• خانه
  • وبلاگ
  • لینک سازی در دیجیتال مارکتینگ – راهنمای لینک بیلدینگ (Link Building) – مجله فرادرس

لینک سازی در دیجیتال مارکتینگ – راهنمای لینک بیلدینگ (Link Building) – مجله فرادرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرمایه گذاری در بازاریابی محتوایی و داشتن استراتژی درست در آن می تواند از بسیاری تبلیغات دیگر موثرتر و ماندگارتر باشد. ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین راه های افزایش بازدید سایت است . سرویسهایی که به کاربران اجازه میدهند به صورت رایگان و با قالبهای آماده سایت بسازند. با نصب پلاگین Moz bar هم میتوانید نوع لینکهای هر صفحه را تشخیص دهید. بسته به استراتژی لینکسازی که تعیین کردهاید، ممکن است بخواهید لینکهای نوفالو هم بسازید. سئو کلاه سیاه، شباهت زیادی به هکر کلاه مشکی دارد اما برعکس هکر کلاه مشکی، شما ممکن است به طور ناخواسته به عنوان یک مجرم استفاده کننده از سئو کلاه سیاه توسط گوگل شناخته و مجازات شوید. یک روش کلاه سیاه که ممکن است جریمههای سنگینی در پی داشته باشد. مثلا در یوتیوب یک ویدئو آپلود کردهاید و لینک سایتتان را در توضیحاتش قرار دادهاید. یعنی به جای این که سایتتان را تقویت کنید، بک لینکهای آن را تقویت میکنید. پاسخ مناسب به این سوالات شما را در افزایش بازدید سایت کمک خواهد کرد. هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات افزونه با توجه به فعال سازی حرفه ای و اختصاصی وجود ندارد. منظور از لینک سازی شبکهای این است که تعدادی وبلاگ یا سایت شخصی طراحی میکنید و آنها را به صورت شبکهای با لینکها به هم متصل میکنید.

در پژوهشهای مشابه دیگری که بهعنوان اولین پژوهشها در این زمینه کار شد، بیشتر ابزارهای کاوشی که بهعنوان ابزارهای کاوش با واسط جستجوی فارسی (اعم از ابزار کاوش مستقل فارسی و یا وابسته به ابزار کاوشی بین المللی) انتخاب شدند، اکنون دیگر یا قابل دسترس نیستند و یا کاربری آنها از ابزار کاوشِ فارسیبودن خارج شده است و دیگر در این زمینه مطرح نیستند. از آنجا که برای ساخت هرم لینک، به تعداد زیادی سایت و بلاگ نیاز است، ساخت آن با نیروی انسانی به صرفه نیست. پس قطعا یکی از بخشهای مهم آموزش لینک سازی به شبکه های اجتماعی اختصاص مییابد. پس اتفاقی که میافتد این است که سایتتان ناگهان تعداد زیادی بک لینک بی کیفیت پیدا میکند. بنابراین اگر صفحهای از یک سایت نه چندان محبوب وجود داشته باشد که توانسته در یک مورد نیاز کاربران را برطرف سازد، بک لینک گرفتن از این سایت در این مورد خاص تاثیر بیشتری دارد.

استفاده از محتوای غیر مناسب، به معنی کسب رتبه ی منفی و به هدر رفتن تمام تلاش های شما می باشد. کسب درآمد برای شما زمانی شروع می شود که شما به هدف خودتان رسیده باشید تا بدین گونه احساس اعتماد درون مشتری شکل گیرد. البته به گونه ایی که گوگل متوجه نشود. اما در ابتدا باید بدانیم که لینک خراب دقیقا به چه معناست. پس در نهایت بهتر است از این نوع بک لینکها استفاده نکنید. چگونه دستگاههای غیر مجاز را از شبکه وای-فای حذف کنیم؟ به جای شبکه یک زنجیره بسازید. مقاله هایی با تعداد 3000 تا 10000 کلمه بیشترین میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را داشتند؛ محتوای خود را با مصاحبه ها، نقل قول ها، اینفوگرافیک و سایر موارد تخصصی دیگر ادغام کنید و محتوایی تخصصی و جذاب تولید کنید. مشاور سئو کسی است که با دانش کامل نسبت به سئو میتواند به شما خدمات سئو ارائه دهد و مطمئن باشید که درگیر فرایندهای زمان بر نخواهید شد. محتوای ویدیویی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام یاد بگیرید شاید قبلاً تولید محتوا به صورت عکس در اینستاگرام مخاطبان زیادی داشت اما امروزه محتوای ویدیویی بسیار تاثیرگذارتر است البته نه اینکه محتوای تصویری ارزشی ندارد اما کاربران نسبت به محتوای ویدیویی عکس العمل بهتری نمایش می دهند.

نکته مهم این است که اگر قصد ساختن چندین وبلاگ را دارید، باید حواستان جمع باشد که کلیدواژهها بیش از حد تکرار نشوند. در نهایت این اطلاعات محدود از جامعه آماری ناقص، اطلاعات دقیقی نیست که بتواند عیار واقعی سایت شما رو مشخص کند. پس از اینکه اتصال بین مودم و روتر برقرار شد، وقت آن است که دستگاه را روشن کنید. پس دیدید که اگه حتی یک سایت با سئوی کلاه سیاه روی کلمه ی سخت ( از نظر رتبه گیری در گوگل ) بتونه بالا بیاد و محتوای مفیدی برای اون کلمه ی کلیدی نداشته باشه و کاربران تجربه ی خوبی از باز کردن اون صفحه نداشته باشند خیلی زود از نتایج به کل حذف میشه. نام وبلاگ را مرتبط با زمینه موضوعی مد نظرتان انتخاب کنید. مستقیم به سمت سرویسهای نام آشنا نروید! هر یک از سطوح هرم یک Tier نام دارد. در این مرحله از آموزش لینک بیلدینگ لینک سازی باید انجمنی را پیدا کنید که به زمینه کاریتان مرتبط باشد. باید شرح دهد که این مطلب چگونه به مخاطب کمک میکند. طبیعتا وقت نمیکنید برای هر بلاگی که میسازید تولید محتوا کنید.