• خانه
  • وبلاگ
  • لیست جامع بک لینک رایگان قوی با اتوریتی بالا [ +آپدیت 2021 ]

لیست جامع بک لینک رایگان قوی با اتوریتی بالا [ +آپدیت 2021 ]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

محتوا هزینهی خیلی کمتری نسبت به دیگر روشهای بازاریابی دارد و به همین دلیل، بیشتر کسب و کارها روی تولید محتوای باکیفیت تمرکز کردهاند. تعرفه و هزینه تولید محتوای صوتی: تعرفه محتوای صوتی مثل پادکست، براساس دقیقه درنظر گرفته میشود. منظورم این نیست که تولید محتوا هیچ هزینهای ندارد، بلکه منظورم این است که نسبت به بقیه روشها مثل تبلیغات، هزینهی خیلی کمتری نیاز است. مثلاً شما به صورت آنلاین به آنها سفارش میدهید و آنها نیز محتوای مدنظر شما را تولید میکنند. در این گفتگوها مشارکت نمایید، با دیگران ارتباط برقرار کنید، از آنان سؤال بپرسید و به پرسشهایشان پاسخ دهید، با آنها به تبادل نظر بپردازید و در فرصتهای مناسب آنها را به سایت خود فرا بخوانید. هر کسب و کاری برای بقا، نیاز دارد تا درآمد داشته باشد و برای آن باید بتواند محصولات و خدمات خود را بفروشد. چرا هر کسب و کاری به تولید محتوا نیاز دارد؟ اگر شما یک مقالهی ۲۰۰۰ کلمهای بخواهید، در اینجا هزینه تولید محتوای شما میشود ۱۲۰,۰۰۰ تومان. شما تنها نیاز ندارید تا فقط حدس بزنید که آنها چه اطلاعاتی را نیاز دارند بلکه نیاز است تا دقیقا همه آن اطلاعات حتی کلمات کلیدی که برای این کار نیاز دارید را هم بررسی کرده باشید.

برای رشد و پیشرفت در شبکههای اجتماعی مثل اینستاگرام نیز به محتوای خوب نیاز است. دیجیتال مارکتینگ شامل زیر مجموعه هایی مثل طراحی سایت، تولید و بازاریابی محتوا، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات و تبلیغ نویسی و … در شبکههای اجتماعی، بیشتر محتوای تصویری مثل عکس یا ویدیو اهمیت دارد و اهمیت محتوای متنی، به مراتب کمتر از محتوای تصویری یا صوتی است. به هر حال اگر قصد دارید در شبکههای اجتماعی فعالیت کنید، باید برنامهی مدونی را برای تولید محتوای خود درنظر داشته باشید تا بتوانید رشد کنید و مخاطبان بیشتری داشته باشید. همچنین اگر صفحات شرکتها، سازمانها و کسب و کارهای متوسط یا بزرگ ایرانی را در اینستاگرام ببینید، با محتواهای بسیار خوب و باکیفیتی مواجه میشوید که نشاندهندهی اهمیت تولید محتوا در شبکههای اجتماعی است. خودتان را جای مخاطب مبتدی یا نیمهحرفهای بگذارید و سپس محتوا را تولید کنید. پس از طی کردن مراحل قبلی، آماده تولید محتوا خواهید شد.

مثلاً شخصی میگوید تعرفه تولید محتوای من هر کلمه ۶۰ تومان است. همچنین معمولاً هر شخص یا شرکتی تعرفهی خاصی را برای خود درنظر میگیرد. به طور مثال هر ۱دقیقه تولید محتوای صوتی، ۱۰,۰۰۰ تومان میباشد. این افراد دانش این را دارند که محتواهای بسیار خوبی را تولید کنند. در سالهای اخیر گوگل ویژگی های مختلفی به صفحه نتایج خود (SERP) اضافه کرده است که آنها هم سهم قابل توجهی از کلیک کاربر را دریافت می کنند. قدمهای اول با موفقیت برداشته شد؛ چه طور ردپای خود را تثبیت کنیم و رشته ارتباطی که به واسطه تولید محتوا با کاربران ایجاد شده را محکمتر کنیم؟ 3. توجه به تعداد کلمه های کلیدی: برای این که بتوانید محتوایی خوب تولید کنید که از نظر الگوریتم موتورهای جستجو ارزشمند بوده و به خوبی بازدید دریافت کند می بایست براساس الگوریتم های گوگل عمل کنید. صفحات سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو قرار می گیرند و بقیه سایت ها به سایت شما لینک می دهند.

این سایت به دلیل اسپم اسکور بالا توصیه میشود به صورت انکرتکست از آن بک لینک نگیرید و تمرکز خود را روی برند منشن بزارید. زمانی که بازدیدکنندگان از وبسایتهای بانکها بازدید میکنند، درک خود را از وبسایت و خدمات آن، بر اساس کیفیت طراحی وبسایتها و سایر موارد مطرح شده در آن شکل میدهند و این به نوبۀ خود بر ایجاد وفاداری و تشویق بازدیدکنندگان به تبلیغات توصیهای تأثیرگذار خواهد بود. البته در همهی موارد لازم به ویرایش و بروزرسانی نیست. چون خیلی از موارد تغییر کرده و نیاز به اصلاح دارد. به طور مثال اگر مقالهای با موضوع نحوه پخت قرمهسبزی نوشتهاید، طبیعی است که نیازی به ویرایش ندارد، چون دستور پخت آن هیچ زمان تغییر نمیکند. اما در اینجا سعی میکنم نحوه محاسبه آن را توضیح دهم. و دامنه یا دامین (domain)، آدرسی برای آن ساختمان ایجاد شده است و به عبارتی دیگر، دامنه هویت و برند سایت شما را در شبکه اینترنتی نشان می دهد. اگر ابتدای محتوایتان ضعیف باشد، احتمالاً کاربر به باقی محتوا توجهی نشان نمیدهد. مثلاً اگر مقدمهی کتابی را بخوانید که جذاب نباشد، احتمالاً رغبتی برای خواندن کتاب پیدا نمیکنید. من قبلاً در مقاله بهترین ایدههای تولید محتوا در اینستاگرام، اندکی در مورد تولید محتوای جذاب برای این شبکهی اجتماعی نوشتهام که خواندنش خالی از لطف نیست.