• خانه
  • وبلاگ
  • محتوای صوتی تأثیر مضاعفی نسبت به محتوای متنی دارد

محتوای صوتی تأثیر مضاعفی نسبت به محتوای متنی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پروموشن و تخفیف های ویژه یکی از مهم ترین و بهترین روش های جذب مشتری در بازاریابی و تبلیغات است و از دیرباز در فعالیت های تجاری مورد استفاده قرار می گرفته. بازاریابی ایمیلی ابزار قدرتمندیه و حتی موفقیت متوسط ایمیلها میتونه منجر به افزایش ترافیک سایت چشمگیری بشه. برخی از روش هایی که جهت افزایش ترافیک به کار می روند به عنوان تقلب یا روشهای سیاه سئو نامیده می شوند که مخرب و منسوخ هستند. به عنوان مثال یک توسعه دهنده فرانت اند ممکن است صفحه ای را در یک برنامه ایجاد کرده و سپس یک دکمه را در آن قرار دهد که برای دریافت اطلاعات مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از نرم افزار های تولید محتوا برای اینستاگرام که بیش از ۲۰ میلیون بار دانلود شده است همین برنامه Framatic است. از دیرباز ساخت تیزرهای تبلیغاتی که در شبکه های تلویزیونی به عنوان تبلیغات بین برنامه های تلویزیونی نمایش داده می شد مرسوم بود مخصوصا برای صاحبان برند های مطرح، اما امروزه ساخت محتواهای ویدئویی با مضامین مختلف مثل آموزش، توضیحات و تبلیغات وسعت پیدا کرده است.

البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که به دلیل برخی ترفندها و شیوه های سئو کلاه سیاه نظیر پاپ آپ می توان آمار بازید سایت را به صورت غیرواقعی افزایش داد و اینگونه آمار اعلامی توسط الکسا برای سایت مزبور صحت واقعی نداشته و ملاک معتبری برای ارزیابی سایت و جایگاهش در جهان و یا کشور نخواهد بود. بلاگ های مختلفی در کنار فروم ها هستند که میتوانید با انتشار یک محتوا در آن به نام خودتون و هدایت کاربر به واسطه اون محتوا به سایتتون، افزایش ترافیک داشته باشید ؛ نکته مهم اینه که توی تولید محتوا همیشه از زبون خودتون بنویسید و از کپی کردن مطالب واقعا دوری کنین، مخاطب اومده حرف های شما رو بشنوه که چی برای گفتن دارید، نه تکرار حرفای بقیه رو! انتشار رپورتاژ آگهی یکی دیگر از بهترین ابزارهای بالابردن ترافیک سایت است که مخاطبان را کاملا هدفمند و به صورت گزینشی به سایت شما ارجاع می دهد.

در حال حاضر شاید دیگر کمتر کسی وجود داشته باشد که حوصله و وقت مطالعه یک صفحه محتوای متنی را در وب سایت شما داشته باشد از این رو است که بیشتر افراد به دنبال آموزش های ویدیویی هستند تا بتوانند تنها با دیدن آنها به تمام آنچه که قرار بوده است شما در یک صفحه از سایتتان توضیح دهید دست یابند به همین منظور بهتر است تا برای موضوعاتی که مطمئن هستید خواهان بسیاری دارند یک ویدیوی آموزشی تهیه نمایید و با انتشار آن بر روی سایتتان مخاطبانی که به دنبال این چنین ویدیوهاهستند را بیابید و آنها را به بازدید کنندگان دائمی خود تبدیل نمایید. شاید بتوان یکی دیگر از بازدید آور ترین مواردی که می تواند بازدید سایت شما را دگرگون نماید برگزاری رویداد های رایگان می باشد. این روزها دیگر وب سایت ها و اینترنت جز جداناشدنی زندگی همه ما شده اند، به حدی که شاید اگر روزی قرار باشد به اینترنت دسترسی نداشته باشیم بسیاری از امور روز مره ما با اخلال رو به رو شده و یا اصلا انجام نمیشوند. همین روش یک ابزار مناسب برای کسب مخاطب بیشتر در اینترنت نیز می باشد.

اما در فضای مجازی اینگونه نیست و هدف به حداکثر رساندن و بالابردن ترافیک سایت و هرچه بیشتر و بهتر دیده شدن در اینترنت می باشد. مثلا اگر شما در زمینه سئو فعالیت می کنید ، عباراتی مثل آموزش سئو ، خدمات سئو ، مشاوره رایگان سئو ، استراتژی های سئو و عبارات مشابه می تواند باعث افزایش ترافیک سایتتان شود. یکی از جدیدترین روش های بالابردن و افزایش ترافیک سایت ، ساخت ویدئو و پادکست اس. 4.پست مهمان، برای افزایش ترافیک به مهمانی بروید! در این مقاله قصد داریم تا 4 راهی که می توان به کمک آنها نسبت به افزایش بازدید سایت به صورت رایگان اقدام نمود را به شما عزیزان منتقل نماییم تا با رعایت و انجام دادن همه این موارد بتوانید به راحتی وب سایتی پربازدید را برای خود خلق نمایید پس پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید تا 4 راه افزایش بازدید سایت به صورت رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. هر کدام از آنها یک فرایند داشتند.