لینک بیلدینگ چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لینک سازی یکی از مهمترین مراحل سئو سازی سایت است که اگر با رعایت تمامی مقررات و قوانین مربوط به آن انجام شود تاثیر بسیار بالایی بر رتبه سایت خواهد داشت ولی در صورتیکه که مطابق با اصول انجام نشود میتوان گفت به راحتی میتواند موجب شکست سایت شود. وب سایت الکسا که به شرکت آمازون تعلق دارد و یکی از معروف ترین وب سایت هایی است که گزارش های تحلیلی برای سئو ارائه می دهد. افزایش عبارات کلیدی سایت می تواند به صورت مستقیم منجر به بهبود ترافیک سایت شود. رتبه خوب در الکسا، نشانگر عملکرد خوب سایت شما در مقایسه با سایر سایتهای دنیا به خصوص سایتهای رقباست؛ به این دلیل شما باید افراد بیشتری را ترغیب کنید تا از سایتتان بازدید کنند تا ترافیک آن نسبت به سایتهای رقبا افزایش پیدا کند.پس اگر به دنبال بهبود رتبه الکسای سایت خود هستید، این مقاله را از دست ندهید؛ چرا که در ادامه تکنیک هایی را برای بهبود رتبه الکسا به شما معرفی خواهیم کرد.همچنین میتوانید از اینجا وارد شده و مقالات نوشته شده مرتبط با سئو در بلاگ وستا مشاهده و مطالعه کنید.الکسا چیست؟

اما در کنار یک تولید محتوای خوب و با کیفیت، باید هدف خودتان را مشخص کنید. برای تولید محتوا در این موضوع باید اطلاعات خود را دائما به روز کنید. برای مثال میتوانید تعدادی مقاله به صورت سریالی تهیه کنید و از کاربران بخواهید برای دسترسی به این مقالات، ایمیل خود را وارد کنند. چرا که با گذشت زمان ممکن است محتوای شما قدیمی شود و کاربران نتوانند از آن استفاده کنند. برای مثال ممکن است شما بخواهید ایمیل کاربران را جمعآوری کنید و بعدا در کمپینهای بازاریابی از آنها استفاده کنید. وقتی کاربران یک عبارت در گوگل جستجو میکنند، دوست دارند در کمترین زمان ممکن به یک پاسخ کامل و صحیح برسند. البته قبل از ساخت کانال باید به نکاتی توجه کنید؛ که در ادامه ی نحوه ساخت کانال یوتیوب به طور کامل بررسی خواهیم کرد. به همین منظور استفاده از این سرویس و به اشتراک گذاری ویدئو در بازاریابی ویدئویی بسیار مهم است؛زیرا گوگل توجه بسیار زیادی به یوتیوب می کند که می توان به کمک آن ترافیک مناسبی را برای سایت ایجاد کرد و منجر به بهبود سئو سایت شد.

بنابریان با ترغیب کاربران به کلیک بر روی سایتتان می توانید نسبت به افزایش CTR اقدام کنید. وقتی هدف و استراتژی شما مشخص باشد، خیلی راحت میتوانید برای جمعآوری ایمیل کاربران از روشهای مختلف اقدام کنید. برای مثال ما پیشنهاد میکنیم از کلمات ساده و روان استفاده کنید. بنابراین بهتر است کاربر را سردرگم نکنید و با استفاده از یک محتوای ساده و خوانا، به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ دهید. اگر محتوای شما ویدئوییست شک نکنید که بهترین راه انتشار آن استفاده از وب سایتهای اشتراک گذاری ویدئو هستند. به هیچ عنوان تقلید نکنید و خودتان باشید. فان و سرگرمی : برای تولید محتوا در زمینه فان و سرگرمی، باید استعداد ذاتی داشته باشید! می توانید در گوگل سایت های مرتبط با کلمه کلیدی خود را برای لینک دهی پیدا کنید و نتایج را برای لینک دهی بررسی کنید. چون معمولا همه ربات ها با تغییرات جدید در اینستاگرام آپدیت می شوند. به هیچ عنوان سمت موضوعات ترند نروید؛ چون همان طور که این موضوعات یهویی معروف شدند، یهو هم به فراموشی سپرده می شوند! برای ساخت و طراحی وب سایت خود می توانید با ما تماس بگیرید. بنابراین پیشنهاد میکنیم محتوای خود را بهروز نگهدارید.

حال یک سئوکار خوش ذوق و البته ریسک پذیر، در یک آزمایش می رود و با پرداخت 2 یا 3 دلار، خرید بک لینک را از 1000 وب سایت غیرمعتبر برای سایت خود انجام می دهد. آموزش ساخت کانال یوتیوب، اولین قدم برای شروع اشتراک گذاری ویدئو در فضای مجازی می باشد. این ویدئو یکی از قسمتهای دوره آموزش جامع سئو (SEO) است. بنابراین بسیاری از افراد، علاقمند به گذاشتن ویدئو در این محیط پر طرفدار هستند. بسیاری از تولید کنندگان محتوا فکر میکنند که با استفاده از کلمههای عجیبوغریب میتوانند کاربران را درگیر محتوا کنند و این موضوع برای کاربران جذاب است. همانطور که پیش از این نیز گفتیم، بسیاری از مدیران سایت صرفا میخواهند محتوا تولید کنند. پس اونها رو ترغیب میکنید که شما رو دنبال کنند. همانطور که می دانید، یوتیوب سرویس اشتراک گذاری ویدئوی گوگل است. این یک افزونه بسیار عالی برای track کردن می باشد و رابطه خوبی هم با گوگل آنالیتیکس هم دارد. از جستجوی مرتبط گوگل استفاده کنید. برای ساخت و فعالیت حرفه ای در یوتیوب لازم است؛ که در ابتدا به چند نکته ی مهم توجه داشته باشید؛ تا مطابق آن تولیدمحتوا کنید و به درآمد برسید. متاسفانه یکی دیگر از مواردی که مدیران سایت به آن توجه نمیکنند، آپدیت کردن محتواهای قدیمی است.