لینک سازی اصولی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنابراین در صورتیکه تمایل دارید در کلمات کلیدی کسب و کارتان در 5 نتیجه اول گوگل قرار بگیرید، روی سئو سایت خود باید سرمایه گذاری کنید. کاربرانی که از اینترنت استفاده می نمایند، عموما زمان و حوصله زیادی ندارند تا منتظر نمایش سایت های با سرعت پایین باشند، لذا بایست گرافیک و اطلاعات و کدهای سایت به گونه ای بهینه و طراحی شوند تا اطلاعات و محتوا سایت در سریع ترین زمان ممکن در اختیار بازدیدکننده قرار گیرد. یعنی با کلیک روی هرکدام با صفحه پایین بالا روبرو و با کلیک روی “ادامه مطلب” به همین مطلب اصلی وارد میشوید. نظرتان در مورد تصویر پایین چیست؟ در نهایت مثل تصویر بالا حدود 20 تا 40 برچسب که هرکدام یک کلمه کلیدی دارد، روی این صفحه ایجاد میشود. یک مقاله با کلمه کلیدی “آموزش سئو” در سایتتان منتشر میکنید و به روش قدیمی برای آن چند کیلو برچسب میسازید. یکی از برچسب هایی که در این میان قرار میدهید، برچسب “آموزش سئو” است! ایول دوست دارم ادم هایی که سختی کشیدن و بعد از اوکی شدن بازم دوست دارن کمک کنن .

نزدیک نیمی از سایت هایی که پروژه سئو آنها به ما واگذار میشود، دارای مشکلات برچسب گذاری اشتباه هستند و ما مجبور میشویم در مرحله اول به رفع این اشکالات بپردازیم. همانطور که در اول مقاله هم گفتیم، استفاده اشتباه از برچسب ها در سئو، یکی از بزرگترین اشتباهات سئو در سایت های وب فارسی است. سعی کنید از این روش برای تست هم که شده استفاده کنید چون ترافیکی که در این روش برای شما ایجاد میگردد کاملاً هدفمند و بسیار قابلاطمینان است که تأثیر عالی در فروش شما میتواند داشته باشد. بله فریبا خانم یکی از مهم ترین مبحث های سئو دقیقا کلمات کلیدی است که بعضی سئو کاران زیاد جدیش نمیگیرن و موجب این میشه که کارفرما به درآمد نرسه چون اون کلمه سرچ نمیشه . من ده روز دوره رو خریدم واقعااااا فوق العاده است . یعنی باید کاری کنیم که موتور جستجو وبلاگ و وب سایت ما رو بهتر از دیگران بدونه و رتبه بهتری بهش بده. حتما با مفهوم دسته بندی در سایت آشنا هستید. برای دسته بندی کردن این 20 عدد پیکسل، این بار از ساختار دسته بندی استفاده نمیکنیم، بلکه تگ یا همان برچسب را به کار میبریم! زمانی که برای این 20 عدد پیکسل، یک برچسب با اسم رونالدو بسازیم، صفحه ای جدید با همین نام در سایت به وجود میآید که در آن تمامی محصولات پیکسل رونالدو نمایش داده میشوند.

پس در اولین مرحله، سایت شما با مشکل محتوای تکراری یا Duplicate Content روبرو شده و ممکن است از طرف گوگل جریمه شود. موتورهای جست و جو معتقدند سایتی که به سایتهای اسپم لینک داده خودش هم اسپم است و حتما سایتهای اسپم زیادی هم متقابلا به این سایت لینک دادهاند. آن روزی که مدیران کسب و کار برای رونق کسب و کار شان اقدام به ساخت وب سایت و پرداخت هزینه داشتند، اما در نهایت بعد از مدتی به دلیل عدم بازدید از وب سایتشان دلسرد شدند. اقدام دیگری که به منظور بهبود سئو فروشگاه اینترنتی باید انجام شود ، طراحی نسخه موبایل و یا اپلیکیشن مخصوص برای کاربران موبایلی است. برخلاف تصور عموم که فکر میکنند که با هر بار ورود و هر کلیک برای ورود یک بازدید برای سایت ثبت می شود بازدید سایت در واقع بر اساس IP کاربران شمرده میشوند و ملاک اصلی رتبهبندیها نیز بر اساس همین شمارش به صورت روزانه است. برچسب، ساختاری شبیه دسته بندی در سایت است با این تفاوت که از آن برای دسته بندی کردن محصولات و مقالات در مرحله کوچکتر استفاده میشود. این امتیاز چیزی شبیه به پیج رنک گوگل است که نسبت به تعداد بک لینک های شما مشخص میشود و نه کیفیت آن.

این که لینک در کجای صفحه باشد روی کیفیت آن تاثیر میگذارد. البته در صورتی که شما این کار را نکنید هم این ادراک حاصل میشود اما یقینا کیفیت آن متفاوت خواهد بود و طبیعتا در جایگاه شما در سرچ موتورهای جستجو نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت. اگر محتوای ایمیل طولانی باشد، مشتری میلی به باز کردن ایمیل نخواهد داشت، پس عملاً ترافیکی برای شما حاصل نخواهد شد. اگر هنوز فکر میکنید تفاوت برچسب و دسته بندی در وردپرس را متوجه نشدید، حتما به فایل صوتی زیر گوش دهید. پس در نهایت، برچسب ها، نوعی دسته بندی هستند که اصولا باید آنها را برای محصولات و مقالات فرعی با تعداد کم استفاده کنیم. 20 برچسب فقط برای یک مطلب، باعث به وجود آمدن 20 صفحه با محتوای تکراری در سایتتان میشود. در خیلی از کسب و کارها از محتوا برای بازاریابی و جذب مخاطبین استفاده میشود. برچسب گذاری کیلویی در سایت، باعث مشکلات زیادی برای سئو میشود که در نهایت میتواند رتبه صفحات سایت شما را کاهش بدهد. به نظر شما استاد سئو یا طراحی سایت ؟ استاد کلاته دوره سئو برای سال ۲۰۱۸ بوده و الان ۳ سال در زمینه اینستاگرام فعالیت میکنند . کاربران برای دانلود این ویدیو، از کلمات مختلفی استفاده میکنند.