لینک بیلدینگ و فرضیه سطل سوراخ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بسیاری از اوقات استفاده از راهکارهای سئو تکنیکال، به راحتی به ما کمک میکند ورودی سایت ما افزایش پیدا کند. بخش ششم: معرفی کسب و کارهایی که توانسته اند با استفاده از سئوی تکنیکال، تغییری در نرخ تبدیل خود ایجاد کنند. در این بخش، چند مثال از کسب و کارهایی آورده ایم که توانستهاند با استفاده از سئوی تکنیکال، تغییری در نرخ تبدیل خود به وجود آورند. با این حال ترافیک و رتبه سایت او هیچ تغییری نکرده بود. نیل شث یکی از همکاران سئوکارِ بک لینکو است که رتبه سایت مشتری او به طور کامل افت کرده بود. این مشتری به مدت ۳ ماه با شرکتی کار می کرد که طی این مدت سایت را از محتوای باکیفیت پر کرده بود. در دوره آموزش سئو سایت وردپرس، به صورت تخصصی تر در خصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس بحث خواهیم کرد. در آموزش تولید محتوا ، از نحوه ایده پردازی و یافتن عبارات کلیدی مهم تا ایجاد محتوای جذاب و کاربرپسند را توضیح می دهیم. اما در راه تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای، مسائل مهم تری از مدت زمان یادگیری و آموزش وجود دارند. ولی اگر دوست دارید بصورت حرفه ای تری بر روی سئوی داخلی سایت شما کار شود، اگر مایلید سرعت سایت شما شرایط ایده آل تری داشته باشد بایستی به سراغ اجرای سرویس کیت حرفه ای بروید.

آیا قصد دارید سرعت سایت تان را بهبود دهید؟ یکی از خوانندگان سایت بک لینکو بعد از خواندن یکی از مقالات این سایت به فکر بهبود سئوی سایت خودش افتاد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه نمادی از خیر و شر هستند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که باوجود تنها ۱۵۰ کاراکتر چطور میتوان تمامی راههای ارتباطی و توضیحات مربوط به کسبوکار را بیان کرد. قیمت سئو سایت ممکن است برای شما مسئله اصلی باشد، اما نگران نباشید هزینه سئو سایت آنقدرها هم بالا نیست و گاهی برون سپاری آن از استخدام سئو کار ماهر به صرفهتر درخواهد آمد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره افزایش ساعات طرح ترافیک و ممنوعیت تردد شبانه اظهار داشت: درخواست شهرداری تهران مبنی بر لغو ساعات ممنوعیت تردد شبانه است و این موضوع از طریق شهرداری در ستاد کرونا هم مطرح شده است. شما می توانید با سرچ کنسول گوگل (Google Search Console Tools) در بخش Coverage یک گزارش از نحوه عملکرد سایت خودتان را برای موبایل دریافت کنید. منظورت اینه که میخوای یه سایت برای خودت داشته باشی؟ هستند که همراه با اطلاعات سایت در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شوند.

البته این جابجایی با یکسری تغییرات در سایت همراه بود. مهم ترین کلید واژه او «بهترین لپ تاپ های بازی زیر ۵۰۰ دلار» بود. اینجا بود که محتواها را اولویت بندی کرده و لینک های داخلی را به آنها اضافه کردند. این همان فرصتی بود که این شخص کشف کرده بود. با اینکه اکثر این صفحات بروزرسانی هم نشده بودند و فقط همان ماه را به تگ عنوان خودشان اضافه کرده بودند ولی بازهم در رتبه های اول گوگل قرار داشتند. اضافه کردن ماه فعلی به تگ عنوان می توانست نرخ کلیک طبیعی را افزایش دهد و گوگل هم به طور واضح این ترفند و حقه را نادیده می گرفت. او متوجه شد در تگ عنوان اکثر صفحات رتبه بالا، هم ماه و هم سال دیده می شوند. جالب است بدانید این تغییرات، سایت این شخص را به قسمت ریچ اسنیپت گوگل رساند و این ریچ اسنیپت علاوه بر افزایش رتبه برای کلیدواژه مورد نظر، ترافیک آن صفحه را تا بیش از ۲۰۰ درصد افزایش داد. به همین دلیل برای این مخاطبِ بک لینکو ارزش داشت که وقت خود را صرف رتبه گرفتن برای این عبارت کند.

در واقع از تاریخ جولای ۲۰۱۹ تا اکتبر همان سال، ترافیک طبیعی سایت تا ۲۲۸ درصد رشد داشت. همین یک شانس، ترافیک این صفحه از سایت او را از گوگل تا ۱۵٫۲۳ درصد افزایش داد. برندهای معروف در کلیدواژه هایی مثل «بیمه RV» رتبه گرفته بودند؛ بنابراین شانس این مرد وبلاگ نویس برای اینکه رتبه صفحه خودش را به بالای این سایت ها برساند، بسیار ناچیز بود. با سلام. سایت برای فروش بووووووووق هست و الانم روی کلمه مورد نظر صفحه 1-2 هست… در این گزارش حتی جزئیات و مشکل آن صفحه را مشاهده خواهید کرد و بدین وسیله خواهید دانست که کجای آن را دقیقاً باید اصلاح کنید. در صورتی که در گزارش دریافتی تان خطایی راجع به موبایل فرندلی نبودن دریافت نکردید، پس کارتان درست است. پس از نصب و فعالسازی افزونه ووکامرس، کافی است وارد بخش ووکامرس شوید و بر روی پیکربندی کلیک کنید تا بتوانید تنظیمات اولیه ووکامرس را انجام دهید.