محتوای متنی – گروه تاچ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همه افرادی که به نوعی با وبسایت یک کسب و کار ارتباط دارند باید با مبانی سئو آشنا باشند. گوگل با سایت هایی که از روش های کلاه سیاه استفاده می کنند برخورد و آن ها را پنالتی یا جریمه می کند. سئوی سفید بهترین و ماندگار ترین و بی خطر ترین روش سئو است.روشی که تنها و تنها با پیروی از دستورات و قوانین موتور های جستجو و گوگل و ابزارهایی که گوگل یا شرکت هایی از این قبیل در اختیار ما می گذارند مانند ابزار کیورد پلنر keyword planner در طولانی مدت منجر به نتیجه می شود.البته این را هم بگوییم که سئوی سفید خیلی اوقات بی فایده است.شما برای یک سایت چت روم، سایت نیازمندی ، یک سایت خدمات طراحی سایت، چگونه می خواهید با روش های سئو سفید به صدر نتایج گوگل با میلیونها رقیب برسید؟ سئو کلاه سیاه در مدت زمان کمتری شما را به رتبه های بالا می رساند اما با هوشمندتر شدن گوگل این سایت ها شناسایی می شوند. موتورهای جستجو مانند گوگل به راحتی می توانند این گونه وب سایت ها را شناسایی کرده و به همین جهت بهتر است که از آنها دوری کنید.

اما مهمترین چالشی که بعد از راه اندازی سایت برای شما مطرح میشود، این است که چطور بازدید سایت خود را افزایش دهیم. دلیل اول تعداد جستجوهایی است که در گوگل انجام میگیرد. الویت اول تولید محتوای شما باید دادن بهترین و کاملترین پاسخ به سوالات کاربران باشد. در سئو کلاه سفید طی زمان زیادی به صفحه اول گوگل خواهید رسید؛ در مقابل با سپو کلاه سیاه طی مدت زمان کوتاهی به صفخه اول خواهید رسید. روش هایی است که سعی دارد با فریب دادن گوگل و با سوء استفاده از نقطه ضعف های گوگل به رتبه های بالاتری دست پیدا کند. در این روش سعی کنید اسپم نباشید، مقالات مرتبط با حوزهتان را بخوانید و کامنتهای مرتبط بگذارید. به این صورت که زمانی که شخصی کلمه مورد نظر ما را در موتورهای جستجو سرچ میکند وبسایت ما در رتبه های بالا باشد و کاربر از سایت ما بازدید کرده با خدمات و محصولات ما آشنا شده و بدین صورت شانس فروش محصولات و خدمات ما افزایش یابد.

تمامی این اشتراک گذاری ها باعث شد، بازدید کننده و ترافیک زیادی وارد سایت شود. باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما می شود. همه کارتهای شبکه وایرلس مشابه هم نیستند و شرکتهای زیادی مانند Atheros، کوالکام، برودکام، رالینک و مدیاتک در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکنند. تکنیک های زیادی برای سئو توسط گوگل تعریف شده است که سئوکارها مهم ترین آن ها را پیاده سازی می کنند.سئو مخصوص برنامه نویسان و طراحان سایت نیست. یک وب سایت بهینه شده با کلمات کلیدی دُرست، هم برای کاربران مفید و کاربردی خواهد بود، و هم برای موتورهای جستجو! به این روشهای قانونی که دقیقا مطابق با اصول سئوی تعریف شده از سوی گوگل است، سئوی سفید یا سئو کلاه سفید میگویند. 3. مدت زمان تاثیرگذاری سئوی سفید در بهبود رتبه سایت، نسبت به سئوی سیاه و خاکستری طولانیتر است. در فیلم های وسترن هالیوودی قهرمانان مثبت فیلم کلاه سفید بر سر می گذارند و نقش های منفی فیلم که نماد شر هستند کلاه سیاه بر سر دارند.

الکسا یک دستگاه هوش مصنوعی است که می تواند به زندگی ساده تر شما کمک کند و در واقع بسیاری از دانشجویان با استفاده از این تجهیزات می توانند بهینه تر آموزش ببینند. به صورت کلی شما پس از آماده سازی ساختار وبسایت از نظر فاکتورهای تاثیر گذار برای سئو ، به محتوای مناسب و با کیفیت برای ارائه در وبسایت تان نیاز دارید تا کاربران را قانع کنید که وبسایت شما ارزش سر زدن را دارد و این در واقع به معنای نوک زدن به سر قلاب می باشد و نقطه آغاز شما برای فروش خدمات و محصولاتتان به مشتریانی که در فضای اینترنت به دنبال آن می گردند. مرجع شدن: خلق محتوای مناسب و کاربردی یکی از عواملی است که شما را به یک مرجع تبدیل میکند. یک استراتژی سئو زمانی موفق است که تکنیکهای قانونی را در پیش بگیرد و از قوانین و مقررات گوگل پیروی کند. سایت شما باید به گوگل نشان دهد که نه تنها به لحاظ تولید محتوا به روزسانی می شود، بلکه خود سایت نیز به صورت دوره ای به روزرسانی و بهبود می یابد و همان سایت چند سال پیش نیست! بهینهسازی وبسایت و کلمات کلیدی باید براساس نیاز و هدف سرچ کاربر انجام شود، نه فقط با توجه به معیارهای ترند شده در گوگل یا حجم جستوجو!