• خانه
  • وبلاگ
  • لیستی از سایت هایی که بک لینک رایگان ارائه میدهند – بازاریابی محتوا

لیستی از سایت هایی که بک لینک رایگان ارائه میدهند – بازاریابی محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تبلیغات اینترنتی تبدیل به یکی از کانالهای مهم بازاریابی برای شرکتها شده است که با استفاده از آن اقدام به تثبیت موقعیت نام و نشان تجاری خود و انتقال اطلاعات و یا ارتقای مبادلات بازرگانی خود میکنند این اقدامات از فرآیندهای مهم و تأثیرگذار است. شد. در این سلسله مراتب که به یک روش پله-نردبان صورت میگرفت، توجه منجر به علاقه، علاقه منجر به عقیده، عقیده منجر به خواست و در نهایت خواست منجر به عمل یا اقدام میشد. آموزش طراحی سایت یکی دیگر از خدمات ویژه فونیکس به علاقه مندان به حوزه طراحی سایت می باشد . نامیده میشدند و به صورت سریع گسترش یافتند. نتیجه گیری: بر اساس نتایج به دست آمده مشخص گردید که برخی از شاخص ها مانند «دسترسی سریع به پایگاه های اطلاعاتی»، «مشاهده و جستجوی کاتالوگ کتابخانه» و «اخبار و رویدادهای کتابخانه» کاربردی تر از سایر شاخص ها می باشند و کاربران وب سایت های موبایلی کتابخانه ها به آن ها نیاز دارد.

یافته ها: شاخص های «دسترسی سریع به پایگاه های اطلاعاتی»، «تماس با ما»، «مشاهده و جستجوی کاتالوگ کتابخانه» با میانگین رتبه 01/10، بهترین وضعیت را کسب کردند. یافته ها: بر اساس شاخصهای پایگاه وبومتریکس (Webometrics info)، دانشگاه علوم پزشکی بابل بهترین رتبه شاخص حضور (101)، دانشگاه علوم پزشکی گیلان بهترین رتبه شاخص تاثیر (5083)، دانشگاه علوم پزشکی گلستان بهترین رتبه عرضه آزاد اطلاعات (1234) و دانشگاه علوم پزشکی مازندران بهترین رتبه شاخص برتری علمی (2169) را داشته اند. امروزه هر مجموعه ی فعال در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ مدعی است که می تواند رتبه سایت یا همان سئو را در چشم به هم زدنی ارتقا دهد. خدمات سئو سفید به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در راستای قوانین و استانداردهای گوگل و سایر موتورهای جستجو انجام می دهیم و خدمات سئو سیاه به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با هدف فریب دادن گوگل و عدم پیروی از قوانین و الگوریتم های موتورهای جستجو انجام می شود. قرار گرفتن سایت شما در رتبه های برتر گوگل نه تنها به جذب ترافیک بیشتر سایت شما کمک میکند بلکه به هدف اصلی شما از طراحی سایت که کسب سودآوری بیشتر است نزدیک است.این جا همان جایی است که بخش اعظمی از مدیران کسب و کارهای اینترنتی دغدغه حضور در صفحات اول و چه بسا سه لینک اول در موتور جستجو گوگل را پیدا میکنند.اما برای بیشتر مبتدیان ورود به این عرصه، سفر SEO قبل از اینکه شروع شود به پایان میرسد زیرا نداشتن اطلاعات لازم نه تنها به کسب جایگاه در موتورهای جستجو کمک نمیکند بلکه شما را متحمل ضربه ای سنگین و سخت از جانب موتورهای جستجو میکند و دقیقا زمانی که فکر میکنید در یک مسیر درست در حال حرکت هستید با آپدیت شدن الگوریتم بعدی گوکل مانند یک تانک منفجر میشوید.

پس نقش این دادههای طبقه بندی شده را در این موتورهای جستجوگر دست کم نگیرید، زیرا قرار گرفتن لینک شما درون کادرهای جستجو بازدید از صفحهتان را چندین برابر میکند. طبق نظر لیتل چایلد “در جهانی که در آن عدم قطعیت حاکم است و مردم ساکن جامعه از سطح دانش پایینی برخوردار هستند، نقش اطلاعرسانی تبلیغ، حیاتی است”. این شیوه که یک کانال بازاریابی است دارای دسترسی جهانی است وموجب گسترش بازار فرش میشود. نتیجه گیری: هر چند در سالهای اخیر وضعیت وب سایت های دانشگاه‮های علوم پزشکی منطقه شمال کشور رشد مثبتی در برخی شاخصهای وبومتریکس داشته است، ولی به طور کلی وضعیت وبسایتهای این دانشگاه‮ها در سطح ملی و جهانی در وضعیت قابل قبولی قرار ندارد. ایران نیز ناگزیر به چنین عرصهای خواهد پیوسته است و از همین رو بهره گیری از فناوری اطلاعات یکی از حلقههای لازم برای افزایش ارتباطات تعاملی با مشتریان و کارایی تجاری در اقتصاد ملی است. از مهمترین پیشرفتهای سالیان اخیر، رشد فناوری اطلاعات و به دنبال آن رشد و پیشرفت ابزارهای الکترونیکی ارتباطات بوده است. بر اساس آمار و ارقام منتشر شده رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانههای سنتی، از سرعت بیشتری برخوردار بوده.

1-تبلیغات اینترنتی: بنا به تعریف سپستراپدر سال 1991 تبلیغات ایدهآل تبلیغاتی است که از بالاترین امکان دسترسی به مشتریان بالقوه، همراه با امکانپذیری بالا برای گرفتن بازخورد و البته هزینه پایین برخوردار باشد. امروزه وب، اصلیترین ابزار دسترسی و اشاعه اطلاعات به شمار میرود، به گونهای که کتابخانهها و مراکز اطلاعرسانی، بسیاری از خدمات خود را از طریق وب به کاربران ارائه میدهند. مدرس این دوره آموزشی ناصر رسولی با بیش از 9 سال سابقه فعالیت به صورت حرفه ای در وب فارسی و انگلیسی میباشد. دوره سئو مقدماتی برای افرادی کاربرد دارد که علاقه مند به حوزه سئو بوده اما در ابتدای مسیر قرار دارند. اگه واقعا به این کار علاقه مندی، می توانی انجامش بدهی. از آنجایی که جامعه آماری متجانس و مشمول کلیه دانشجویان اما در رشتهها و دانشکدههای مختلف بود و نیز قلمرو مکانی پژوهش از گستردگی بالایی برخوردار نیست، به همین منظور از شیوه نمونهگیری نسبتی- در دسترس استفاده گردید.