• خانه
  • وبلاگ
  • مراحل تولید محتوا: آموزش گام به گام تولید محتوا

مراحل تولید محتوا: آموزش گام به گام تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در مقابل استفاده از فنون و استراتژی های اخلاقی و غیر فریبنده را سئو کلاه سفید می نامند. چرا به سئو نیاز داریم؟ صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. مثلا مشاور شما ممکن است به شما توصیه کند که بر روی بازاریابی محتوایی خود متمرکز شوید تا بتوانید از طریق محتوای وایرال شده لینکهایی از آن دریافت کنید و یا اینکه در صفحات خاصی از وب سایت خود مقاله های کوتایی برای بهبود لینک دهی داخلی، قرار دهید. به این دلیل که او به هدف آشنایی و خرید محصول آمده و در این مورد، محتوای متنی باید با عکس ها و ویدیو هایی که از محصولات خود قرار می دهید، کاملا منطبق و ویژه باشد. در مورد مشخصات یک محصول زیاد صحبت نکنید. تبلیغ محتوا از طریق خبرنامه های ایمیل یک راه موثر برای افزایش ترافیک وب سایت است. همه ما در زندگی واقعی از کلمه ترافیک متنفریم! خب برای اینکه سایت شما هم دیده بشه و نگاها را جلب کنه (جذب مخاطب و افزایش ترافیک سایت) شما هم کارای زیادی میتونید بکنید که به همه نشون بدید هستید و کلی خبر خوب تو کسب و کار شما براشون هست!

اما اگر کسب و کار شما رشد خوبی داشته و به دنبال برندینگ هستید، بودجۀ تبلیغاتتان هم مناسب است، تبلیبغات بنری خیلی مناسب شماست و میتواند بازدید سایت شما را هم افزایش بدهد. ویدیوها قدرت بالایی در به اشتراک گذاشته شدن توسط کاربران در شبکه های اجتماعی دارند و این میتواند برای تان بازدید بسیار خوبی ایجاد کند. حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای آن صرف شده است. در این پژوهش از روش بیمقیاسسازی نُرم برای شاخصهای مثبت و منفی استفاده شده است. توسعه هفت منطقه آزاد کشور میتواند راهحلی برای رسیدن به اهدافی مانند افزایش صادرات و کاهش واردات، جذب سرمایهگذاریهای داخلی و خارجی، افزایش ترانزیت و حملونقل و افزایش شرکتها و مؤسسات در مناطق آزاد تجاری باشد. مجموعه حاجی وب در سال 00 با هدف کمک به کاربران فضای مجازی در جهت راه اندازی،بهبود و توسعه ی کسب و کارهای آنلاین شروع به فعالیت کرد. این نوع بک لینک میتواند به بهبود رتبه موتورهای جستجو کمک کند. در نتیجه حضور لینک های نوفالو میتواند احتمال جریمه شدن سایت را به شدت کاهش دهد. این ضعفها میتواند ناشی از فقدان مدیریت در بندر و مناطق آزاد، نبود امکانات و ظرفیت مناسب در بندر و ناکارآمدی سیستم مدیریتی در مناطق قشم و چابهار نسبت به مناطق موفق دیگر همچون ماکو، اروند و کیش باشد.

همچنین باید به منظور ساخت و تأسیس امکانات زیربنایی و زیرساختی مناطق ضعیف در توسعه اقتصادی، بودجهای از محل بودجه عمومی کشور اختصاص داده شود. با توسعه شرکتهای سهامی سرمایه گذاران بسیاری به وجود آمدند که در اداره واحد اقتصادی تأثیرگذار نبودند. برای انجام فرایند تخمین مدل، سعی شده است تا جایی که امکان دارد شاخصهایی که با هم سازگار هستند، ترکیب شوند، اما به دلیل اینکه تمامی متغیرها واحدهای اندازهگیری یکسانی نداشتند، از شاخص آنتروپی برای یکسانسازی واحد سنجش آنها استفاده شده است که در این روش ضرایب اهمیت خاصی برای هریک از متغیرها دارد. روش فرایند تحلیل شبکهای برای تجزیه و تحلیل ساختار مسئله انتخاب محل سایت گردشگری و روش تاپسیس فازی برای بهدستآوردن اولویتهای نهایی و تعیین وزن معیارها استفاده میشود. در جواب این سوال لازم است بگوییم که به همین راحتی و در زمان یکی دو ماه یک سایت بالا نمی آید. نکته قابل توجه دیگری که در ارتباط با منطقه ماکو مطرح است، بحث گردشگری و توریسم است که ماکو ظرفیتهای لازم در این بخش را دارد و این باعث توسعه این منطقه میشود. از خصوصیات عمده این پژوهش شناسایی عوامل مؤثر بر مناطق آزاد و تأثیر آن بر توسعه اقتصادی است.

بنابراین هرچه تعهد دولت روی عوامل مؤثر بر عملکرد اقتصادی همچون سرمایهگذاری در مناطق آزاد و توسعه زیرساختها بیشتر شود، موجب پیشرفت و توسعه در مناطق آزاد خواهیم بود و از این رو به توسعه مناطق آزاد تجاری به عنوان یک راهکار عملی برای توسعه صادرات و جذب سرمایهگذاری خارجی توجه شده است که این توجه کاملاً بر اساس مبانی علمی و تجارب موفق بوده است و اولویتبندی مناطق آزاد را تحت تأثیر قرار میدهد. با توجه به تأثیر شاخصهای اقتصادی بر توسعه اقتصادی میتوان به این نتیجه رسید که بین عوامل تأثیرگذار اقتصادی و عملکرد مناطق آزاد تجاری رابطه معنیداری وجود دارد، زیرا تحقق عواملی چون صادرات و واردات، سرمایهگذاریهای داخلی و خارجی، ترانزیت و ثبت شرکتها باعث توسعه مناطق شده است. با در نظر گرفتن نکات زیر میتوان تعامل در شبکههای اجتماعی را افزایش داد که همین امر، با بهبود رتبه سایت و به دنبال آن افزایش بازدید گوگل همراه خواهد بود. همچنین میتوان میزان سهم ارزی صادرات و واردات برای مناطق آزادی را که در اولویت آخر قرار گرفتهاند (چابهار، قشم و ارس)، افزایش داد. در این مقاله از تکنیک تاپسیس برای ارزیابی و اولویتبندی مناطق آزاد تجاری در قالب مطالعه موردی برای هفت مورد از مناطق آزاد (کیش، قشم، چابهار، انزلی، اروند، ارس و ماکو) استفاده شد.