• خانه
  • وبلاگ
  • مراحل سئو سایت به زبان ساده(به همراه قیمت سئو در تهران) – فنولوژی

مراحل سئو سایت به زبان ساده(به همراه قیمت سئو در تهران) – فنولوژی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنابراین به عنوان قدم اول از سئو تکنیکال باید شروع کنید به بهینه کردن سرعت وب سایتتان. سئو تکنیکال جزو اولین قدمهایی است که هر سئوکار باید برای بهینه کردن وبسایت بردارد. فعالیت در گروههای آنلاین و وب سایتهایی که به کسب و کار و جامعه شما مرتبط هستند رایگان است – و به شما کمک می کند تا بازدید بیشتری داشته باشید. تنظیمات افزونه شامل گزینههای مختلفی مثل تنظیمات مرتبط با عنوان، ریچ اسنیپت، Noindex و بسیاری از گزینههای دیگه هست. این افزونه هم اکنون محبوب ترین فروشگاه ساز دنیا شناخته می شود و بسیاری از سایت های فروشگاهی دنیا بخصوص ایران با استفاده از آن راه اندازی شده اند. امکانات: فعال سازی امکانات سئو همچون تجزیه و تحلیل خوانایی، تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی، و قابلیتهای پیشرفته افزونه یواست سئو از این بخش صورت میگیرد. سئو یا SEO مخفف اصطلاح بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد و کوتاه شده عبارت (Search Engine Optimization) است. هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در وب سایت، آماده کردن سایتی است که در مرحله اول برای رباتهای موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد و در مرحله دوم سایتی که ساختار صحیحی داشته و کاربر از بودن در آن و کار کردن با بخشهای مختلفش، لذت ببرد!

اما بعد از مدتی که به مرور وارد دنیای بهینهسازی سایت شدم، فهمیدم اصلاً سئو تکنیکال آن چیزی که تصور میکردم نیست و الکی برای خودم بزرگش کرده بودم. حدود 3 ماه که از این موضوع گذشته بود یک روز با من تماس گرفت و خواست وب سایتشان را بررسی کرده و دلیل اینکه در نتایج گوگل دیده نمیشود را پیدا کنم. برای اینکه راحتتر باشید من یک بخشبندی برای این قسمت قرار میدهم و روشهای افزایش بازدید سایت را به سه قسمت کلی تقسیم میکنم. زمانی که از CDN استفاده می کنید حتما توجه کنید که از یک زیر دامنه ای که متعلق به خود شماست استفاه کنید. در روش کلاه سیاه متخصص بدون توجه به قوانین گوگل و دور زدن آنها الگوریتمهای گوگل را دستکاری میکند تا بدون رعایت قانونهای گوگل در مدت زمانی کوتاه، سایت رتبههای برتر را کسب نماید. علاوه بر کیفیت محتوا رعایت برخی چارچوبها و قواعد نیز مهم است. در آموزش لینک گیری هوشمند ارائه شده توسط ما بر خلاف تمامی آموزشهای موجود در سطح وب، آموزش لینک سازی به صورت عملی نیز انجام شده است تا بتوانید بهتر مفهوم اصطلاحات و راه انجام تکنیکها را فرا بگیرید.

به این صورت که وقتی می خواهید برای کلمه قلم نوشته را بهینه سازی کنید، می توانید برای کلمه کاغذ نیز در همان نوشته متن را بهینه سازی کنید. شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی پر طرفدار باعث قرار گرفتن سایت خود در رتبه اول گوگل شوید . سئو داخلی تمام مواردی هستند که شما می توانید در سایت خود روی آن ها تغییرات بوجود بیاورید و به افزایش رتبه سایت در گوگل کمک کنید. قابلیتی در کنسول گوگل اضافه شده که شما با وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر از گوگل میخواهید آن را توسط روباتهای خاصی بررسی کند. نقشه سایت کمکی به بهبود رتبه صفحات سایت شما در گوگل نمیکند اما سرعت ایندکس را افزایش میدهد، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت نقشه سایت مقاله نقشه سایت چیست را مطالعه نمایید. همان طور که گفته شد، ساخت نقشه سایت به روباتها و خزندههای موتورهای جستجو یک دید کامل از تمام صفحات سایت میدهد و در نتیجه میتوانند حتی صفحاتی که در اعماق تو در توی سایت واقع شدهاند را یافته و محتوای آنها را بخزند. این موضوع به دلیل وجود یک تکه کد یک خطی در میان کدهای سایت بود؛ در اصل این تکه کد، بخشی از همین سئو تکنیکال است.

این یعنی ممکن است سرعت لود پایین وب سایت شما؛ باعث شود محتوای جذاب و مفیدتان در مقابل دید کاربران قرار نگرفته و به قول خودمان «به پول تبدیل نشود! پس اگر از این افراد هستید، لولسا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در اصل در تمامی این مدت، گوگل وبسایت این بنده خدا را نمیدید و به هیچ کدام از محتواهایی که نوشته بود رتبه نمیداد. تبلیغات شما باید به دست تمامی فروشندگان لوازم آرایشی خرد، و کلیه آرایشگران زنانه برسه. با توجه به اینکه میدانم این تصورات اشتباه گذشته من را خیلی از افراد دیگر از جمله شما دوستان هم دارید، میخواهم به کمک این مقاله تمامی آنها را از ذهنتان پاک کنم. همین داستان کوتاه به خوبی نشان میدهد که چقدر این نوع SEO میتواند روی موفقیت یا حتی شکست وب سایت شما تأثیرگذار باشد. درآمد کارشناس سئو چقدر است؟ این تغییرات آماری همچنین نشان میدهد که ایجاد زیرساخت برای نشر دسترسی باز در کشورها و مناطق متفاوت برای افزایش عناوین در پایگاه و نیز رشد کلی مجلات دسترسی باز مهم است. در این مقاله به سادهترین شکل ممکن با سئو technical آشنا میشوید و جزء به جزئش را یاد میگیرید. ابتدا باید لیستی از کسانی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند را پیدا کنید و به آنها پیشنهاد همکاری و تبادل محتوا بدهید.