارجی و یا سئو خارج از صفحه نیز گفته می شود. گوگل جهت بررسی و رتبه دادن به سایت های برتر در هر حوزه ای، سایت های گوناگون را بر اساس 200 فاکتور مختلف بررسی کرده و برترین جایگاه را به سایتی اختصاص می دهد که بهترین عملکرد در رعایت نمودن این 200 نکته را به انجام رسانده باشد. مثال میزنم. همین کامنت شما در جهت لینک سازی گذاشته شده بود که نام کاربری خود را کلمه کلیدی گذاشته بودید و آدرس وب سایت را نیز لندینگی که میخواستید لینک بیلدینگ کنید. معمولا از این سرویس برای برندسازی استفاده می شود مثلا اگر سایت شما پیرامون خرید شماره مجازی است و اسم سایت هم نامبر باران کلمه کلیدی خرید شماره مجازی نامبر باران را برای سایت سفارش می دهند تا این کلمه کلیدی برند شده و بعدن توسط گوگل در پیشنهادات جستجو قرار گیرد.باز هم تاکید می کنیم که این مسائل ویژه افراد خبره است در صورتی که اطلاعات درستی ندارید خرید نکنید، چون ما مسئولیتی را در قبال مشکلات احتمالی که به علت رعایت نکردن اصول حرفه ای کار توسط شما به وجود آید نمی پذیرییم.

در واقع، این افزونه از تشخیص چهره، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل تصاویر شما استفاده میکند. تکنیک دیگری از سئو تکنیکال استفاده از معماری و ساختاری مناسب در وب سایت است. امروزه درصد بسیار زیادی از افراد، برای کسب اطلاعات لازم در مورد خواسته ها و نیازهای خود به جستجو در اینترنت می پردازند، پیدا کردن یک پزشک متخصص در محدوده ای خاص، یافتن وکیلی حاذق، اطلاع از شرایط و قیمت تورهای خارجی و داخلی، یافتن موسسات آموزشی معتبر، جستجوی مراکز ارائه خدمات مجالس و.. از کجا باید عیب و ایرادها را پیدا کنید؟ بسته به میزان رقابتی که در کلمات کلیدی شما وجود دارد سئو یک سایت ممکن است از چند هفته تا چند ماه برای رسیدن به نتیجه به زمان نیاز داشته باشد. از کدام ابزار ها برای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنیم؟ امروز قصد داریم در این مقاله از سایت کاریزما شما را با تعدادی از این روش ها آشنا کنیم .

امید وارم همیشه با این قدرت کار رو پیش ببرید تا بتونیم همیشه از مقالات مفیدتون استفاده کنیم. از این رو وظیفه متخصصین و کارشناسان سئو به روز نگه داشتن علم و دانش خود و پیاده سازی این علم و دانش به روز شده بر روی وب سایت شماست. همچنین این افزونه به خوبی با WooCommerce ترکیب میشود چرا که وب سایتهای تجارت الکترونیک برای تولید محتوای متنی نبوده و تصاویر در آنها حرف اول را میزند. محتوای کلاه سفید با راهنماییها و دستورالعملهای موتور جستجو مطابقت دارد و از روشهایی مثل پست در وبلاگ مهمان و استراتژیهای معتبر لینکسازی استفاده میکند؛ در حالی که استراتژی کلاه سیاه به دنبال خرید لینک است. سئو به وب سایت شما کمک می کند تا با بهبود جایگاه وب سایت، بتوانید رتبه های ارزشمند گوگل را از آن خود کنید. با انجام سئو بر روی وب سایت خود و فراهم کردن پاسخ صحیح به نیاز کاربر، می توانید مخاطبان خود را از یک کاربر بازدید کننده به مشتری بالفعل محصولات و یا خدمات خود تبدیل کنید. از این رو با سئو، این امکان برای شما و سایت شما فراهم می شود، که به سادگی پیش روی چشمان افرادی قرار بگیرید که در حال جستجوی محصولات و یا خدمات شما هستند.

در این بین رتبه های برتر صفحه اول نتایج جستجو، یعنی جایگاه 1 تا 3 بیش از 60% کلیک ها را شامل می شوند و 40% بقیه کلیک ها به مابقی رتبه ها اختصاص داده می شود. از این موضوع می توان به ارزشمندی رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو (SERP) و در بهترین حالت قرارگرفتن در 3 رتبه برتر گوگل پی برد. ترافیک ورودی به سایت سبب بهبود رتبه سایت خواهد شد و همین امر نیز ترافیک بیشتری را به همراه دارد. سئو باعث افزایش ترافیک ورودی به سایت شما و در نتیجه افزایش فروش شما می شود. محصول شما به فروش نمی رسد، فایل آموزشی شما دانلود نمی شود و یا کسی در دروه آموزشی شما ثبت نام نمی کند. سئو یا همان SEO، مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستوجو و کاربر، بطور همزمان می باشد. در واقع، بهتر است این را بدانید که وب سایتهایی با تصاویر سنگین و زمان بارگذاری زیاد توسط گوگل جریمه میشوند. یکی از راههای بررسی ترافیک سایت استفاده از ابزار Alexa است. به عنوان یکی از اصلیترین شاخصهای سنجش نگرش در سازمانها و از عواملی است که میتوان به وسیله آن وضعیت یک سازمان را ارزیابی کرد.